Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#43763 19/07/2003 20:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
o co dokladnie chodzi z typ brazowy,srebrny ,złoty czy jakoś tak
prosze o help lub link ktory dokladnie to wyjasnia
thx

Bonus: Unibet
#43764 21/07/2003 16:32
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316

#43765 25/07/2003 18:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
dzieki
jestem nowym klijentem expektu i juz mam zastrzezenie
otuz postawilem mecz bayern-hsv 1x po kursie 1,15
razem z 2 innymi meczami ,ktore trafilem a ten mecz jest odziwo nietrafiony bylo przeciez 3-3
wyslalem maila do expektu i czekam...

#43766 25/07/2003 18:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119
A ktore mecze jeszcze graleś?

#43767 25/07/2003 19:23
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
Witam.
Chciałbym dokonać wpłaty do Expekta za pomocą karty kredytowej Visa Gold wydanej przez PKO BP.
Czy ten rodzaj karty jest honorowany, bo doczytałem się, że niektóre karty np. Visa Elektron nie są respektowane.
Zamierzam wyrobić taką kartę, stąd moje pytanie.
Pozdrawiam.

#43768 25/07/2003 19:24
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Quote
Oryginalnie wysłał TaMaR:
[qb]dzieki
jestem nowym klijentem expektu i juz mam zastrzezenie
otuz postawilem mecz bayern-hsv 1x po kursie 1,15
razem z 2 innymi meczami ,ktore trafilem a ten mecz jest odziwo nietrafiony bylo przeciez 3-3
wyslalem maila do expektu i czekam...[/qb]
Może to był typ na awans a nie na wynik po 90 min.

#43769 26/07/2003 00:56
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Quote
Oryginalnie wysłał qbasmuggy:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał TaMaR:
[qb]dzieki
jestem nowym klijentem expektu i juz mam zastrzezenie
otuz postawilem mecz bayern-hsv 1x po kursie 1,15
razem z 2 innymi meczami ,ktore trafilem a ten mecz jest odziwo nietrafiony bylo przeciez 3-3
wyslalem maila do expektu i czekam...[/qb]
Może to był typ na awans a nie na wynik po 90 min.[/qb]
A jak można wytypować "X" na awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#43770 26/07/2003 01:12
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Quote
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał qbasmuggy:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał TaMaR:
[qb]dzieki
jestem nowym klijentem expektu i juz mam zastrzezenie
otuz postawilem mecz bayern-hsv 1x po kursie 1,15
razem z 2 innymi meczami ,ktore trafilem a ten mecz jest odziwo nietrafiony bylo przeciez 3-3
wyslalem maila do expektu i czekam...[/qb]
Może to był typ na awans a nie na wynik po 90 min.[/qb]
A jak można wytypować "X" na awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak to sie mówi: wszytsko się może zdarzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#43771 26/07/2003 02:34
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99
Witam

Dziś wpłaciłem kase do expektu w PKO , i niestety ku mojemu zdziwieniu, pieniedzy nie ma na moim koncie, ostatnio też miałem identyczna sytuacje. Czy ktoś z was wpłacajac w PKO też czekał kilka dni na to aż pieniądze znalazły sie na jego koncie, bo doświadczenaia wiem ,ze powinny one znaleźć sie na koncie gracza w ten sam dzień...

Pozdrawiam

#43772 26/07/2003 02:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Ja wpłacałem dzisiaj około 15.30 w Kredyt Banku i też nie mam jeszcze cashu na koncie gracza, a zazwyczaj już był ok. 19. Swoją drogą to baba zapomniała policzyć mi 7 PLN za przelew i trochę się boję, że przez to moge mieć opóźnienie lub jakieś perturbacje z cashem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#43773 26/07/2003 06:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja nie mam zadnych problemów z robieniem wpłaty do Expektu!

Wpłacam i po 2 godzinach jest depozyt na koncie
Prowizja tylko 3,5 zl bo mam konto w Kredyt Banku

Pozdrawiam

#43774 26/07/2003 20:07
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Quote
Oryginalnie wysłał poolu:
[qb]Witam

Dziś wpłaciłem kase do expektu w PKO , i niestety ku mojemu zdziwieniu, pieniedzy nie ma na moim koncie, ostatnio też miałem identyczna sytuacje. Czy ktoś z was wpłacajac w PKO też czekał kilka dni na to aż pieniądze znalazły sie na jego koncie, bo doświadczenaia wiem ,ze powinny one znaleźć sie na koncie gracza w ten sam dzień...

Pozdrawiam[/qb]
Ja wpłacałem kiedyś w PKO BP i kasa na koncie była na drugi dzień, jeśli wpłacasz w Kredyt banku to jest zazwyczaj tego samego dnia.

#43775 27/07/2003 23:09
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
stawka : 0.50 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Śr 23/07/03 18:00 Aust. Wien - Bregenz
Aus. Bundesliga 1 1 (4-0) 1.30
Śr 23/07/03 19:00 Rosenborg - Lyn
Nor.Puchar Norwegii 1 1 (5-0) 1.30
Wt 22/07/03 19:45 FC Bayern München - Hamburger SV
(N) Ernst Abbe Stadion, Jena
podwójna szansa Niem.Puchar Niemiec 1X 1.15
1.94
to gralem a w historii nie mam wygranego kupunu!!!
w mailu napisali ze kupon jest wygrany ,ale dlaczego nie pisze obok zakladu ze wygralem 1zl z kawalkiem?
wiem ze to grosze ,ale zawsze lepiej byc o ta zlotowke do przodu
czy macie cos podobnego do mnie?

#43776 28/07/2003 19:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
Witam,

Mam problem z otworzeniem strony Expekta, cały czas widnieje info,że prowadzone są prace z serwerem. Trwa to kilka godzin już, a turnieje tenisowe ruszają,a jak wiecie najlepiej wychodzi się na typowaniu pierwszych rund. Macie może podobny problem, miał ktoś z Was Forumowiczów taki problem w przeszłości i ile czasu on trwał?
Z góry dzięki za odpowiedź,

Pozdrawiam,
Pooggoo

#43777 28/07/2003 22:08
Dołączył: Jul 2003
Posty: 76
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 76
Witam

Jestem nowy w Expekcie i mam pytanie.

Czy obstawiając under/over 2.5 w golach to chodzi o to, że sumuje się gole strzelone przez obie drużyny i dzieli się sumę przez dwa i jeżeli jest powyżej 2,5 to trafiony over?
A jeżeli podzielimy np. 5 goli na 2 i wyjdzie 2,5 to co wtedy?

Sorry za moją składnię ale wiecie - imieniny szwagra.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#43778 28/07/2003 22:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119
Liczy sie ogolna liczba strzelonych goli w ciagu 90 min. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#43779 28/07/2003 22:14
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Co do over/under bramki są liczone w sumie. Nieważne która drużyna strzeli. Jeśli będzie wynik 2:1 to jest powyżej 2.5. Nic się nie dzieli.

#43780 28/07/2003 22:17
Dołączył: Jul 2003
Posty: 76
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 76
Dzięki !

dla Was po <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: a ja juzż dzisiaj nie piję

#43781 29/07/2003 12:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Da mi ktos vouczera w expie ??? potrzebuje kasy na koncie zeby zagrac poki nie mam jeszcze kointa w banku.Prosze pomozcie mi Chcialbym sprobowac jak sie gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#43782 29/07/2003 19:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
to wyslij przelewem w banku 50zl i bedziesz mogl grac,nie sadze ze ktos ci przesle bo jestes tu za krotko a na razie wplac w banku lub idz do sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, betowiec, forty, latajaca_holenderka, poozon), 2,910 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1