|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Tomczak, Jurasik, Zaremba, Rosiński co oni tutaj robią?
ich poziom jest żenująco, żenujący daj sobie spokoj facet  , widziales ich jakis mecz poza tymi meczami ? nie, ale jest kozak na forum, zagroznie to jedynie mama obok w kuchni moze patelnia w leb strzelic taki Zaremba, wlasnie ten co przed chwila piekna bramke strzelil, jakby zobaczyl co on tutaj na niego wypisuje to by go zabil plaskaczem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
To jest normalnie parodia , co oni dziś robią  ale tu na quasi tez dobre jaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Craax wiem,że oni mierzą wysoko ale ja patrzę realnie po niecalych dwoch meczach dobre Pisałem wcześniej dlaczego uważam,że 5-8 będzie dobrym wynikiem a wyżej sukcesem w co chce wierzyć. TO może być zasłona dymna przed bitwą hehe ale to nie są ci sami zawodnicy co kilka lat temu i wtedy zaskakiwali wszystkich. Troszkę ręczna się wyrównała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
A czemu Bielecki i Lijewski nie wchodzą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 81
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2010
Posty: 81 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
To jest normalnie parodia , co oni dziś robią  ale tu na quasi tez dobre jaja  dobra jaja to były na siatce dawno Cie chyba Craax nie było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Tomczak, Jurasik, Zaremba, Rosiński co oni tutaj robią?
ich poziom jest żenująco, żenujący daj sobie spokoj facet  , widziales ich jakis mecz poza tymi meczami ? weź się ogarnij i popatrz co oni wyprawiają teraz a nie żyjesz wspomnieniami. masz odp, ta kurwa debiutanci wiesz co to oznacza ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
matko nawet piwa na wieczor nie kupilem  zapomnialem, co za blad 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
To jest normalnie parodia , co oni dziś robią  ale tu na quasi tez dobre jaja  dobra jaja to były na siatce dawno Cie chyba Craax nie było  bylem bylem ale glownie w hokeju, Ciebie tez nie "widywalem" ale teraz reczna a od pon AO wiec WALCZYMY 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
to mijaliśmy się widać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
matko nawet piwa na wieczor nie kupilem  zapomnialem, co za blad  otworz barek, kielona walnij, nadrobisz zaleglosci  sam bym sobie pochlal ale nauka studia nie pozwalaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
matko nawet piwa na wieczor nie kupilem  zapomnialem, co za blad  to zapraszam na to czym każdy koneser nie pogardzi;-) Ciechan Miodowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 182 |
matko nawet piwa na wieczor nie kupilem  zapomnialem, co za blad  to błąd stary,bo na trzeżwo nie da się oglądać tego meczu!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
matko nawet piwa na wieczor nie kupilem  zapomnialem, co za blad  otworz barek, kielona walnij, nadrobisz zaleglosci  sam bym sobie pochlal ale nauka studia nie pozwalaja  no juz stoi butelka mocnej cytrynowki obok dobre to miodowe ? wszedzie sie kupi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Arg drugi remis z rzedu  ? tez tak gonili Koreancow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
dobrze, ze teraz Jurasik strzelil bo bylo nieciekawie w tym oslabieniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698 |
Maradony go go go 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
A czemu Bielecki i Lijewski nie wchodzą? wez sie przenies do powrotu do przyszlosci i kup sobie almanach sportowy od Doktor Browna to bedziesz wiedzial co i jak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
craxowiak a co się dzieje ?  bo dopiero co wróciłem i nie chce mi się czytać  młody widziałem jak Cie Jastrzebie powiozło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
matko nawet piwa na wieczor nie kupilem  zapomnialem, co za blad  to zapraszam na to czym każdy koneser nie pogardzi;-) Ciechan Miodowe amator damskich piw raczej. ile tego idzie wypić? 2? żołądek zamula w większych ilościach
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|