Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 31 z 39 1 2 29 30 31 32 33 38 39
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
*grałeś.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
ok Panowie do pozniej ... wstane rano to moze akuart sie przejasni grin papa

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4363748#Post4363748

masz. i zluzuj te portki, bo naprawdę się spinasz jak dzik grin

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by vamo$
Llama Ty oczywiście grałem Nalbi 2-0 ,
Ty wiecznie wygrany jesteś człowiek.

się w czepku urodził to ma, najlepszym się zdarza

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu blush

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by bącki05
Bopanny boks
i znow stawiasz na ciapaków, a potem bedzie płacz

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
no to chyba już płynie Almagro

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
ale nalba wyluzowany juz

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
Originally Posted by Jimmy
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu blush

Spoko ale ja tutaj nikogo nie obraziłem.
Oglądasz mecz widzisz co on robi?
Tutaj nie chodzi, że pech, że nie wyszło , że był lepszy.
Koleś poprostu robi sobie jaja. Sam nie łamie, a serwis oddaje jak junior.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Jimmy
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu blush

Llama za niepowodzenia w tenisie wyżywa się jako krytyk filmowy grin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
Originally Posted by majner
Originally Posted by Kamilosx
eeezu, co to jest za ochrona że mogę pisać posty co 8 minut i 30 sekund? laugh Nie może być chociaż 5 minut? frown
A masz coś ciekawego do powiedzenia co 5 minut ? grin grin grin

Brawurowe analizy, kapitalne typy, barwne komentarze i perfekcyjne boksowanie. Do tego jestem poetą i pisze wiersze.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
DF i bp laugh

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
dobra teraz gromkie

DESZCZ WY.PIERDALAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! boks boks boks boks boks boks boks boks

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by vindom
Originally Posted by Jimmy
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu blush

Llama za niepowodzenia w tenisie wyżywa się jako krytyk filmowy grin

ostatnio widziałem ładunek 200 czy coś takiego, ruski pseuo dom zły co włodar polecał.

lypa mad 3 mocne sceny i tyle ;/

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by vamo$
Originally Posted by Jimmy
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu blush

Spoko ale ja tutaj nikogo nie obraziłem.
Oglądasz mecz widzisz co on robi?
Tutaj nie chodzi, że pech, że nie wyszło , że był lepszy.
Koleś poprostu robi sobie jaja. Sam nie łamie, a serwis oddaje jak junior.
nie oglądam ale to nie ma nic do rzeczy. Za 3 dni rusza szlem, Ty się wczoraj urodziłeś, że nie wiesz co się w takich turniejach dzieje? a jeśli się znajdzie kilku takich narzekających i rzygających na qc na raz to aż się czytać odechciewa..

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
jak to Aga gra ?

Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
Originally Posted by tyson
Originally Posted by bącki05
Bopanny boks
i znow stawiasz na ciapaków, a potem bedzie płacz


murzyn spokoj, stać mnie

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
Originally Posted by Ciągutka
Originally Posted by vindom
Originally Posted by Jimmy
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu blush

Llama za niepowodzenia w tenisie wyżywa się jako krytyk filmowy grin

ostatnio widziałem ładunek 200 czy coś takiego, ruski pseuo dom zły co włodar polecał.

lypa mad 3 mocne sceny i tyle ;/

ale te 3 mocne sceny pozostają na długo w pamięci

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Ciągutka
Originally Posted by vindom
Originally Posted by Jimmy
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu blush

Llama za niepowodzenia w tenisie wyżywa się jako krytyk filmowy grin

ostatnio widziałem ładunek 200 czy coś takiego, ruski pseuo dom zły co włodar polecał.

lypa mad 3 mocne sceny i tyle ;/
też wczoraj oglądałem.. przerost kontrowersji nad treścią

dziś łykłem Conviction.. ideowo całkiem całkiem smile

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by vamo$
Originally Posted by Jimmy
vamo$ a może on po prostu nie wylewa swoich frustracji na qc? ani to temu tenisiście nie pomoże, ani jemu blush

Spoko ale ja tutaj nikogo nie obraziłem.
Oglądasz mecz widzisz co on robi?
Tutaj nie chodzi, że pech, że nie wyszło , że był lepszy.
Koleś poprostu robi sobie jaja. Sam nie łamie, a serwis oddaje jak junior.
nie oglądam ale to nie ma nic do rzeczy. Za 3 dni rusza szlem, Ty się wczoraj urodziłeś, że nie wiesz co się w takich turniejach dzieje? a jeśli się znajdzie kilku takich narzekających i rzygających na qc na raz to aż się czytać odechciewa..

Ok ale jak to jest , że jeden może laski w siatkę/tenisa od kur*** i dziwek wyzywać a jak napiszę idiota oglądając mecz od razu mi się zbiera?
Inaczej zagrań Cygana nie można nazwać.
Oglądam go od początku turnieju i dziś ewidentnie sobie jajca robi.

Strona 31 z 39 1 2 29 30 31 32 33 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, ANZELMO, Akhu), 2,481 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,925
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1