|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189 |
o co dokladnie chodzi z typ brazowy,srebrny ,złoty czy jakoś tak prosze o help lub link ktory dokladnie to wyjasnia thx
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189 |
dzieki jestem nowym klijentem expektu i juz mam zastrzezenie otuz postawilem mecz bayern-hsv 1x po kursie 1,15 razem z 2 innymi meczami ,ktore trafilem a ten mecz jest odziwo nietrafiony bylo przeciez 3-3 wyslalem maila do expektu i czekam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119 |
A ktore mecze jeszcze graleś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam. Chciałbym dokonać wpłaty do Expekta za pomocą karty kredytowej Visa Gold wydanej przez PKO BP. Czy ten rodzaj karty jest honorowany, bo doczytałem się, że niektóre karty np. Visa Elektron nie są respektowane. Zamierzam wyrobić taką kartę, stąd moje pytanie. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Oryginalnie wysłał TaMaR: [qb]dzieki jestem nowym klijentem expektu i juz mam zastrzezenie otuz postawilem mecz bayern-hsv 1x po kursie 1,15 razem z 2 innymi meczami ,ktore trafilem a ten mecz jest odziwo nietrafiony bylo przeciez 3-3 wyslalem maila do expektu i czekam...[/qb] Może to był typ na awans a nie na wynik po 90 min.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Oryginalnie wysłał qbasmuggy: [qb] Oryginalnie wysłał TaMaR: [qb]dzieki jestem nowym klijentem expektu i juz mam zastrzezenie otuz postawilem mecz bayern-hsv 1x po kursie 1,15 razem z 2 innymi meczami ,ktore trafilem a ten mecz jest odziwo nietrafiony bylo przeciez 3-3 wyslalem maila do expektu i czekam...[/qb] Może to był typ na awans a nie na wynik po 90 min.[/qb] A jak można wytypować "X" na awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki: [qb] Oryginalnie wysłał qbasmuggy: [qb] Oryginalnie wysłał TaMaR: [qb]dzieki jestem nowym klijentem expektu i juz mam zastrzezenie otuz postawilem mecz bayern-hsv 1x po kursie 1,15 razem z 2 innymi meczami ,ktore trafilem a ten mecz jest odziwo nietrafiony bylo przeciez 3-3 wyslalem maila do expektu i czekam...[/qb] Może to był typ na awans a nie na wynik po 90 min.[/qb] A jak można wytypować "X" na awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak to sie mówi: wszytsko się może zdarzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99 |
Witam
Dziś wpłaciłem kase do expektu w PKO , i niestety ku mojemu zdziwieniu, pieniedzy nie ma na moim koncie, ostatnio też miałem identyczna sytuacje. Czy ktoś z was wpłacajac w PKO też czekał kilka dni na to aż pieniądze znalazły sie na jego koncie, bo doświadczenaia wiem ,ze powinny one znaleźć sie na koncie gracza w ten sam dzień...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Ja wpłacałem dzisiaj około 15.30 w Kredyt Banku i też nie mam jeszcze cashu na koncie gracza, a zazwyczaj już był ok. 19. Swoją drogą to baba zapomniała policzyć mi 7 PLN za przelew i trochę się boję, że przez to moge mieć opóźnienie lub jakieś perturbacje z cashem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja nie mam zadnych problemów z robieniem wpłaty do Expektu!
Wpłacam i po 2 godzinach jest depozyt na koncie Prowizja tylko 3,5 zl bo mam konto w Kredyt Banku
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Oryginalnie wysłał poolu: [qb]Witam
Dziś wpłaciłem kase do expektu w PKO , i niestety ku mojemu zdziwieniu, pieniedzy nie ma na moim koncie, ostatnio też miałem identyczna sytuacje. Czy ktoś z was wpłacajac w PKO też czekał kilka dni na to aż pieniądze znalazły sie na jego koncie, bo doświadczenaia wiem ,ze powinny one znaleźć sie na koncie gracza w ten sam dzień...
Pozdrawiam[/qb] Ja wpłacałem kiedyś w PKO BP i kasa na koncie była na drugi dzień, jeśli wpłacasz w Kredyt banku to jest zazwyczaj tego samego dnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189 |
stawka : 0.50 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Śr 23/07/03 18:00 Aust. Wien - Bregenz Aus. Bundesliga 1 1 (4-0) 1.30 Śr 23/07/03 19:00 Rosenborg - Lyn Nor.Puchar Norwegii 1 1 (5-0) 1.30 Wt 22/07/03 19:45 FC Bayern München - Hamburger SV (N) Ernst Abbe Stadion, Jena podwójna szansa Niem.Puchar Niemiec 1X 1.15 1.94 to gralem a w historii nie mam wygranego kupunu!!! w mailu napisali ze kupon jest wygrany ,ale dlaczego nie pisze obok zakladu ze wygralem 1zl z kawalkiem? wiem ze to grosze ,ale zawsze lepiej byc o ta zlotowke do przodu czy macie cos podobnego do mnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
Witam,
Mam problem z otworzeniem strony Expekta, cały czas widnieje info,że prowadzone są prace z serwerem. Trwa to kilka godzin już, a turnieje tenisowe ruszają,a jak wiecie najlepiej wychodzi się na typowaniu pierwszych rund. Macie może podobny problem, miał ktoś z Was Forumowiczów taki problem w przeszłości i ile czasu on trwał? Z góry dzięki za odpowiedź,
Pozdrawiam, Pooggoo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2003
Posty: 76 |
Witam
Jestem nowy w Expekcie i mam pytanie.
Czy obstawiając under/over 2.5 w golach to chodzi o to, że sumuje się gole strzelone przez obie drużyny i dzieli się sumę przez dwa i jeżeli jest powyżej 2,5 to trafiony over? A jeżeli podzielimy np. 5 goli na 2 i wyjdzie 2,5 to co wtedy?
Sorry za moją składnię ale wiecie - imieniny szwagra.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119 |
Liczy sie ogolna liczba strzelonych goli w ciagu 90 min. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Co do over/under bramki są liczone w sumie. Nieważne która drużyna strzeli. Jeśli będzie wynik 2:1 to jest powyżej 2.5. Nic się nie dzieli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2003
Posty: 76 |
Dzięki !
dla Was po <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: a ja juzż dzisiaj nie piję
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Da mi ktos vouczera w expie ??? potrzebuje kasy na koncie zeby zagrac poki nie mam jeszcze kointa w banku.Prosze pomozcie mi Chcialbym sprobowac jak sie gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189 |
to wyslij przelewem w banku 50zl i bedziesz mogl grac,nie sadze ze ktos ci przesle bo jestes tu za krotko a na razie wplac w banku lub idz do sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|