Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni TEMAT [mecz.org] przekroczyl 200 postow.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Październik z sukcesem, no to spróbujemy progresję z Królami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> :
La Kings - 9 x kurs 4,2

Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
ANAHEIM III
ATLANTA II
DAVOS II

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
NHL
01:00 Washington Capitals - Atlanta Thrashers (V poziom)

12 bez X. Mogliby dziś w nocy zremisować, bo zaczynają się emocje (szkoda, ze tych spotkań nie można nigdzie oglada live) i będę zmuszony zastosować mnożnik 1,5.

I jeszcze jedna sprawa. Widziałem, że ktoś grał progresją KAC z ligi austriackiej. Wg mnie lepszym rozwiazaniem jest granie wszystkich - spotkań jak leci, bo we wspomnianej lidze jest tylko 6 drużyn (3 spotkania) i prawie w każdej kolejce jest jakis remis. Myślę, że 4 stopień progresji to max. Problemem jest tylko to, że nie każdy bukmacher ma EHL w swojej ofercie. A np. w STS można to zagrać tylko w 3 kombinacjach.

Pozdrawiam

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Atlanta II etap
LA Kings I etap

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Atlanta II etap
LA Kings I etap


znaczy się miało być:


[color:"red"] Atlanta II etap
Anaheim I etap

[/color]

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
i drugi zespół w listopadowej progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Anaheim - 5 x 4,2

pozdrowienia

Dołączył: Oct 2005
Posty: 48
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 48
ja tez bym dawal dawos na stol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Quote
NHL
01:00 Washington Capitals - Atlanta Thrashers (V poziom)

12 bez X. Mogliby dziś w nocy zremisować, bo zaczynają się emocje (szkoda, ze tych spotkań nie można nigdzie oglada live) i będę zmuszony zastosować mnożnik 1,5.

I jeszcze jedna sprawa. Widziałem, że ktoś grał progresją KAC z ligi austriackiej. Wg mnie lepszym rozwiazaniem jest granie wszystkich - spotkań jak leci, bo we wspomnianej lidze jest tylko 6 drużyn (3 spotkania) i prawie w każdej kolejce jest jakis remis. Myślę, że 4 stopień progresji to max. Problemem jest tylko to, że nie każdy bukmacher ma EHL w swojej ofercie. A np. w STS można to zagrać tylko w 3 kombinacjach.

Pozdrawiam

Sposob ciekawy. Tylko w jaki sposób trzeba by bylo obstawiać mecze ? Na I poziomie trafilismy 1 mecz na jak postawic kase na II poziomie ?W jaki sposob wybierac zespol ? Ja zastanawiam sie nad graniem w NHL zespolu Colorado ktore w poprzednich 2 sezonach mialo okolo 30 remisow.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Herning- Esbjerg - II etap

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Quote
Quote
NHL
01:00 Washington Capitals - Atlanta Thrashers (V poziom)

12 bez X. Mogliby dziś w nocy zremisować, bo zaczynają się emocje (szkoda, ze tych spotkań nie można nigdzie oglada live) i będę zmuszony zastosować mnożnik 1,5.

I jeszcze jedna sprawa. Widziałem, że ktoś grał progresją KAC z ligi austriackiej. Wg mnie lepszym rozwiazaniem jest granie wszystkich - spotkań jak leci, bo we wspomnianej lidze jest tylko 6 drużyn (3 spotkania) i prawie w każdej kolejce jest jakis remis. Myślę, że 4 stopień progresji to max. Problemem jest tylko to, że nie każdy bukmacher ma EHL w swojej ofercie. A np. w STS można to zagrać tylko w 3 kombinacjach.

Pozdrawiam

Sposob ciekawy. Tylko w jaki sposób trzeba by bylo obstawiać mecze ? Na I poziomie trafilismy 1 mecz na jak postawic kase na II poziomie ?W jaki sposob wybierac zespol ? Ja zastanawiam sie nad graniem w NHL zespolu Colorado ktore w poprzednich 2 sezonach mialo okolo 30 remisow.

Wybór zespołu zalezy li tylko od Ciebie - każdy z nas ma jakies swoje preferencje (moje przedstwiłem grając progresja 12-stopniową w październiku). Jak trafie na I poziomie, to gram znowu pierwszy poziom. Jak trafie na 3 to jadę znów od początku itp.
Na listpad wybrałem LA Kings i Anaheim - a jak będzie zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
życzę powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
witam,w Toto-mix-ie możecie grać pojedyńczo na każdą ligę

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Quote
Herning- Esbjerg - II etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Quote
i drugi zespół w listopadowej progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Anaheim - 5 x 4,2

pozdrowienia

remisik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
ANAHEIM III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
ATLANTA II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
DAVOS II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

No! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Innsbruck III ( o poprzednim meczu zapomniałęm ale na szczęście Innsbruck przegrał).

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
LA Kongs - progresja 15 x 4,2

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Liga NHL:

[color:"blue"] Atlanta [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
[color:"blue"] Anaheim [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Los Angeles - I poziom
Colorado - I poziom

Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Quote
LA Kongs - progresja 15 x 4,2

LA Kings - remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Atlanta II etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Anaheim I etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

wczoraj siadły obydwa progresy,dziś zapomniałem dać Kingsów,ale i tak jest ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, burbon, alfa, Lukasz111, rafal08), 2,704 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1