|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
ok Panowie do pozniej ... wstane rano to moze akuart sie przejasni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Llama Ty oczywiście grałem Nalbi 2-0 , Ty wiecznie wygrany jesteś człowiek. się w czepku urodził to ma, najlepszym się zdarza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Bopanny  i znow stawiasz na ciapaków, a potem bedzie płacz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
no to chyba już płynie Almagro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu  Spoko ale ja tutaj nikogo nie obraziłem. Oglądasz mecz widzisz co on robi? Tutaj nie chodzi, że pech, że nie wyszło , że był lepszy. Koleś poprostu robi sobie jaja. Sam nie łamie, a serwis oddaje jak junior.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu  Llama za niepowodzenia w tenisie wyżywa się jako krytyk filmowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052 |
Brawurowe analizy, kapitalne typy, barwne komentarze i perfekcyjne  owanie. Do tego jestem poetą i pisze wiersze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
DF i bp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu  Llama za niepowodzenia w tenisie wyżywa się jako krytyk filmowy  ostatnio widziałem ładunek 200 czy coś takiego, ruski pseuo dom zły co włodar polecał. lypa  3 mocne sceny i tyle ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu  Spoko ale ja tutaj nikogo nie obraziłem. Oglądasz mecz widzisz co on robi? Tutaj nie chodzi, że pech, że nie wyszło , że był lepszy. Koleś poprostu robi sobie jaja. Sam nie łamie, a serwis oddaje jak junior. nie oglądam ale to nie ma nic do rzeczy. Za 3 dni rusza szlem, Ty się wczoraj urodziłeś, że nie wiesz co się w takich turniejach dzieje? a jeśli się znajdzie kilku takich narzekających i rzygających na qc na raz to aż się czytać odechciewa..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516 |
Bopanny  i znow stawiasz na ciapaków, a potem bedzie płacz murzyn spokoj, stać mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu  Llama za niepowodzenia w tenisie wyżywa się jako krytyk filmowy  ostatnio widziałem ładunek 200 czy coś takiego, ruski pseuo dom zły co włodar polecał. lypa  3 mocne sceny i tyle ;/ ale te 3 mocne sceny pozostają na długo w pamięci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu  Llama za niepowodzenia w tenisie wyżywa się jako krytyk filmowy  ostatnio widziałem ładunek 200 czy coś takiego, ruski pseuo dom zły co włodar polecał. lypa  3 mocne sceny i tyle ;/ też wczoraj oglądałem.. przerost kontrowersji nad treścią dziś łykłem Conviction.. ideowo całkiem całkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu  Spoko ale ja tutaj nikogo nie obraziłem. Oglądasz mecz widzisz co on robi? Tutaj nie chodzi, że pech, że nie wyszło , że był lepszy. Koleś poprostu robi sobie jaja. Sam nie łamie, a serwis oddaje jak junior. nie oglądam ale to nie ma nic do rzeczy. Za 3 dni rusza szlem, Ty się wczoraj urodziłeś, że nie wiesz co się w takich turniejach dzieje? a jeśli się znajdzie kilku takich narzekających i rzygających na qc na raz to aż się czytać odechciewa.. Ok ale jak to jest , że jeden może laski w siatkę/tenisa od kur*** i dziwek wyzywać a jak napiszę idiota oglądając mecz od razu mi się zbiera? Inaczej zagrań Cygana nie można nazwać. Oglądam go od początku turnieju i dziś ewidentnie sobie jajca robi.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|