|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
menu górne - Narzędzia - Opcje internetowe
usuń pliki cookie; usuń pliki;
Zrobiłem to i ruszył EXPEKT !!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 423 |
Witam !!! Mam pytanie. Niedawno zapisalem sie do expektu i wplacilem 50 zl. Lecz niestety wszystko przegralem. czy teraz moge znow wplacic 50 zl. czy juz musze 100 ? Bo podobno 50 zl wplaca sie przy zapisie a kolejne wplaty musza byc wielokrotnoscia 100 zl? Czy to prawda? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 423 |
Witam !!! To jeszcze raz ja. Czy ktos z Was bylby tak mily i podeslal mi voucher-ka na 29 groszy. Mam na koncie tylko 21 groszy i nic nie moge zagrac. Postaram sie oddac przy najblizszej okazji. Moj e-mail [email] [email protected].[/email] Z gory wielkie dzieki. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hmmm mam do was pytanko garlem juz w unibeice teraz chce w expekcie ale za chloere nie wiem jak wypalty dzxialaja czy przy wpaldie jkasy musze podac juz numer swjoego konta bankowego czy dobiero jak mi sei uzbiera to expectowi wysylam numer mojego konta i sume jaka maja mi przelac przosze pomozcie
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Dareckis: [qb]Witam !!! Mam pytanie. Niedawno zapisalem sie do expektu i wplacilem 50 zl. Lecz niestety wszystko przegralem. czy teraz moge znow wplacic 50 zl. czy juz musze 100 ? Bo podobno 50 zl wplaca sie przy zapisie a kolejne wplaty musza byc wielokrotnoscia 100 zl? Czy to prawda? Pozdrawiam[/qb] Nic bardziej mylnego. Za kazdym razem minimalna wplata to 50zl.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał don fernando: [qb]Hmmm mam do was pytanko garlem juz w unibeice teraz chce w expekcie ale za chloere nie wiem jak wypalty dzxialaja czy przy wpaldie jkasy musze podac juz numer swjoego konta bankowego czy dobiero jak mi sei uzbiera to expectowi wysylam numer mojego konta i sume jaka maja mi przelac przosze pomozcie[/qb] Masz zakladke konto -> wyplata. Zobacz jakei pola musisz wypelnic aby dokonac wyplaty wygranej. Nazwa banku, adres banku, numerk konta oraz kod SWIFT.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ale mnie w......a Rodick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316 |
Słyszałem że w Expekcie obcinają kupony, tzn że jak toś za dużo postawi to zmniejszają stawkę. Powiedzmy że chce postawić jedno zdarzenie za 1000 zł. Wtedy mogą je anulować, ale chyba nie anulują jeśli postawie 10 kuponów na ten sam mecz na stawce 100 zł. Ja to jest w praktyce ?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał VIPo: [qb]Słyszałem że w Expekcie obcinają kupony, tzn że jak toś za dużo postawi to zmniejszają stawkę. Powiedzmy że chce postawić jedno zdarzenie za 1000 zł. Wtedy mogą je anulować, ale chyba nie anulują jeśli postawie 10 kuponów na ten sam mecz na stawce 100 zł. Ja to jest w praktyce ?[/qb] Z kwota 1000zl nie powinienes miec problemow. Wazne jest to, ile mozesz ewentualnie zgarnac jako wygrana. Jesli grasz np. na kurs 3.0 za wspomniany 1000zl to raczej zostaniesz powiadomiony o mozliwosci obciecia twojej stawki. W tym akurat przypadku nie sadze aby twoja stwaka zostala obcieta gdyz prawdopodobienstwo wygranej na taki kurs jest mniejsze niz gdybys stawial np. na kurs 1.15 (taki zaklad przchodzi bez obcinania). Osobiscie czesto zdaza mi si egrac za wieksze sumy i jeszcze mi sie nie zdarzylo, zeby obcieli stawke. Kursy - 1.30 - 1.35
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Mi przy kursie ok. 2 robią problemy przy 2000, a raz zdarzyło się że przy kursie ok. 7 chcieli obcinać już przy ok. 50 zł. :eek: Jak na razie zawsze dostawałem potwierdzenie że jednak cała moja stawka została przyjęta, oczywiście przed meczem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316 |
A długo na takie ewentualne potwierdzenie trzeba czekać ?
Nie odpowiedzieliście mi co stanie się jeśli zaczne rozdrabniać kupony to znaczy wyślę kilka na te somo zdarzenie o niższej stawce.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
Nie wiem czy cos takiego wogole sie da zrobic w necie u jakiegos buka. Suma kuponow sie bedzie wtedy liczyc i nastepnego juz nie dasz.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam!!! Mam pytanie; Wczoraj założyłem konto w Exspekcie ,dzisiaj wpłaciłem kase w kredyt-banku(rano), to kiedy będę mógł grać???.....ile trwa aktywacja konta ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Oryginalnie wysłał VIPo: [qb]A długo na takie ewentualne potwierdzenie trzeba czekać ? [/qb] U mnie dotychczas kilkanaście minut
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał BO$$ 38: [qb]Witam!!! Mam pytanie; Wczoraj założyłem konto w Exspekcie ,dzisiaj wpłaciłem kase w kredyt-banku(rano), to kiedy będę mógł grać???.....ile trwa aktywacja konta ??[/qb] jsli wplacales dzisiaj rano to looknij bo byc moze juz masz kase na koncie i mozesz zaczac grac.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Zgadza sie JoT.Pe już mogę grać! Dzięki,pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99 |
Witam
Miał ktoś z was może taki przypadek, że wpłacił kaske przelewem na konto expektu, a na koncie cały czas widniało 0 PLN???....Ostatnio tj. w poniedziałek dokonałem przelewu na swoje konto expekt w banku PKO i do dzisiaj nie przelano mi , zadnych srodków. Wiem,że na kase czeka sie od 4-5 dni a nawet i dłuzej, ale zawsze jak wpłacałem w PKO to zawsze pieniążki były tego samego dnia na koncie , teraz jednak sie tak nie stało. Co najlepsze expekt twierdzi, że żadnych przelewów nie otrzymał , a PKO ,że u nich wszystko w porządku i ,że pieniądze na pewno zostały przesłane w ten sam dzień..Na razie czekam, ale powoli trace cierpliwość , zobaczymy co z tego wyniknie.Jeśli ktoś spotkał sie z podobna sytuacja to prosze o wypowiedz...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99 |
Witam ponownie
Sprawa sie już wyjaśniła uffff...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czy moglby mi ktos podac numer konta na jaki trzeba wplacic kase zeby zgrac w expekcie. Zgory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Numery kont masz podane na stronie Expektu poszukaj trochę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka