Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 23 1 2 3 4 5 6 22 23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Witam
Hmm, na komódce mojej dziewczyny coś wybuchło (jakieś podgrzewacze, czy coś, nie sposób było jej pojąć) pozostawiając po sobie piękną wypaloną czarną dziurę czy też plamę.
Jak można w miarę sprawnie naprawić mebel nie drenując sobie kieszeni?? Mieszka na stancji, a właścicielka nie jest przesadnie wyrozumiała.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
zalezy jaka komoda, a w zasadzie z czego blat.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Jak blat jest bez żadnych wzorków można rozkręcić i odwrócić go po prostu wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Jakubosiu
Jak blat jest bez żadnych wzorków można rozkręcić i odwrócić go po prostu wink

smile

A po cholere sie tak meczyc, mozna komode postawic do gory nogami grin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by Jakubosiu
Jak blat jest bez żadnych wzorków można rozkręcić i odwrócić go po prostu wink

smile

A po cholere sie tak meczyc, mozna komode postawic do gory nogami grin
dokladnie, przynajmniej nie bedzie widac dziur po łaczeniach laugh bo zakladam ze jak komoda to blat "nakładany"

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Hehe, doprawdy inspirujące pomysły smile
Hmm, wstępny pomysł jest taki, żeby znaleźć łudząco podobną okleinę, ładnie wyciąć i nakleić. Jak to wyjdzie w praktyce to zobaczymy.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Czy jest na slai kucharz bo poztrebujÄ™ porady fachowaca albo kogos kto gotuje smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
ale napisałem smirk

Originally Posted by Stoin
Czy jest na sali kucharz bo potrzebujÄ™ porady fachowca albo kogoÅ› kto gotuje smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by -Adrian-
Hehe, doprawdy inspirujące pomysły smile
Hmm, wstępny pomysł jest taki, żeby znaleźć łudząco podobną okleinę, ładnie wyciąć i nakleić. Jak to wyjdzie w praktyce to zobaczymy.
wyjdzie beznadziejnie ;-))

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
zgadzam sie, wyjdzie beznadziejenie tongue
moze zapytaj po prostu ile by kosztowalo zrobienie takiego blatu u jakiegos fachowca, tylko mowie tu o osobie prywatnej ktora sie tym zajmuje fachowo a nie jakies blackredwhite.
Za taki blat mysle, ze duzo by nie wzial

Stoin, a co Ci potrzeba ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
żeby mi ktoś obiad zrobił wink

priv

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
w castoramach/practikerach wycinaja dowolne wymiary z plyt- najwiekszym problem jest znalezienie koloru.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
moze zapytaj po prostu ile by kosztowalo zrobienie takiego blatu u jakiegos fachowca, tylko mowie tu o osobie prywatnej ktora sie tym zajmuje fachowo a nie jakies blackredwhite.
dokladnie, jak komoda z typowej płyty obrzegowanej okleina to wal do pierwszej lepszej stolarni, znajdz pana miecia lub henia i po robocie, gorzej jak komoda ma kanty obłe albo jak mebelek "pozny gierek" lub antyk :-)

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by BZYCZEK
Brat prosił aby pomóc mu w gierce

http://classic.playforyourclub.com/play16.php


Gra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć


[b]KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00
Nasza strata przeszło 1,5 MLN
Jedziemy z nimi grin

DRUŻYNA CD CHIVAS

Podbijam piwo

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Potrzebna wasza pomoc bo nie mam juz sily szukac.. grin

Gdzie mozna kupic za rozsadna cene biala, elegancka koszule na spinki? grin sek w tym ze szukam wyszczuplanej, cos jak tutaj http://www.wolczanka.com.pl/product...wyszczuplona-z-mankietami-na-spinki.html tyle ze w cenie troche nizszej tongue jest ona wezsza w pasie czy w klacie z 8cm, to juz duza roznica, szeroki nie jestem i nie chce wygladac jak w worku laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by Stoin
ale napisałem smirk

Originally Posted by Stoin
Czy jest na sali kucharz bo potrzebujÄ™ porady fachowca albo kogoÅ› kto gotuje smile
jak jeszcze aktualne pisz ooo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Jakie koszty trzeba poniesc z tytulu obrony pracy licencjackiej ?
Oplata za dyplom, oprawienie pracy, zdjecia, prezent dla promo - cos jeszcze ?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by lelu
Jakie koszty trzeba poniesc z tytulu obrony pracy licencjackiej ?
Oplata za dyplom, oprawienie pracy, zdjecia, prezent dla promo - cos jeszcze ?
może nie licencjacka...ale też praca...

koszty

dyplom 60zl
zdjęcie 20zl
prezent ?
poczęstunek dla komisji 20zl
kwiaty dla komisji 20zl
oprawieni pracy twarda + miękka 40zl
wydruk pracy + rysunki 100zl

+ płytki cd

chyba tyle

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
ok elegancko... jeszcze tak sei zastanawiam czy za sama obrone placilem czy nie, ale to chyba poczekam na znajomych i zapytam

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
czy znajde w Wordzie (wersja 2007) znaczek "ptaszka" ? Takiego jakiego uzywa sie jak chcemy cos odhaczyc...

Potrzebuje go ustawic jako punktor, a ja nie moge nigdzie znalezc (nawet w symbolach). Moze ktos pomoze..?

Strona 4 z 23 1 2 3 4 5 6 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1