|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Derby Ace  oglądałem prawie wszystkie mecze tej pary,Derby Ace zdecydowanie odstaje oba spotkania Talk N Text przegrało przez własną głupotę minimalnie,dziś czuję pogrom ,Derby nie ma takich armat w zespole,mimo,że to dziwna liga;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
pojechalem odebrac kupon i kupilem sobie w zabce takiego mega jebnitego tosta za 3,5.. dolozylem sera i miazga  jak przestana wchodzic kupony to otwieraja stragan na ulicy z zapienkami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
Derby Ace  oglądałem prawie wszystkie mecze tej pary,Derby Ace zdecydowanie odstaje oba spotkania Talk N Text przegrało przez własną głupotę minimalnie,dziś czuję pogrom ,Derby nie ma takich armat w zespole,mimo,że to dziwna liga;p oj dziwna dziwna  szczegolnie, ze tam jak masz 180 to jestes niskim skrzydlowym  a jak masz 195 to jestes najwyzszym centrem w lidze  kiedys jak jeszcze trenowalem kosza to pojechalismy na turniej do niemiec i gralismy z jakas juniorska druzyna z filipin, moj kumpel mial cos okolo 50zbiorek... ich center byl ode mnie wyzszy ja wiem moze z 7cm, a ja mam 177, a od nas chlopaki po 205  ale i tak hitem bylo jak gralismy na tym samym turnieju z juniorami gravelines, o ja jeeebie  12 czarnuchow gdzie kazdy moglby brac udzial w konkursie wsadow takie dunki szly na rozgrzewce, ze mozna powiedziec, ze przegralismy mecz w glowach, bo pozniej gralismy z niemcami ktorzy ich zloili i przegralismy po dogrywce... my wygralismy z filipinczykami jakos +65, a z francuzami wtopilismy -25, cale szczescie nie doszlo do mecz miedzy nimi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
W tej lidze (Filipiny) na live często łapałem kursy 50-100 na Betfair, przewaga była nieraz +15 punktów i potrafią przegrywać mecz jak w mało której lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Tovnsville ogarniac tam  boks:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
dogonili, bo juz bylo ciezko -3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
+1 i wszystko wraca do porzadku dziennego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
w bet365 nie ma tego ruskiego kosza w ofercie ? gdzie ty grales tego overa Beni ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
ale ten Triumph marnie przędzie widze, ledwo ponad 60 oczek rzucają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
w bet365 nie ma tego ruskiego kosza w ofercie ? gdzie ty grales tego overa Beni ? w fortunie na ziemi, nie gram w necie, bo zbyt bardzo mnie korca kasynowe sprawy i granie na live za caly hajs wiem wlasnie, ale cos czuje, ze dzis najeeebia punktow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
-1 HT bedzie dopsz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
 no to dobrze ze się kontrolujesz  jak masz czutke ze porzucaja to pomysle, może zagram a do tego coś z NBL albo PBA hmmm może over Ginebry
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Perth vs Wollongong spróbujemy over 163 a co tam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
powiem Ci, ze tak patrze kosze na jutro i jest maly Raj  zagralem grubasem 4tenisy, greul, gremelmayr, sweeting i mahut jak wejdzie to jutro grubo walimy kosze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Derby już ładnie w pupkę dostaje, więc jest dobrze;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
+4 niech latwo szybko odskakuje zeby czlowiek sie nie stresowal, bo przez te stresy to lata uciekaja szybciej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
powiem Ci, ze tak patrze kosze na jutro i jest maly Raj  zagralem grubasem 4tenisy, greul, gremelmayr, sweeting i mahut jak wejdzie to jutro grubo walimy kosze. no to jak bedziesz jutro na gg to daj cyne co mozna grac , ja bede w domu bo teraz to np z pracy klepie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
powiem Ci, ze tak patrze kosze na jutro i jest maly Raj  zagralem grubasem 4tenisy, greul, gremelmayr, sweeting i mahut jak wejdzie to jutro grubo walimy kosze. no to jak bedziesz jutro na gg to daj cyne co mozna grac , ja bede w domu bo teraz to np z pracy klepie  wieczorem bede sledzil takze cos Ci skrobne na gg i tutaj tez wrzuce +5
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|