Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
ginciu #4299386 15/12/2010 20:45
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Stówke na mikołajki ...prezencik !

Bonus: Unibet
milan1231 #4299428 15/12/2010 21:33
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
2.8.1
W przypadku chęci dokonania wypłaty po wcześniejszej wpłacie, a braku dokonania zakładów lub dokonaniu zakładów za znikomą część wpłaconych środków (mniej niż 65% kwoty), lub dokonania zakładów przeciwstawnych procedura stanowi:
a. w przypadku kart płatniczych/kredytowych: wypłata może nastąpić po min 10 dniach od dokonania wpłaty, klient zobowiązany jest dodatkowo dostarczyć skan dowodu tożsamości oraz oświadczenie dot. postępowania z bezcelową wpłatą do systemu betgun.com.
b. w przypadku wpłaty z MB: wypłata może nastąpić po 5 dniach od dokonania wpłaty
c. w przypadku przelewu: wypłata może nastąpić po 1 dniu od dokonania wpłaty
Notoryczne próby wypłaty po wcześniejszej wpłacie środków, za które nie dokonano zakładów za pełną kwotę będą odciążane zgodnie z pkt. 2.8.2 niezależnie od częściowego obrotu sumy wpłaty.
2.8.2
Od każdej transakcji wypłaty wycofania środków określonej w pkt. 2.8.1 z konta w betgun.com będzie pobierana opłata manipulacyjna w wysokości 10% wypłacanej kwoty nie mniej niż: 16 PLN/4 EUR/6 USD

ginciu #4299429 15/12/2010 21:34
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Ludzie Nie grajcie tam wink na przyszłość

ginciu #4299446 15/12/2010 21:57
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
loool jakie zasady

JuN #4299451 15/12/2010 22:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Jakie ciekawostke podam, ze ponad 50% ich klientow to Polacy.
Wiec i zasady dopasowane jak dla nas (lacznie z regulaminem i bonusami).
laugh

agr1 #4400306 25/01/2011 17:10
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534
Witam, panowie mam problem z wypłatą u tych oszustów, zleciłem kilka dni temu 1000zł do wypłaty na moneybookers. Po kilku dniach, gdy pieniądze nie pojawiały się na koncie wszedłem na ich czat i gosciu stwierdził, że wykryli na moim koncie wielokrotne przelogowania i wstrzymali wypłate. Mam u nich tylko jedno konto, nigdy nic nie kombinowałem, być może któryś z moich kumpli którzy też tam gra zalogował sie z mojego lapka i zrobił jakiś kupon. Czy macie jakiś pomysł co z tym zrobić?

Dibo #4400562 25/01/2011 20:59
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534
Nie odpisują na maile, na czacie operator mnie rozłączył, typowi oszuści

Dibo #4400657 25/01/2011 21:56
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
mam dokladnie to samo....jak koles mi napisal ze bylo logowanie z tego same ip na 2 rozne kata to mu napisalem ze nie ma w regulaminie ze nie moga dwie osoby grac tego samego,poza tym oba konta zweryfikowane ,dowody wyslane.Na ten moment kasa na koncie zablokowana,nie moge ani wyplacic ani nic zagrac.OSZUSCI!!!

mankiet #4400871 25/01/2011 23:33
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534
mankiet długo to już trwa? odpisali Ci na maila wogóle coś?

Dibo #4400912 25/01/2011 23:51
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Originally Posted by Dibo
mankiet długo to już trwa? odpisali Ci na maila wogóle coś?
okolo 1,5 miesiaca,zero odzewu od pewnego czasu.Nic, zostaje mi opisanie tego na wszystkich forach plus wyslanie do SBR,moze pomoga...

mankiet #4400916 25/01/2011 23:53
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
nie sadze.. zapomnijcie o sianie..

GreyTiger #4400939 26/01/2011 00:04
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534
W takim razie pozostaje przestrzec wszystkich innych graczy, mnie okradli na 1350zł

Dibo #4400953 26/01/2011 00:09
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Ja tam gralem wiele razy od paru lat, nie jakies gigantyczne sumy, bo szybko limity robia, ale nigdy problemu nie bylo u nich z wyplata. I te wyplaty zlecone z rana i jak dochodzily tego samego dnia, bajka wink

jadanek #4400975 26/01/2011 00:22
Dołączył: Oct 2001
Posty: 43
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 43
Widzę nie jestem sam, którego ten buk okradl z kasy. Mialem podobną sytuację, kumpel z roboty zalogował sie z mojego kompa na swoje konto, potem ja na swoje i wyplaty nie zrealizowali. Na czacie gość zawsze tłumaczył , że przekazuje moje wyjaśnienia do właściwej osoby ale oczywiście wyjaśnienie nie zostało przyjete. Kasa na koncie zablokowana.

jadanek #4400986 26/01/2011 00:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by termii
Ja tam gralem wiele razy od paru lat, nie jakies gigantyczne sumy, bo szybko limity robia, ale nigdy problemu nie bylo u nich z wyplata. I te wyplaty zlecone z rana i jak dochodzily tego samego dnia, bajka wink

ja mam do nich sentyment nigdy zadnych problemow nie robili ale fakt zawsze z jednego kompa gralem

i ta wyplata zawsze o 9 i 21 kazdego dnia na mb i do 15,30 na koncie jak byla zlecona rano

najlepsze mojhe czasy w tym buku byly

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
no to widac jak betgun OKRADA klientow!!okazuje sie ze to nie pojedynczy przypadek!!!Dla mnie to najgorsze zlodziejstwo!!Dowody wyslane,konta zweryfikowane a pienadze nie wyplacone!!!

mankiet #4401252 26/01/2011 01:58
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
Witam, ja tez napisze o swoich doswiadczeniach z tym bukiem. Zaczynalem tam pogrywac jakies 4 lata temu, juz na poczatku nie chcieli przyjmowac zakladow za wiecej niz 200-300zl. Singla za 500zl to chyba nigdy nie udalo mi sie tam zagrac. Szybko sie okazalo, ze bedzie to buk do gry za mniejsze stawki, ale z wiekszymi kursami. Nawet mi to odpowiadalo, do ubieglego roku, gdy zlimitowali mi kuponu do 30-50zl. Wtedy im podziekowalem i chcialem wyplacic jakies 700-800zl ktore akurat jeszcze zostaly mi na koncie. Wczesniej wyplacalem tam wiele razy, kasa dochodzila w max 2 dni na mbank, ale ostatnia wyplate jaka robilem wplacili mi po 3 tygodniach od daty zlecenia, nie wiem czy to jednorazowy wybryk, ale troche mnie tym zrazili, nie wspominajac o tych smiesznych limitach.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Nie wiem, może nadinterpretuję, ale pewne wydarzenia z ostatniego miesiąca dają przesłanki, by sądzić, iż ten buk jest na tzw. równi pochyłej i warto się zastanowić wpłacając tam jakąś większą kwotę. Te problemy z wypłatami, o których pisali Koledzy, nagłe wprowadzenie możliwości grania wyłącznie singli na niektóre dyscypliny, jakaś "mega karnawałowa" promocja w ostatnich dniach... Trochę to daje do myślenia. Obym się mylił, bo swego czasu to był sympatyczny zbuk.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
generalnie jesli chodzi o wchodzenie z tego samego ip na rozne konta jest zapis jak czarno na bialym w regulaminie wiec powinniscie miec pretensje tylko do siebie smile

GreyTiger #4402342 26/01/2011 15:31
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Jeśli taki zapis faktycznie jest, to granie u nich to czyste szaleństwo, chyba że ktoś ma zewnętrzne IP, co raczej jest rzadkością.

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,762 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1