Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Kontynuacja



Originally Posted by kacperek76
u mnie czasami wystepuje inny problem, mianowicie:
wchodze np w dzial sporty zimowe, widze podzial na rozne dyscypliny i autorow ostatnich postow w poczczegolnych dzialach, np biathlon post @rivy,
wchodzac w konkretny dzial i nie widze postu w/w autora...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Miałem podobny problem w dziale 'Stadion Piłkarski'

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kacper, może "ignore'a" ustawiłeś na danego usera? Wtedy nie widzisz jego postów.

Jeśli chcesz to daj znać kogo posty Ci się nie wyświetlają i na tych przykładach zbadam jak to "odkręcić".

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by Conrad
Kacper, może "ignore'a" ustawiłeś na danego usera? Wtedy nie widzisz jego postów.

Jeśli chcesz to daj znać kogo posty Ci się nie wyświetlają i na tych przykładach zbadam jak to "odkręcić".

nie ustawialem zadnych blokad na uzytkownikow grin
ps. opisany przypadek mial miejsce kilka razy, w roznych dzialach z postami roznych uzytkownikow wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by kacperek76
Originally Posted by Conrad
Kacper, może "ignore'a" ustawiłeś na danego usera? Wtedy nie widzisz jego postów.

Jeśli chcesz to daj znać kogo posty Ci się nie wyświetlają i na tych przykładach zbadam jak to "odkręcić".

nie ustawialem zadnych blokad na uzytkownikow grin
ps. opisany przypadek mial miejsce kilka razy, w roznych dzialach z postami roznych uzytkownikow wink

zapomnialem dodac, ze postow nie widze jak sa "ostatnie", w momencie pojawienia sie kolejnego posta pozostale sa normalnie widoczne wlacznie z wczesniej "niewidzialnymi"

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Originally Posted by kacperek76
Originally Posted by kacperek76
Originally Posted by Conrad
Kacper, może "ignore'a" ustawiłeś na danego usera? Wtedy nie widzisz jego postów.

Jeśli chcesz to daj znać kogo posty Ci się nie wyświetlają i na tych przykładach zbadam jak to "odkręcić".

nie ustawialem zadnych blokad na uzytkownikow grin
ps. opisany przypadek mial miejsce kilka razy, w roznych dzialach z postami roznych uzytkownikow wink

zapomnialem dodac, ze postow nie widze jak sa "ostatnie", w momencie pojawienia sie kolejnego posta pozostale sa normalnie widoczne wlacznie z wczesniej "niewidzialnymi"
podobną sytuacje miałem z pare razy...

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Ja tak mam dokładnie w tej chwili.. W "Ślicznotkach" ostatni post wg. głównej strony dodał Ponury Zniwiarz, a ja jako ostatni post po otwarciu tematu widzę Gib01..

Nikogo nie dodawałem do "ignore"..

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by wwwujek
Ja tak mam dokładnie w tej chwili.. W "Ślicznotkach" ostatni post wg. głównej strony dodał Ponury Zniwiarz, a ja jako ostatni post po otwarciu tematu widzę Gib01..

Nikogo nie dodawałem do "ignore"..
tez nie widze jego posta...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
ja zawsze myslalem ze tak jest kiedy ostatni post zostanie usuniety grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
to ja jeszcze taka sprawa: też Wam forum pada w ciągu dnia, ze czasami z pol godziny- godzinę dostępu nie ma? czy to tylko u mnie kwestia...

Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Originally Posted by Anfalast
to ja jeszcze taka sprawa: też Wam forum pada w ciągu dnia, ze czasami z pol godziny- godzinę dostępu nie ma? czy to tylko u mnie kwestia...

nie tylko u Ciebie...

nie wiem jak u was, ale u mnie zazwyczaj miedzy godz 10 a 11, strona się ładuje, oczekiwanie przez dluższa chwile i... nic z tego, albo wyskakuje błąd bazy...

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Anfalast
to ja jeszcze taka sprawa: też Wam forum pada w ciągu dnia, ze czasami z pol godziny- godzinę dostępu nie ma? czy to tylko u mnie kwestia...

mam to samo .

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Anfalast
to ja jeszcze taka sprawa: też Wam forum pada w ciągu dnia, ze czasami z pol godziny- godzinę dostępu nie ma? czy to tylko u mnie kwestia...

mam to samo .

ja mam podobnie, ale co ciekawe tylko pod firefoxem, w tym samym czasie pod IE śmiga aż miło, więc nie wiem w czym problem...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
dokladnie, w IE wtedy dziala smile
a w firefox wystarczy wtedy usunac ciasteczka chyba i tez smiga, ale jest to dosc irytujace tongue

no a poza tym w ostatnim czasie kilka razy wyskakiwal jeszcze komunikat 'database error' jak sie nie myle

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by xqwzts
dokladnie, w IE wtedy dziala smile
a w firefox wystarczy wtedy usunac ciasteczka chyba i tez smiga, ale jest to dosc irytujace tongue

no a poza tym w ostatnim czasie kilka razy wyskakiwal jeszcze komunikat 'database error' jak sie nie myle

nie tylko wy macie problemy takie tutaj
koło 14 pl czasu problemy są

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
znowu okolice godziny 14 i znowu były problemy, dziwna sprawa

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Już załatwione, nie będzie więcej tych przeciążeń.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
kolejna zawieszka forum, nic nie idzie napisac...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617
Likes: 11
Dziwne .U mnie dzis chodzi caly czas idealnie

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Dzisiaj nie mogę poskarżyć ale działa ok.

Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Sensei, alfa, bukma), 2,565 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,308
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1