|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
dzisiaj Denver bez Karla na ławce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
Wpadlem na pomysl zeby zrobic sobie i Wam takie skromne Preview NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> g00niek'owi napisalem na PW czy sie zgadza zebym to umiescil na tym forum. Odpisal, ze bardzo chetnie. Napisal tez, zebym wklejil to w tym temacie, a pozniej to przeniesie do odpowiedniego.... tematu. Wiec jak by co, to nie piszcie, ze zle dopasowalem post do tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sa tu wszystkie zespoly NBA. Mam nadzieje, ze komus sie przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[color:"red"] Juz wszystko mozecie podziwiac w temacie przyklejonym Linki.... Bardzo ladnie to wyglada i mysle ze przyda sie nam wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [/color]
Last edited by g00niek; 01/11/2005 19:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Witam serdzecznie...
Showtime <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I love this game <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sezon czas zaczac i na poczatek.. odradzam mocne granie.. sam zaczynam bardzo spokojnie, ale bez jakiegos dlugofalowego planu.. Na dzisiaj jeden typ, a mianowicie Bucks +6,5.. Absencja Dalemberta... Iverson bedzie gral to twardziel.. Webber tez, na razie sa odpowiednio probable i questionable.. W Bucks rewelacja tamtego sezonu Michael Redd.. 3 nowych graczy Magloire, Bogut i Simmons... Sam jestem ciekawy co pokaze mierzacy 2.10 rookie center Andrew Bogut... Na dzisiaj Bucks +6,5
edit: Zagralem juz ten mecz wczesniej, kolo godziny 20.00 i piszac powyzsze slowa sam nie bylem uwazny.. linia na Milwaukee spadla juz do 5,5 punktow.. zaryzykowalem takze Bucks ml wiec +5,5 jakas wartosc ma...
Pozdrawiam Dominik
Last edited by g00niek; 01/11/2005 22:27.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Nie wiem czy kogos to jeszcze interesuje ... ale
Pinnacle znowu zrzucił linie na mecz Phoenix - Dallas do poziomu 212 .... i do tego z niskim kursem 1.894 ... ludzie mocno grają UNDER ... haaa ja zrobiłem ...(chyba) dobry interes grając wczoraj UNDER po lini 217.5 (1.894) ... mimo że bilans ostatnich spotkań jest bardziej na over... za "chiny" nieprzekroczą tej linii [215]... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no tego jeszcze niewidziałem .... tak skopać ... wygrany mecz ...(Phoenix) ...do tego jakieś olśnienie w OT i w sumie rzucili tam 39 pkt.... under miał być .... no ale to NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... szkoda bo juz wiecej takiej lini na Pho może już niebyć ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 31 |
w przypadku dogrywki to liczy się sumę punktów w regulaminowym + dogrywka, w przypadku kiedy gra się under over...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
... wiem ze niektorzy netowi tak maja ze licza dogrywke na + ...ja tam miałem i zabrakło mi 1,5 pkt .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... ziemniaki [Toto , prof, STS , Milleniu] na pewno nie ... tam sie liczy po 4 kwartach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 31 |
już się dowiedziałem + OT (przynajmniej w bet at home) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />((( ja pierdziele porażka, zremisować w kosza i jeszcze tyle w dogrywce nawrzucać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> fuck
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
tam były dwie dogrywki [email]qr@a[/email] mać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
NO Hornets - Sacramento Kings 93-67 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Pierwszy dzionek/nocka z NBA wspanialy.. oba typy na Milwaukee z + handi i ml weszly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przykro ze wiekszosc grala under Phoenix z Dallas... niefart kosmiczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i cytowany wyzej przez Fanatykka wynik tez ciekawy..
Bogut z Magloirem zagrali jako starterzy... zastanawialem sie czy to wypali.. Jamal tylko 4 punkty, Bogut 13.. moze bc tylko lepiej... Oczywiscie mialem kupe szczescia bo rzut za 3 Redda na 1,6 sek zapewnil dogrywke Kozlom.. ale co my bysmy zrobili bez "odrobiny" szczescia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
Jak Redd rzucił trójke to prawie wyszedłem z siebie tak się cieszyłem. Kolejny raz się potwierdziło że typ dnia niewypalił. Dzieki ci expekt że nie wystawiłeś wcześniej oferty bo bym srogo umoczył a tak dzień na ładnym plusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka