|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516 |
2 koszuleczki XL nowe niestety przysłano mi nie te rozmiary co chciałem, wszystko opakowane z metkami 79 zł sztuka [ Linked Image] [ Linked Image] są chetni:) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723 |
Może ktoś chce kupić przewód HDMI Techlinka o długości 1m. Zakupiony w RTV euro agd za 89,90.Opakowanie rozwaliłem a jest trochę za krótki:( 50zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Kupię Garmin Forerunner 305, może być używany
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Sprzedam kod na 50zl do Orange 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
za 20 wezme 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478 |
Mam do sprzedania nowa Nokie e66, 2MB, GPS, kabel, sluchawki ( caly zestaw ) kupiona niedawno w salonie ery. kontakt priv 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
Mam do sprzedania Nintendo Wii. Stan bardzo dobry, wręcz celujący.. Konsola jest przerobiona systemowo, do tego około 10 gier. Dogadamy się co do ceny na 100%  Ile byś chciał za tą konsole?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Mam do sprzedania Nintendo Wii. Stan bardzo dobry, wręcz celujący.. Konsola jest przerobiona systemowo, do tego około 10 gier. Dogadamy się co do ceny na 100%  Ile byś chciał za tą konsole? Powiem dokładnie to samo co dzis paru userom na PW.. Jestem gotów oddać za 500zł. Uważam, że to dobra cena, bo naprawdę konsola wygląda jak ze sklepu. Gdybyś podważył moje słowa, jestem w stanie oddać pieniądze. Jestem wiarygodnym partnerem, więc luz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
Mam do sprzedania Nintendo Wii. Stan bardzo dobry, wręcz celujący.. Konsola jest przerobiona systemowo, do tego około 10 gier. Dogadamy się co do ceny na 100%  Ile byś chciał za tą konsole? Powiem dokładnie to samo co dzis paru userom na PW.. Jestem gotów oddać za 500zł. Uważam, że to dobra cena, bo naprawdę konsola wygląda jak ze sklepu. Gdybyś podważył moje słowa, jestem w stanie oddać pieniądze. Jestem wiarygodnym partnerem, więc luz  Możesz napisać do mnie na gg: 1141493 Proszę później o usunięcie numeru
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Witam uzbierało mi się trochę punktów w Era Premia niestety muszę je szybko wydać Dlatego Promocja Doładowanie ERA 100 ZŁ Za jedyne 90 zł zależy mi naprawdę na czasie dlatego możliwa negocjacja nie mogę tu wysyłać prv czyli jak coś to gadu 7201985 (niewidok)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
kupie ksiazke leon prochowski - samochody ciezarowe i autobusy - obojetnie w jakim stanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
wuujek dalej masz na sprzedać tą konsolę?Odezwij się tam na gadu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Moze ktos ma przypadkiem do sprzedania jakies gierki na Xboxa ? Shaun White Snowboarding np 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
mam do sprzedania 2 zupelnie nowe, nieuzywane namioty http://www.decathlon.com.pl/PL/t6-2-33690394/cena w sklepie - 750 zł, ja sprzedam po 500 zł... jezeli ktos bylby zainteresowany dwoma sztukami, mozliwosc negocjacji ceny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Dalej mam, pisalem na gg - echo, pisalem na PW - pełne..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
gg, 1141493 napisz tu , jestem na niewidoku
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
albo ty daj swoje i ja napisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187 |
witam mam do sprzedania Plyte StarGuard Muffin ,plyta jest nowa zafoliowana , Cena w Empiku 33,99 za 25 Sprzedam , moge wystawic na allegro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
panowie potrzebuje to sprzedac bo mi miejsce na chacie zawala... nie posiadam konta na alegro stad moja propozycja... ktorys z Was wystawia to na aukcji, ja biore za oba namioty lacznie 800 zł, reszta jest Wasza... rzecz jasna biore juz po sprzedazy, nie przed, wiec niczym nie ryzykujecie... mysle ze wszystkim to sie oplaca, nie ukrywam ze glownie z Warszawy i okolic interesuja mnie oferty... i bez obaw - namioty sa nowiutkie, jeszcze nie rozkladane...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|