|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni TEMAT [ mecz.org] przekroczyl 200 postow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Październik z sukcesem, no to spróbujemy progresję z Królami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> : La Kings - 9 x kurs 4,2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217 |
ANAHEIM III ATLANTA II DAVOS II
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
NHL 01:00 Washington Capitals - Atlanta Thrashers (V poziom)
12 bez X. Mogliby dziś w nocy zremisować, bo zaczynają się emocje (szkoda, ze tych spotkań nie można nigdzie oglada live) i będę zmuszony zastosować mnożnik 1,5.
I jeszcze jedna sprawa. Widziałem, że ktoś grał progresją KAC z ligi austriackiej. Wg mnie lepszym rozwiazaniem jest granie wszystkich - spotkań jak leci, bo we wspomnianej lidze jest tylko 6 drużyn (3 spotkania) i prawie w każdej kolejce jest jakis remis. Myślę, że 4 stopień progresji to max. Problemem jest tylko to, że nie każdy bukmacher ma EHL w swojej ofercie. A np. w STS można to zagrać tylko w 3 kombinacjach.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Atlanta II etap LA Kings I etap
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Atlanta II etap LA Kings I etap znaczy się miało być: [color:"red"] Atlanta II etap Anaheim I etap [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
i drugi zespół w listopadowej progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Anaheim - 5 x 4,2
pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 48 |
ja tez bym dawal dawos na stol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
NHL 01:00 Washington Capitals - Atlanta Thrashers (V poziom)
12 bez X. Mogliby dziś w nocy zremisować, bo zaczynają się emocje (szkoda, ze tych spotkań nie można nigdzie oglada live) i będę zmuszony zastosować mnożnik 1,5.
I jeszcze jedna sprawa. Widziałem, że ktoś grał progresją KAC z ligi austriackiej. Wg mnie lepszym rozwiazaniem jest granie wszystkich - spotkań jak leci, bo we wspomnianej lidze jest tylko 6 drużyn (3 spotkania) i prawie w każdej kolejce jest jakis remis. Myślę, że 4 stopień progresji to max. Problemem jest tylko to, że nie każdy bukmacher ma EHL w swojej ofercie. A np. w STS można to zagrać tylko w 3 kombinacjach.
Pozdrawiam Sposob ciekawy. Tylko w jaki sposób trzeba by bylo obstawiać mecze ? Na I poziomie trafilismy 1 mecz na jak postawic kase na II poziomie ?W jaki sposob wybierac zespol ? Ja zastanawiam sie nad graniem w NHL zespolu Colorado ktore w poprzednich 2 sezonach mialo okolo 30 remisow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896 |
Herning- Esbjerg - II etap
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
NHL 01:00 Washington Capitals - Atlanta Thrashers (V poziom)
12 bez X. Mogliby dziś w nocy zremisować, bo zaczynają się emocje (szkoda, ze tych spotkań nie można nigdzie oglada live) i będę zmuszony zastosować mnożnik 1,5.
I jeszcze jedna sprawa. Widziałem, że ktoś grał progresją KAC z ligi austriackiej. Wg mnie lepszym rozwiazaniem jest granie wszystkich - spotkań jak leci, bo we wspomnianej lidze jest tylko 6 drużyn (3 spotkania) i prawie w każdej kolejce jest jakis remis. Myślę, że 4 stopień progresji to max. Problemem jest tylko to, że nie każdy bukmacher ma EHL w swojej ofercie. A np. w STS można to zagrać tylko w 3 kombinacjach.
Pozdrawiam Sposob ciekawy. Tylko w jaki sposób trzeba by bylo obstawiać mecze ? Na I poziomie trafilismy 1 mecz na jak postawic kase na II poziomie ?W jaki sposob wybierac zespol ? Ja zastanawiam sie nad graniem w NHL zespolu Colorado ktore w poprzednich 2 sezonach mialo okolo 30 remisow. Wybór zespołu zalezy li tylko od Ciebie - każdy z nas ma jakies swoje preferencje (moje przedstwiłem grając progresja 12-stopniową w październiku). Jak trafie na I poziomie, to gram znowu pierwszy poziom. Jak trafie na 3 to jadę znów od początku itp. Na listpad wybrałem LA Kings i Anaheim - a jak będzie zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> życzę powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
witam,w Toto-mix-ie możecie grać pojedyńczo na każdą ligę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896 |
Herning- Esbjerg - II etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
i drugi zespół w listopadowej progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Anaheim - 5 x 4,2
pozdrowienia remisik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217 |
ANAHEIM III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> ATLANTA II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> DAVOS II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
No! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Innsbruck III ( o poprzednim meczu zapomniałęm ale na szczęście Innsbruck przegrał).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
LA Kongs - progresja 15 x 4,2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Liga NHL:
[color:"blue"] Atlanta [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [color:"blue"] Anaheim [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Los Angeles - I poziom Colorado - I poziom
Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
LA Kongs - progresja 15 x 4,2 LA Kings - remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Atlanta II etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Anaheim I etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
wczoraj siadły obydwa progresy,dziś zapomniałem dać Kingsów,ale i tak jest ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka