|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Kontynuacja u mnie czasami wystepuje inny problem, mianowicie: wchodze np w dzial sporty zimowe, widze podzial na rozne dyscypliny i autorow ostatnich postow w poczczegolnych dzialach, np biathlon post @rivy, wchodzac w konkretny dzial i nie widze postu w/w autora...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Miałem podobny problem w dziale 'Stadion Piłkarski'
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kacper, może "ignore'a" ustawiłeś na danego usera? Wtedy nie widzisz jego postów.
Jeśli chcesz to daj znać kogo posty Ci się nie wyświetlają i na tych przykładach zbadam jak to "odkręcić".
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Kacper, może "ignore'a" ustawiłeś na danego usera? Wtedy nie widzisz jego postów.
Jeśli chcesz to daj znać kogo posty Ci się nie wyświetlają i na tych przykładach zbadam jak to "odkręcić". nie ustawialem zadnych blokad na uzytkownikow  ps. opisany przypadek mial miejsce kilka razy, w roznych dzialach z postami roznych uzytkownikow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Kacper, może "ignore'a" ustawiłeś na danego usera? Wtedy nie widzisz jego postów.
Jeśli chcesz to daj znać kogo posty Ci się nie wyświetlają i na tych przykładach zbadam jak to "odkręcić". nie ustawialem zadnych blokad na uzytkownikow  ps. opisany przypadek mial miejsce kilka razy, w roznych dzialach z postami roznych uzytkownikow  zapomnialem dodac, ze postow nie widze jak sa "ostatnie", w momencie pojawienia sie kolejnego posta pozostale sa normalnie widoczne wlacznie z wczesniej "niewidzialnymi"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Kacper, może "ignore'a" ustawiłeś na danego usera? Wtedy nie widzisz jego postów.
Jeśli chcesz to daj znać kogo posty Ci się nie wyświetlają i na tych przykładach zbadam jak to "odkręcić". nie ustawialem zadnych blokad na uzytkownikow  ps. opisany przypadek mial miejsce kilka razy, w roznych dzialach z postami roznych uzytkownikow  zapomnialem dodac, ze postow nie widze jak sa "ostatnie", w momencie pojawienia sie kolejnego posta pozostale sa normalnie widoczne wlacznie z wczesniej "niewidzialnymi" podobną sytuacje miałem z pare razy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Ja tak mam dokładnie w tej chwili.. W "Ślicznotkach" ostatni post wg. głównej strony dodał Ponury Zniwiarz, a ja jako ostatni post po otwarciu tematu widzę Gib01..
Nikogo nie dodawałem do "ignore"..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Ja tak mam dokładnie w tej chwili.. W "Ślicznotkach" ostatni post wg. głównej strony dodał Ponury Zniwiarz, a ja jako ostatni post po otwarciu tematu widzę Gib01..
Nikogo nie dodawałem do "ignore".. tez nie widze jego posta...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
ja zawsze myslalem ze tak jest kiedy ostatni post zostanie usuniety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
to ja jeszcze taka sprawa: też Wam forum pada w ciągu dnia, ze czasami z pol godziny- godzinę dostępu nie ma? czy to tylko u mnie kwestia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
to ja jeszcze taka sprawa: też Wam forum pada w ciągu dnia, ze czasami z pol godziny- godzinę dostępu nie ma? czy to tylko u mnie kwestia... nie tylko u Ciebie... nie wiem jak u was, ale u mnie zazwyczaj miedzy godz 10 a 11, strona się ładuje, oczekiwanie przez dluższa chwile i... nic z tego, albo wyskakuje błąd bazy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
to ja jeszcze taka sprawa: też Wam forum pada w ciągu dnia, ze czasami z pol godziny- godzinę dostępu nie ma? czy to tylko u mnie kwestia... mam to samo .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
to ja jeszcze taka sprawa: też Wam forum pada w ciągu dnia, ze czasami z pol godziny- godzinę dostępu nie ma? czy to tylko u mnie kwestia... mam to samo . ja mam podobnie, ale co ciekawe tylko pod firefoxem, w tym samym czasie pod IE śmiga aż miło, więc nie wiem w czym problem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
dokladnie, w IE wtedy dziala  a w firefox wystarczy wtedy usunac ciasteczka chyba i tez smiga, ale jest to dosc irytujace  no a poza tym w ostatnim czasie kilka razy wyskakiwal jeszcze komunikat 'database error' jak sie nie myle
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
dokladnie, w IE wtedy dziala  a w firefox wystarczy wtedy usunac ciasteczka chyba i tez smiga, ale jest to dosc irytujace  no a poza tym w ostatnim czasie kilka razy wyskakiwal jeszcze komunikat 'database error' jak sie nie myle nie tylko wy macie problemy takie tutaj koło 14 pl czasu problemy są
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
znowu okolice godziny 14 i znowu były problemy, dziwna sprawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Już załatwione, nie będzie więcej tych przeciążeń.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
kolejna zawieszka forum, nic nie idzie napisac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,605 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,605 Likes: 11 |
Dziwne .U mnie dzis chodzi caly czas idealnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Dzisiaj nie mogę poskarżyć ale działa ok.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|