Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#43703 29/06/2003 10:58
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
menu górne - Narzędzia - Opcje internetowe

usuń pliki cookie;
usuń pliki;

Zrobiłem to i ruszył EXPEKT !!!!!!

Bonus: Unibet
#43704 29/06/2003 18:47
Dołączył: Jun 2003
Posty: 423
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 423
Witam !!!
Mam pytanie. Niedawno zapisalem sie do expektu i wplacilem 50 zl. Lecz niestety wszystko przegralem. czy teraz moge znow wplacic 50 zl. czy juz musze 100 ? Bo podobno 50 zl wplaca sie przy zapisie a kolejne wplaty musza byc wielokrotnoscia 100 zl? Czy to prawda?
Pozdrawiam

#43705 29/06/2003 18:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 423
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 423
Witam !!!
To jeszcze raz ja. Czy ktos z Was bylby tak mily i podeslal mi voucher-ka na 29 groszy. Mam na koncie tylko 21 groszy i nic nie moge zagrac. Postaram sie oddac przy najblizszej okazji. Moj e-mail [email][email protected].[/email]

Z gory wielkie dzieki.
Pozdrawiam

#43706 30/06/2003 16:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Hmmm mam do was pytanko garlem juz w unibeice teraz chce w expekcie ale za chloere nie wiem jak wypalty dzxialaja czy przy wpaldie jkasy musze podac juz numer swjoego konta bankowego czy dobiero jak mi sei uzbiera to expectowi wysylam numer mojego konta i sume jaka maja mi przelac przosze pomozcie

#43707 30/06/2003 20:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Dareckis:
[qb]Witam !!!
Mam pytanie. Niedawno zapisalem sie do expektu i wplacilem 50 zl. Lecz niestety wszystko przegralem. czy teraz moge znow wplacic 50 zl. czy juz musze 100 ? Bo podobno 50 zl wplaca sie przy zapisie a kolejne wplaty musza byc wielokrotnoscia 100 zl? Czy to prawda?
Pozdrawiam[/qb]
Nic bardziej mylnego. Za kazdym razem minimalna wplata to 50zl.

#43708 30/06/2003 20:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał don fernando:
[qb]Hmmm mam do was pytanko garlem juz w unibeice teraz chce w expekcie ale za chloere nie wiem jak wypalty dzxialaja czy przy wpaldie jkasy musze podac juz numer swjoego konta bankowego czy dobiero jak mi sei uzbiera to expectowi wysylam numer mojego konta i sume jaka maja mi przelac przosze pomozcie[/qb]
Masz zakladke konto -> wyplata. Zobacz jakei pola musisz wypelnic aby dokonac wyplaty wygranej. Nazwa banku, adres banku, numerk konta oraz kod SWIFT.

#43709 30/06/2003 21:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ale mnie w......a Rodick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#43710 01/07/2003 14:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
Słyszałem że w Expekcie obcinają kupony, tzn że jak toś za dużo postawi to zmniejszają stawkę. Powiedzmy że chce postawić jedno zdarzenie za 1000 zł. Wtedy mogą je anulować, ale chyba nie anulują jeśli postawie 10 kuponów na ten sam mecz na stawce 100 zł. Ja to jest w praktyce ?

#43711 01/07/2003 19:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał VIPo:
[qb]Słyszałem że w Expekcie obcinają kupony, tzn że jak toś za dużo postawi to zmniejszają stawkę. Powiedzmy że chce postawić jedno zdarzenie za 1000 zł. Wtedy mogą je anulować, ale chyba nie anulują jeśli postawie 10 kuponów na ten sam mecz na stawce 100 zł. Ja to jest w praktyce ?[/qb]
Z kwota 1000zl nie powinienes miec problemow. Wazne jest to, ile mozesz ewentualnie zgarnac jako wygrana. Jesli grasz np. na kurs 3.0 za wspomniany 1000zl to raczej zostaniesz powiadomiony o mozliwosci obciecia twojej stawki. W tym akurat przypadku nie sadze aby twoja stwaka zostala obcieta gdyz prawdopodobienstwo wygranej na taki kurs jest mniejsze niz gdybys stawial np. na kurs 1.15 (taki zaklad przchodzi bez obcinania). Osobiscie czesto zdaza mi si egrac za wieksze sumy i jeszcze mi sie nie zdarzylo, zeby obcieli stawke. Kursy - 1.30 - 1.35

#43712 02/07/2003 00:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Mi przy kursie ok. 2 robią problemy przy 2000, a raz zdarzyło się że przy kursie ok. 7 chcieli obcinać już przy ok. 50 zł. :eek: Jak na razie zawsze dostawałem potwierdzenie że jednak cała moja stawka została przyjęta, oczywiście przed meczem.

#43713 02/07/2003 12:03
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
A długo na takie ewentualne potwierdzenie trzeba czekać ?

Nie odpowiedzieliście mi co stanie się jeśli zaczne rozdrabniać kupony to znaczy wyślę kilka na te somo zdarzenie o niższej stawce.

#43714 02/07/2003 13:38
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
Nie wiem czy cos takiego wogole sie da zrobic w necie u jakiegos buka. Suma kuponow sie bedzie wtedy liczyc i nastepnego juz nie dasz.

#43715 02/07/2003 21:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam!!!
Mam pytanie; Wczoraj założyłem konto w Exspekcie ,dzisiaj wpłaciłem kase w kredyt-banku(rano), to kiedy będę mógł grać???.....ile trwa aktywacja konta ??

#43716 02/07/2003 22:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Quote
Oryginalnie wysłał VIPo:
[qb]A długo na takie ewentualne potwierdzenie trzeba czekać ?
[/qb]
U mnie dotychczas kilkanaście minut

#43717 03/07/2003 00:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał BO$$ 38:
[qb]Witam!!!
Mam pytanie; Wczoraj założyłem konto w Exspekcie ,dzisiaj wpłaciłem kase w kredyt-banku(rano), to kiedy będę mógł grać???.....ile trwa aktywacja konta ??[/qb]
jsli wplacales dzisiaj rano to looknij bo byc moze juz masz kase na koncie i mozesz zaczac grac.

#43718 03/07/2003 01:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Zgadza sie JoT.Pe już mogę grać! Dzięki,pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#43719 04/07/2003 21:50
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99
Witam

Miał ktoś z was może taki przypadek, że wpłacił kaske przelewem na konto expektu, a na koncie cały czas widniało 0 PLN???....Ostatnio tj. w poniedziałek dokonałem przelewu na swoje konto expekt w banku PKO i do dzisiaj nie przelano mi , zadnych srodków. Wiem,że na kase czeka sie od 4-5 dni a nawet i dłuzej, ale zawsze jak wpłacałem w PKO to zawsze pieniążki były tego samego dnia na koncie , teraz jednak sie tak nie stało. Co najlepsze expekt twierdzi, że żadnych przelewów nie otrzymał , a PKO ,że u nich wszystko w porządku i ,że pieniądze na pewno zostały przesłane w ten sam dzień..Na razie czekam, ale powoli trace cierpliwość , zobaczymy co z tego wyniknie.Jeśli ktoś spotkał sie z podobna sytuacja to prosze o wypowiedz...

Pozdrawiam

#43720 05/07/2003 00:33
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99
Witam ponownie

Sprawa sie już wyjaśniła uffff...

Pozdrawiam

#43721 05/07/2003 02:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy moglby mi ktos podac numer konta na jaki trzeba wplacic kase zeby zgrac w expekcie. Zgory dzieki

#43722 05/07/2003 11:31
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Numery kont masz podane na stronie Expektu poszukaj trochę.

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (forty, betowiec, Sensei, rafal08, burbon, aker, Lukasz111, Akhu, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, $-man, kamel, bukma, 11kera11), 2,802 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,651
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1