|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
wlasnie pograne Portek + Martic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Nie wiem czy wszyscy Kamilox.Dla mnie zdecydowanie Bagieta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Kamilos, jak twój all-in na Kolibera ?  Ty mlody nie wyglupiaj sie i nie dyskutuj z Kamilose  Szkoda twojego czasu i klawiatury  Do jakiegos kombosa fajnie wyglada debel czekoladowych - Bhupathi/Paes.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Amir nie neguję Twoich typów, choć dla mnie to dwa mecze no bet, ale jak przeczytałem: Tomic jak miał 14 lat to Federer trenując z nim ze względu na pewne kontrakty reklamowe stwierdził, że nigdy wcześniej nie widział kogoś tak utalentowanego w tak młodym wieku To się nieźle uśmiałem Zacytowane zdanie powinno brzmieć tak: Tomic jak miał 14 lat to trenował z Federerem, ten ze względu na pewne kontrakty reklamowe stwierdził,że nigdy wcześniej nie widział kogoś tak utalentowanego w tak młodym wieku. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2009
Posty: 432 |
GGL, Llorda, Kleybanova, Martić +1,5
Będzie gut?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
GGL, Llorda, Kleybanova, Martić +1,5
Będzie gut? Llodra w leb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Magik to chyba logiczne ? wiadomo jaki jest sens tego zdania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Amir nie neguję Twoich typów, choć dla mnie to dwa mecze no bet, ale jak przeczytałem: Tomic jak miał 14 lat to Federer trenując z nim ze względu na pewne kontrakty reklamowe stwierdził, że nigdy wcześniej nie widział kogoś tak utalentowanego w tak młodym wieku To się nieźle uśmiałem Zacytowane zdanie powinno brzmieć tak: Tomic jak miał 14 lat to trenował z Federerem, ten ze względu na pewne kontrakty reklamowe stwierdził,że nigdy wcześniej nie widział kogoś tak utalentowanego w tak młodym wieku.  Petra - Ajla 2:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
GGL, Llorda, Kleybanova, Martić +1,5
Będzie gut? Wyrzuc GGL i mozesz juz liczyc pieniadze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2009
Posty: 432 |
No raz już było w łeb. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490 |
Becker, Benjamin - Dolgopolov, Alexandr 2 1.58 Isner, John - Stepanek, R 2 1,75 Giraldo, S - Cilic, M 2 1,40 Raonic, M - Llodra, M 2 1,46 Kleybanova, A - Halep, S 1 1,13 Martinez Sanchez, M J - Cornet, A 1 1,37 Jankovic, J - Shuai Peng 1 1,60 Martic, P - Radwanska, Agnieszka 2 1,44 Chakvetadze, A - Kvitova, Petra 2 1,4
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Becker, Benjamin - Dolgopolov, Alexandr 2 1.58 Isner, John - Stepanek, R 2 1,75 Giraldo, S - Cilic, M 2 1,40 Raonic, M - Llodra, M 2 1,46 Kleybanova, A - Halep, S 1 1,13 Martinez Sanchez, M J - Cornet, A 1 1,37 Jankovic, J - Shuai Peng 1 1,60 Martic, P - Radwanska, Agnieszka 2 1,44 Chakvetadze, A - Kvitova, Petra 2 1,4 piekny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Jak już wszyscy wklejają, to i ja zdradzę Wam receptę na sukces Stepanek win Jankovic win Kvitova win Molik +4,5 Soda - Muller over 27,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
ja na początek wrzucam coś takiego: JJ win Kleyba 2:0 Kvitova win później pomyślimy coś jeszcze... Jimmy odpuściłbym tego stepanka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Jak już wszyscy wklejają, to i ja zdradzę Wam receptę na sukces Stepanek win Jankovic win Kvitova win Molik +4,5Soda - Muller over 27,5  Napisz jeszcze jakie kursy połapałeś na te cuda Szkoda Ajli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Widziałem, że masz wątpliwości już wcześniej. Dla mnie Isner poza serwisem nie ma argumentów, a nawierzchnia handicapu mu żadnego nie daje. Ponadto z formą Jasia nieciekawie, więc innego rozwiązania jak zwycięstwo Radzia nie wchodzi tu w grę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Magik wracasz na forum ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Wpadłem na chwilę, bo napierdzielam projekty po nocach i to takie małe przerwy + Szlem zobowiązuje  Po AO znów pewnie zniknę na jakiś czas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052 |
im bliżej meczu tym bardziej zaczynam się zastanawiać czy to był jednak dobry pomysł na głównego beta z tym Portkiem. Kamilos, jak twój all-in na Kolibera ?  Pff, to było tylko takie zapeszenie żeby sytuacja się odwróciła!  iti -> Widzę, że to jedyne forum w internecie gdzie jeszcze cieszysz się jakimkolwiek poważaniem, gratuluje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
witam Panowie
na noc 3 debelki
robredo/granollers fystenberg/matkowski benesova/zahlavova
co myslicie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|