Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 39 1 2 9 10 11 12 13 38 39
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
wlasnie pograne Portek + Martic piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Nie wiem czy wszyscy Kamilox.Dla mnie zdecydowanie Bagieta.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by młody gniewny
Kamilos, jak twój all-in na Kolibera ? wink
Ty mlody nie wyglupiaj sie i nie dyskutuj z Kamilose wink Szkoda twojego czasu i klawiatury wink

Do jakiegos kombosa fajnie wyglada debel czekoladowych - Bhupathi/Paes.

iti #4384448 20/01/2011 05:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Amir nie neguję Twoich typów, choć dla mnie to dwa mecze no bet, ale jak przeczytałem:

Originally Posted by Amir Khan
Tomic jak miał 14 lat to Federer trenując z nim ze względu na pewne kontrakty reklamowe stwierdził, że nigdy wcześniej nie widział kogoś tak utalentowanego w tak młodym wieku
To się nieźle uśmiałem laugh

Zacytowane zdanie powinno brzmieć tak:

Quote
Tomic jak miał 14 lat to trenował z Federerem, ten ze względu na pewne kontrakty reklamowe stwierdził,że nigdy wcześniej nie widział kogoś tak utalentowanego w tak młodym wieku.

grin

iti #4384449 20/01/2011 05:56
Dołączył: May 2009
Posty: 432
addict
addict
Dołączył: May 2009
Posty: 432
GGL, Llorda, Kleybanova, Martić +1,5

Będzie gut?

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by sheik
GGL, Llorda, Kleybanova, Martić +1,5

Będzie gut?

Llodra w leb tongue

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Magik to chyba logiczne ? wiadomo jaki jest sens tego zdania.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by MagiK
Amir nie neguję Twoich typów, choć dla mnie to dwa mecze no bet, ale jak przeczytałem:

Originally Posted by Amir Khan
Tomic jak miał 14 lat to Federer trenując z nim ze względu na pewne kontrakty reklamowe stwierdził, że nigdy wcześniej nie widział kogoś tak utalentowanego w tak młodym wieku
To się nieźle uśmiałem laugh

Zacytowane zdanie powinno brzmieć tak:

Quote
Tomic jak miał 14 lat to trenował z Federerem, ten ze względu na pewne kontrakty reklamowe stwierdził,że nigdy wcześniej nie widział kogoś tak utalentowanego w tak młodym wieku.

grin
Petra - Ajla 2:0 grin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by sheik
GGL, Llorda, Kleybanova, Martić +1,5

Będzie gut?

Wyrzuc GGL i mozesz juz liczyc pieniadze

Dołączył: May 2009
Posty: 432
addict
addict
Dołączył: May 2009
Posty: 432
No raz już było w łeb. wink

Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
Becker, Benjamin - Dolgopolov, Alexandr 2 1.58
Isner, John - Stepanek, R 2 1,75
Giraldo, S - Cilic, M 2 1,40
Raonic, M - Llodra, M 2 1,46
Kleybanova, A - Halep, S 1 1,13
Martinez Sanchez, M J - Cornet, A 1 1,37
Jankovic, J - Shuai Peng 1 1,60
Martic, P - Radwanska, Agnieszka 2 1,44
Chakvetadze, A - Kvitova, Petra 2 1,4

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by fac_et_spera
Becker, Benjamin - Dolgopolov, Alexandr 2 1.58
Isner, John - Stepanek, R 2 1,75
Giraldo, S - Cilic, M 2 1,40
Raonic, M - Llodra, M 2 1,46
Kleybanova, A - Halep, S 1 1,13
Martinez Sanchez, M J - Cornet, A 1 1,37
Jankovic, J - Shuai Peng 1 1,60
Martic, P - Radwanska, Agnieszka 2 1,44
Chakvetadze, A - Kvitova, Petra 2 1,4

piekny smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Jak już wszyscy wklejają, to i ja zdradzę Wam receptę na sukces

Stepanek win
Jankovic win
Kvitova win
Molik +4,5
Soda - Muller over 27,5

boks

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
ja na początek wrzucam coś takiego:

JJ win
Kleyba 2:0
Kvitova win

później pomyślimy coś jeszcze...

Jimmy odpuściłbym tego stepanka wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by Jimmy
Jak już wszyscy wklejają, to i ja zdradzę Wam receptę na sukces

Stepanek win
Jankovic win
Kvitova win
Molik +4,5
Soda - Muller over 27,5

boks
Napisz jeszcze jakie kursy połapałeś na te cuda tongue

Szkoda Ajli smirk

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Widziałem, że masz wątpliwości już wcześniej. Dla mnie Isner poza serwisem nie ma argumentów, a nawierzchnia handicapu mu żadnego nie daje. Ponadto z formą Jasia nieciekawie, więc innego rozwiązania jak zwycięstwo Radzia nie wchodzi tu w grę.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Magik wracasz na forum ? smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Wpadłem na chwilę, bo napierdzielam projekty po nocach i to takie małe przerwy + Szlem zobowiązuje wink Po AO znów pewnie zniknę na jakiś czas tongue

Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
Originally Posted by młody gniewny
im bliżej meczu tym bardziej zaczynam się zastanawiać czy to był jednak dobry pomysł na głównego beta z tym Portkiem.

Kamilos, jak twój all-in na Kolibera ? wink

Pff, to było tylko takie zapeszenie żeby sytuacja się odwróciła! laugh

iti -> Widzę, że to jedyne forum w internecie gdzie jeszcze cieszysz się jakimkolwiek poważaniem, gratuluje blush

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
witam Panowie

na noc 3 debelki

robredo/granollers
fystenberg/matkowski
benesova/zahlavova

co myslicie?

Strona 11 z 39 1 2 9 10 11 12 13 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, burbon, rymoholik, $-man, Sensei), 1,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1