Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Egipt-Tunezja Egipt over 29 goli
Niska linia , jak na mecz z Bahrainem który w obronie się za bardzo nie wyróżnia.Egipt jest o klasę lepszy od Bahrainu i powinien spokojnie dominować w tym meczu wygrywając spokojnie.
Bahrain tracił tutaj odpowienio z Francją 41 goli Hiszpanią 33(choć mogli dużo wiecej ) Niemcami 38 i Tunezją 28 goli.Egipt rzuci coś około 33 bramek.Na dodatek mecz o nic wiec liczyć trzeba o szybki mecz

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
Polska - Szwecja typ: Polska under 26.5 - 1.72 Ladbrokes

Wydaje mi sie to pewny typ. Spodziewam sie, ze to Szwedzi dzis wygraja. Nie wyobrazam sobie, zeby gospodarze przeszli bez punktu do nastepnej fazy. Do tej pory, nie liczac Argentynczykow, z ktorymi przegrali, zatrzynywali rywali ponizej 27 goli. Dzisiaj na pewno Szwedzi skupia sie na obronie, w czym pomoze na pewno 11 - tysieczna widownia. Polacy, ktorzy nie liczac meczu ze slabiutkimi Slowakami i Chilijczykami nie strzelali wiecej niz 25 goli.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633


Algeria - Australia
Algeria (-13.5) ~1.7x[100]=170

Algeria pokazuje się bardzo solidnie na tych mistrzostwach głównie w defensywie. Wynik spotkania jak na piłkę ręczną nie będzie wysoki, ale wynik 30:15 jak najbardziej do przyjęcia w tym spotkaniu. Zaznacze, że mecz ma znaczenie, oba zespoły jak i wynik tego meczu będzie się liczył w dalszej fazie rozgrywek. Algierczycy nie odpuszczą i niewysoki handicap powinni pokłnąć.

typy ze strony: zarabiamynasporcie.blox.pl

Dołączył: Apr 2010
Posty: 387
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2010
Posty: 387
Originally Posted by kuerten
Dziś polecam kupon akumulacyjny u bukmachera naziemnego (millenium):



Austria - Węgry to mecz o pietruszkę dla obu zespołów, więc nie wiem dlaczego Węgrzy mieliby wygrać to spotkanie z przewagą? nie zalęży im na tym, bo i tak ten wynik sie liczyć dalej nie będzie. Austryjacy liczyli trochę na więcej i na mało zdecydowanych rywali (patrz 1 połowa Islandia) potrafią podkręcić tempo. Według mojej opinii trochę bardziej zależy na tym wyniku Austryjakom. Węgrzy nie będą ryzykować kontuzji, bo liczą po cichu na medal..

@kuerten,nie rozumiem trochę tego co piszesz,to czy to będzie mecz o przysłowiową pietruszkę okaże się dopiero po meczu Islandia-Norwegia,jeżeli wikingowie ten mecz wygrają to wtedy chyba Madziarze będą chcięli wygrać swój mecz.I jeszcze odnośnie różnicy zwycięstwa,w przypadku ewentualnej wygranej Norwegii wszyscy będą mięli po 8 pkt. i będziemy liczyć bramki.
Jeżeli coś pomyliłem,z góry przepraszam,ale kilka razy obejrzałem tabele tej grupy z każdej strony i wyszło mi coś takiego.
Zaznaczam nie podaje typów na zwycięzcę meczu tylko ewentualną sytuację w tabeli i odpowiadam,że to nie musi być mecz o pietruchę smile
pozdro

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Francja - Hiszpania

Dotychczasowe mecze:

Francja - Tunezja 32-19
Francja - Egipt 28-19
Francja - Bahrain 41-17
Francja - Niemcy 30-23

Hiszpania - Bahrain 33-22
Hiszpania - Tunezja 21-18
Hiszpania - Niemcy 26-24
Hiszpania - Egipt 31-18

Spotkanie o 1 miejsce w grupie A, a zarazem dodatkowe punkty w kolejnej fazie mistrzostwa swiata. Nie wyobrazam sobie, zeby Francuzi, obroncy tytulu z ostatnich mistrzostw swiata nie poradzili sobie z nieprzekonywujaca mnie jak dotychczas druzyna Hiszpanii. Jak widac Francja spisuje sie bardzo dobrze, pokonujac zdecydowanie swoich rywali. Po wczorajszym spotkaniu Francuzow z Niemcami, tylko potwierdzilem swoje opinie, ze sa dobrze przygotowani i ida w dobra strone, by obronic tytul z 2009 roku.

Francja win 1.44

Dołączył: Jan 2011
Posty: 153
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 153

Austria - Węgry

Ostatni mecz 1 fazy mistrzostw. Wszystko już rostrzygnięte Węgry z trzema wygranymi i jedną
porażka zagrają w najlepszej 12 świata. Austria z jednym wygranym i trzema porażkami zagra o
miejsca 12-24. Węgry to drużyna zdecydowanie lepsza od Austrii. Grają od wielu lat na prawie każdych
MŚ. W 2009 zajęli 6 miejsce . Dla Austrii dużym sukcesem jest sam awans. Ostatnio na mistrzostwach
zagrali w 1993 roku. Szykuje się wyrównany mecz ale Węgrom nie wypada nie wygrać z drużyną,
która przegrała z Japonią.



Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by BesiktasTorcida1948
Originally Posted by McDziarz
Polska-Szwecja 2

świetny kurs na Szwecję [...]

Szwedzi za to zachwycają, szczególnie w meczu z Argentyną,Szwedzi nie są pod żadną presją, a nawet jeśli to i tak nie mają z Nią problemu co było widać w meczu z Argentyną, sędziowie też w tym meczu dobitnie pomagali Szwedom..., a sbornej to można szukać w Rosji a nie w POLSCE, tyle Twoja analiza jest dobitnie bezsensu, mecz wygra Polska bo jest dużo lepiej przygotowana do tego turnieju i z meczu na mecz się rozkręca.

abstrahując od tego że umoczyłeś to twoje stwierdzenie to są wyżyny analitycznego podejścia , rozłożyłeś problem na czynniki pierwsze

Dzisiaj Szmal wyczyniał cuda dzięki temu cały czas był kontakt, ale rozbiło się wszystko o głupie straty tak jak myślałem , co mecz mamy więcej strat niż przeciwnik dzisiaj ze 2-3 razy więcej strat mieliśmy od Szwedów


Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Originally Posted by kapela_87
Originally Posted by kuerten
Dziś polecam kupon akumulacyjny u bukmachera naziemnego (millenium):



Austria - Węgry to mecz o pietruszkę dla obu zespołów, więc nie wiem dlaczego Węgrzy mieliby wygrać to spotkanie z przewagą? nie zalęży im na tym, bo i tak ten wynik sie liczyć dalej nie będzie. Austryjacy liczyli trochę na więcej i na mało zdecydowanych rywali (patrz 1 połowa Islandia) potrafią podkręcić tempo. Według mojej opinii trochę bardziej zależy na tym wyniku Austryjakom. Węgrzy nie będą ryzykować kontuzji, bo liczą po cichu na medal..

@kuerten,nie rozumiem trochę tego co piszesz,to czy to będzie mecz o przysłowiową pietruszkę okaże się dopiero po meczu Islandia-Norwegia,jeżeli wikingowie ten mecz wygrają to wtedy chyba Madziarze będą chcięli wygrać swój mecz.I jeszcze odnośnie różnicy zwycięstwa,w przypadku ewentualnej wygranej Norwegii wszyscy będą mięli po 8 pkt. i będziemy liczyć bramki.
Jeżeli coś pomyliłem,z góry przepraszam,ale kilka razy obejrzałem tabele tej grupy z każdej strony i wyszło mi coś takiego.
Zaznaczam nie podaje typów na zwycięzcę meczu tylko ewentualną sytuację w tabeli i odpowiadam,że to nie musi być mecz o pietruchę smile
pozdro
primo: Kupon miał wejść i wszedł - w założeniu, że Islandia najpierw wygra, a później będzie działo się dalej.. co nie miało wpływu na dalszy los zespołów (Islandia,Węgry,Norwegia), które już awansowały dalej już przed tą kolejką.
secundo: Węgrzy nie mogli sobie "polepszyć" ani wyniku punktowego, ani bramek w meczu z Austryjakami, którzy nie mieli żadnych szans na awans do grupy walczącej o półfinały. Skład był już jasny przed tą kolejką (patrz wyżej). 3 czołowe zespoły wychodzą do grypy, która walczy o półfinały z punktami i bilansem bramek uzyskanym między sobą, czyli w meczach tylko czołowej trójki. - czyli mecz o pietruszkę, inaczej niż Islandia-Norwegia (można rzec, że to już mecz grupy I: (Islandia,Francja,Hiszpania,Węgry,Norwegia,Niemcy).

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Kolejny mecz Polaków na tych MSW - kolejny silny przeciwnik. Na nieszczescie Polaków pierwszy mecz z Danią, kiedy to jeszcze nie czas na zadne kalkulacje nie nadszedl i Dania zagra pelną siłą. Remis Polakow będzie w moim mniemaniu sukcesem. Nasz zespół nie jest juz tak silny jak niegdyś a wycie sprawozdawcy w tvp nie jest w stanie zmniejszyc strat chocby o jedna bramke. Reasumujac :

Unibet Dania - Polska typ 1 kurs 1.46 stawka 9/10

do tego remis na zwrot, wybrany juz indywidualnie przez kazdego, w biurze w ktorym bedzie on najkorzystniejszy.

Zycze powodzenia

Zegarek

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
typ konkursowy :

Dania vs Polska

typ: 2

kurs 3,75

Piłka ręczna , MŚ

Polakom zawsze dobrze się grało przeciwko Danii , w potyczce ze Szwedami pokazali wielką ambicję charakter i wolę walki , w grze naszej reprezentacji nie ma tego błysku co we wcześniejszych latach, nie wiem czy to zmęczenie materiału czy jakieś inne czynniki ale drużyna popełnia masę niewymuszonych błędów i strat w każdym meczu , jeżeli uda się w tym meczu zachować większą koncentrację i nie popełniać tylu rażących błędów to powinniśmy być cały czas "w grze" , być może dopisze nam nieco więcej szczęścia niż w meczu z gospodarzami turnieju.

Kurs wydaje się nieco zawyżony. Optymalnie 3,4-3,5 powinien być. także wyczuwam tu minimalne value.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Dania - Polska (H 0-5.5)
typ: 2
kurs: 1.50

Mecz o wszystko i co jak co nie wierzę, by Nasi przegrali go aż tak wyraźnie. Będzie walka, będzie wynik na styku, poza tym Dunole nam leżą. Jak dla mnie nie ma się co zastanawiać.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Według mnie, mecz z Danią jest meczem "o wszystko". I my ten mecz wygramy. Wenta nie jest ślepcem i wyciągnął wnioski z gospodarzami. Na pytanie: "Co dzisiaj głównie ćwiczono"?, większość odpowie zgodnie: Grę w przewadze.

Poprawimy ten element gry i będzie znacznie lepiej.
Wygrywamy ten mecz boks

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by zegarek
Kolejny mecz Polaków na tych MSW - kolejny silny przeciwnik. Na nieszczescie Polaków pierwszy mecz z Danią, kiedy to jeszcze nie czas na zadne kalkulacje nie nadszedl i Dania zagra pelną siłą. Remis Polakow będzie w moim mniemaniu sukcesem. Nasz zespół nie jest juz tak silny jak niegdyś a wycie sprawozdawcy w tvp nie jest w stanie zmniejszyc strat chocby o jedna bramke. Reasumujac :

Unibet Dania - Polska typ 1 kurs 1.46 stawka 9/10

do tego remis na zwrot, wybrany juz indywidualnie przez kazdego, w biurze w ktorym bedzie on najkorzystniejszy.

Zycze powodzenia

Zegarek
Meldunkowym, matrymonialnym... Wyboru od "cholery".

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Hiszpania - Norwegia (H 0-2.5)
typ: 1
kurs: 1.50

Hiszpanie bez porażki, na fali po udanej pogoni w meczu z mocną Francją. Choc tutaj to raczej Francuzi zlekceważyli końcówkę, w każdym bądź razie powinni Norwegow ograć. Jak ich ograć pokazała Islandia, a także przeciętni Wegrzy. Powinno być szybko, łatwo i bez stresu, więc typ jak najbardziej do zagrania.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,472
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,472
Zauważcie że przygotowanie kondycyjne, walka , psycha u Polaków jest cały czas na wysokim poziomie brakuje tego szczęścia i mniej głupich strat od początku MŚ gramy poniżej oczekiwań.

Przypomnijmy sobie sytuacje z przed 2 (?) lat gdzie wychodziliśmy mając O pkt z grupy i zagraliśmy w pół finale po meczu ze Szwedami oni wiedzą że teraz grają o wszystko, a oni lubią grać takie mecze z nożem na gardle i myślę że trzeba być dobrej myśli przed jutrzejszym meczem powodzenia:)

jutro piwko i oglądanie bo nigdy nie zagram przeciwko Polakom w ręczną po takim kursie jak jest na Danie

Polska boks

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Chorwacja - Argentyna (H 0-3.5)
typ: 1
kurs: 1.50

Argentyna zaskakuje na plus w tej imprezie. Przegrała tylko z Orłami Wenty po zaciętym spotkaniu. Postęp w południowoamerykanskiej piłce widać, ale uważam, że wyniki osiągnięte przez rewelację tego turnieju, to po części lekceważenie ze strony przeciwników, którzy mysleli że spotkania wygraja się na luzie i bez większego wysiłku. Chorwaci z kolei lekko zawodzą. Póki co mają tylko jedno oczko i nie maja innego wyjścia jak to spotkanie wygrać. Z pewnością dobrze przeanalizowali grę rywali przed sobotnim spotkaniem i wyjda w pełni zmobilizowani i tutaj upatruje łatwego zwycięstwa smile

Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
Dania - Polska
typ: Polska under 25.5
kurs: 2.10 Ladbrokes

No, no, jestem strasznie zaskoczony kursem. W meczu ze Szwecja przy lini 26.5 kurs wynosil 1.72.

Polacy zdobyli na tych mistrzostwach wiecej niz 25 goli tylko w meczu ze slabiutkimi Chilijczykami i Słowakami. Niestety, gramy jak do tej pory bardzo slabo. Mecazrnie ze Slowakami i Argentynczykami. Slaba pierwsza polowa z Koreanczykami. No i oczywiscie porazka ze Szwedami. To wszystko sprawia, ze ciezko byc optymistą przed rewelacyjną Danią, ktora wygrala wszystkie spotkania na tych mistrzostwach.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Dania - Polska
Polska +3,5

Też wydaje mi się, że przeceniono Danie. Polska na pewno wyciągnęła wnioski po meczu z Szwedami, gdzie marnowaliśmy pełno okazji i zamiast w przewadze odrabiać to jeszcze więcej traciliśmy. Dla nas to bardzo ważny mecz, dlatego wątpie, że nasi pozwola rywala odskoczyc na kilka bramek. Do tego dobry bilans H2H przemawia za naszymi. Można też popróbować bezpieczniej, bo są też powystawiane wyższe linie HC po niższych kursach.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Prosiłbym o opinie na temat Niemcy - Islandia

Nie znam się na piłce ręcznej, ale kurs na Niemców chyba trochę
przesadzony. Obie drużyny oceniam na równi a porażki naszych zachodnich sąsiadów z Francją i Hiszpanią to nic dziwnego.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by skrzypo555
Prosiłbym o opinie na temat Niemcy - Islandia

Nie znam się na piłce ręcznej, ale kurs na Niemców chyba trochę
przesadzony. Obie drużyny oceniam na równi a porażki naszych zachodnich sąsiadów z Francją i Hiszpanią to nic dziwnego.

Mam podobne zdanie.Niemcy to Niemcy.Jak dla mnie bardziej wyrafinowana drużyna chodź w której trochę wietrzenie składu.

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, alfa, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1