Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#437585 01/11/2005 16:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
dzisiaj Denver bez Karla na ławce

Bonus: Unibet
#437586 01/11/2005 18:34
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Wpadlem na pomysl zeby zrobic sobie i Wam takie skromne Preview NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> g00niek'owi napisalem na PW czy sie zgadza zebym to umiescil na tym forum. Odpisal, ze bardzo chetnie. Napisal tez, zebym wklejil to w tym temacie, a pozniej to przeniesie do odpowiedniego.... tematu. Wiec jak by co, to nie piszcie, ze zle dopasowalem post do tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sa tu wszystkie zespoly NBA.
Mam nadzieje, ze komus sie przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />




[color:"red"] Juz wszystko mozecie podziwiac w temacie przyklejonym Linki.... Bardzo ladnie to wyglada i mysle ze przyda sie nam wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [/color]

Last edited by g00niek; 01/11/2005 19:00.
#437587 01/11/2005 22:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Witam serdzecznie...

Showtime <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I love this game <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Sezon czas zaczac i na poczatek.. odradzam mocne granie.. sam zaczynam bardzo spokojnie, ale bez jakiegos dlugofalowego planu.. Na dzisiaj jeden typ, a mianowicie Bucks +6,5.. Absencja Dalemberta... Iverson bedzie gral to twardziel.. Webber tez, na razie sa odpowiednio probable i questionable..
W Bucks rewelacja tamtego sezonu Michael Redd.. 3 nowych graczy Magloire, Bogut i Simmons... Sam jestem ciekawy co pokaze mierzacy 2.10 rookie center Andrew Bogut...
Na dzisiaj Bucks +6,5


edit: Zagralem juz ten mecz wczesniej, kolo godziny 20.00 i piszac powyzsze slowa sam nie bylem uwazny.. linia na Milwaukee spadla juz do 5,5 punktow.. zaryzykowalem takze Bucks ml wiec +5,5 jakas wartosc ma...

Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 01/11/2005 22:27.
#437588 01/11/2005 23:42
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Nie wiem czy kogos to jeszcze interesuje ... ale

Pinnacle znowu zrzucił linie na mecz
Phoenix - Dallas do poziomu 212 .... i do tego z niskim kursem 1.894 ... ludzie mocno grają UNDER ... haaa ja zrobiłem ...(chyba) dobry interes grając wczoraj UNDER po lini 217.5 (1.894)
... mimo że bilans ostatnich spotkań jest bardziej na over... za "chiny" nieprzekroczą tej linii [215]...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#437589 02/11/2005 07:16
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no tego jeszcze niewidziałem .... tak skopać ... wygrany mecz ...(Phoenix) ...do tego jakieś olśnienie w OT i w sumie rzucili tam 39 pkt.... under miał być .... no ale to NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... szkoda bo juz wiecej takiej lini na Pho może już niebyć ...

#437590 02/11/2005 07:27
Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
w przypadku dogrywki to liczy się sumę punktów w regulaminowym + dogrywka, w przypadku kiedy gra się under over...

#437591 02/11/2005 07:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
... wiem ze niektorzy netowi tak maja ze licza dogrywke na + ...ja tam miałem i zabrakło mi 1,5 pkt .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... ziemniaki [Toto , prof, STS , Milleniu] na pewno nie ... tam sie liczy po 4 kwartach...

#437592 02/11/2005 07:47
Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
już się dowiedziałem + OT (przynajmniej w bet at home) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />((( ja pierdziele porażka, zremisować w kosza i jeszcze tyle w dogrywce nawrzucać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> fuck

#437593 02/11/2005 08:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
tam były dwie dogrywki [email]qr@a[/email] mać

#437594 02/11/2005 09:04
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
NO Hornets - Sacramento Kings 93-67 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#437595 02/11/2005 11:25
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Pierwszy dzionek/nocka z NBA wspanialy.. oba typy na Milwaukee z + handi i ml weszly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przykro ze wiekszosc grala under Phoenix z Dallas... niefart kosmiczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i cytowany wyzej przez Fanatykka wynik tez ciekawy..

Bogut z Magloirem zagrali jako starterzy... zastanawialem sie czy to wypali.. Jamal tylko 4 punkty, Bogut 13.. moze bc tylko lepiej... Oczywiscie mialem kupe szczescia bo rzut za 3 Redda na 1,6 sek zapewnil dogrywke Kozlom.. ale co my bysmy zrobili bez "odrobiny" szczescia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#437596 02/11/2005 12:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Jak Redd rzucił trójke to prawie wyszedłem z siebie tak się cieszyłem.
Kolejny raz się potwierdziło że typ dnia niewypalił.
Dzieki ci expekt że nie wystawiłeś wcześniej oferty bo bym srogo umoczył a tak dzień na ładnym plusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1