|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Witam Hmm, na komódce mojej dziewczyny coś wybuchło (jakieś podgrzewacze, czy coś, nie sposób było jej pojąć) pozostawiając po sobie piękną wypaloną czarną dziurę czy też plamę. Jak można w miarę sprawnie naprawić mebel nie drenując sobie kieszeni?? Mieszka na stancji, a właścicielka nie jest przesadnie wyrozumiała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
zalezy jaka komoda, a w zasadzie z czego blat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Jak blat jest bez żadnych wzorków można rozkręcić i odwrócić go po prostu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Jak blat jest bez żadnych wzorków można rozkręcić i odwrócić go po prostu   A po cholere sie tak meczyc, mozna komode postawic do gory nogami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Jak blat jest bez żadnych wzorków można rozkręcić i odwrócić go po prostu   A po cholere sie tak meczyc, mozna komode postawic do gory nogami  dokladnie, przynajmniej nie bedzie widac dziur po łaczeniach  bo zakladam ze jak komoda to blat "nakładany"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Hehe, doprawdy inspirujące pomysły  Hmm, wstępny pomysł jest taki, żeby znaleźć łudząco podobną okleinę, ładnie wyciąć i nakleić. Jak to wyjdzie w praktyce to zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Czy jest na slai kucharz bo poztrebujÄ™ porady fachowaca albo kogos kto gotuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
ale napisałem Czy jest na sali kucharz bo potrzebuję porady fachowca albo kogoś kto gotuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Hehe, doprawdy inspirujące pomysły  Hmm, wstępny pomysł jest taki, żeby znaleźć łudząco podobną okleinę, ładnie wyciąć i nakleić. Jak to wyjdzie w praktyce to zobaczymy. wyjdzie beznadziejnie ;-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
zgadzam sie, wyjdzie beznadziejenie  moze zapytaj po prostu ile by kosztowalo zrobienie takiego blatu u jakiegos fachowca, tylko mowie tu o osobie prywatnej ktora sie tym zajmuje fachowo a nie jakies blackredwhite. Za taki blat mysle, ze duzo by nie wzial Stoin, a co Ci potrzeba ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
żeby mi ktoś obiad zrobił priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
w castoramach/practikerach wycinaja dowolne wymiary z plyt- najwiekszym problem jest znalezienie koloru.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
moze zapytaj po prostu ile by kosztowalo zrobienie takiego blatu u jakiegos fachowca, tylko mowie tu o osobie prywatnej ktora sie tym zajmuje fachowo a nie jakies blackredwhite. dokladnie, jak komoda z typowej płyty obrzegowanej okleina to wal do pierwszej lepszej stolarni, znajdz pana miecia lub henia i po robocie, gorzej jak komoda ma kanty obłe albo jak mebelek "pozny gierek" lub antyk :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Brat prosił aby pomóc mu w gierce http://classic.playforyourclub.com/play16.phpGra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć [b]KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00 Nasza strata przeszło 1,5 MLN Jedziemy z nimi DRUŻYNA CD CHIVAS Podbijam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Potrzebna wasza pomoc bo nie mam juz sily szukac..  Gdzie mozna kupic za rozsadna cene biala, elegancka koszule na spinki?  sek w tym ze szukam wyszczuplanej, cos jak tutaj http://www.wolczanka.com.pl/product...wyszczuplona-z-mankietami-na-spinki.html tyle ze w cenie troche nizszej  jest ona wezsza w pasie czy w klacie z 8cm, to juz duza roznica, szeroki nie jestem i nie chce wygladac jak w worku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
ale napisałem Czy jest na sali kucharz bo potrzebuję porady fachowca albo kogoś kto gotuje  jak jeszcze aktualne pisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Jakie koszty trzeba poniesc z tytulu obrony pracy licencjackiej ? Oplata za dyplom, oprawienie pracy, zdjecia, prezent dla promo - cos jeszcze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Jakie koszty trzeba poniesc z tytulu obrony pracy licencjackiej ? Oplata za dyplom, oprawienie pracy, zdjecia, prezent dla promo - cos jeszcze ? może nie licencjacka...ale też praca... koszty dyplom 60zl zdjęcie 20zl prezent ? poczęstunek dla komisji 20zl kwiaty dla komisji 20zl oprawieni pracy twarda + miękka 40zl wydruk pracy + rysunki 100zl + płytki cd chyba tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
ok elegancko... jeszcze tak sei zastanawiam czy za sama obrone placilem czy nie, ale to chyba poczekam na znajomych i zapytam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
czy znajde w Wordzie (wersja 2007) znaczek "ptaszka" ? Takiego jakiego uzywa sie jak chcemy cos odhaczyc...
Potrzebuje go ustawic jako punktor, a ja nie moge nigdzie znalezc (nawet w symbolach). Moze ktos pomoze..?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|