Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 59 1 2 24 25 26 27 28 58 59
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by qenius
Derby Ace boks
oglądałem prawie wszystkie mecze tej pary,Derby Ace zdecydowanie odstaje oba spotkania Talk N Text przegrało przez własną głupotę minimalnie,dziś czuję pogrom ,Derby nie ma takich armat w zespole,mimo,że to dziwna liga;p

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
pojechalem odebrac kupon i kupilem sobie w zabce takiego mega jebnitego tosta za 3,5.. dolozylem sera i miazga smile jak przestana wchodzic kupony to otwieraja stragan na ulicy z zapienkami laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Originally Posted by twarog2006
Originally Posted by qenius
Derby Ace boks
oglądałem prawie wszystkie mecze tej pary,Derby Ace zdecydowanie odstaje oba spotkania Talk N Text przegrało przez własną głupotę minimalnie,dziś czuję pogrom ,Derby nie ma takich armat w zespole,mimo,że to dziwna liga;p
oj dziwna dziwna smile
szczegolnie, ze tam jak masz 180 to jestes niskim skrzydlowym smile a jak masz 195 to jestes najwyzszym centrem w lidze smile kiedys jak jeszcze trenowalem kosza to pojechalismy na turniej do niemiec i gralismy z jakas juniorska druzyna z filipin, moj kumpel mial cos okolo 50zbiorek... ich center byl ode mnie wyzszy ja wiem moze z 7cm, a ja mam 177, a od nas chlopaki po 205 smile
ale i tak hitem bylo jak gralismy na tym samym turnieju z juniorami gravelines, o ja jeeebie shocked 12 czarnuchow gdzie kazdy moglby brac udzial w konkursie wsadow takie dunki szly na rozgrzewce, ze mozna powiedziec, ze przegralismy mecz w glowach, bo pozniej gralismy z niemcami ktorzy ich zloili i przegralismy po dogrywce... my wygralismy z filipinczykami jakos +65, a z francuzami wtopilismy -25, cale szczescie nie doszlo do mecz miedzy nimi...


Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
W tej lidze (Filipiny) na live często łapałem kursy 50-100 na Betfair, przewaga była nieraz +15 punktów i potrafią przegrywać mecz jak w mało której lidze.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Tovnsville ogarniac tam boks boks:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
dogonili, bo juz bylo ciezko -3 smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
+1 i wszystko wraca do porzadku dziennego smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
w bet365 nie ma tego ruskiego kosza w ofercie ? gdzie ty grales tego overa Beni ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
ok mam jest linia 154

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
ale ten Triumph marnie przędzie widze, ledwo ponad 60 oczek rzucają

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Originally Posted by Stoin
w bet365 nie ma tego ruskiego kosza w ofercie ? gdzie ty grales tego overa Beni ?
w fortunie na ziemi, nie gram w necie, bo zbyt bardzo mnie korca kasynowe sprawy i granie na live za caly hajs smile

wiem wlasnie, ale cos czuje, ze dzis najeeebia punktow.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
-1 HT
bedzie dopsz smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
stoin wejdz na gg

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
grin no to dobrze ze się kontrolujesz wink

jak masz czutke ze porzucaja to pomysle, może zagram a do tego coś z NBL albo PBA hmmm może over Ginebry

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Perth vs Wollongong spróbujemy over 163 a co tam

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
powiem Ci, ze tak patrze kosze na jutro i jest maly Raj smile
zagralem grubasem 4tenisy, greul, gremelmayr, sweeting i mahut jak wejdzie to jutro grubo walimy kosze.

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Derby już ładnie w pupkę dostaje, więc jest dobrze;]

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
+4 niech latwo szybko odskakuje zeby czlowiek sie nie stresowal, bo przez te stresy to lata uciekaja szybciej.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by BeNiTooo
powiem Ci, ze tak patrze kosze na jutro i jest maly Raj smile
zagralem grubasem 4tenisy, greul, gremelmayr, sweeting i mahut jak wejdzie to jutro grubo walimy kosze.

no to jak bedziesz jutro na gg to daj cyne co mozna grac , ja bede w domu bo teraz to np z pracy klepie wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Originally Posted by Stoin
Originally Posted by BeNiTooo
powiem Ci, ze tak patrze kosze na jutro i jest maly Raj smile
zagralem grubasem 4tenisy, greul, gremelmayr, sweeting i mahut jak wejdzie to jutro grubo walimy kosze.

no to jak bedziesz jutro na gg to daj cyne co mozna grac , ja bede w domu bo teraz to np z pracy klepie wink

wieczorem bede sledzil takze cos Ci skrobne na gg i tutaj tez wrzuce
+5

Strona 26 z 59 1 2 24 25 26 27 28 58 59

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, kamel), 2,111 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1