|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Stówke na mikołajki ...prezencik !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
2.8.1 W przypadku chęci dokonania wypłaty po wcześniejszej wpłacie, a braku dokonania zakładów lub dokonaniu zakładów za znikomą część wpłaconych środków (mniej niż 65% kwoty), lub dokonania zakładów przeciwstawnych procedura stanowi: a. w przypadku kart płatniczych/kredytowych: wypłata może nastąpić po min 10 dniach od dokonania wpłaty, klient zobowiązany jest dodatkowo dostarczyć skan dowodu tożsamości oraz oświadczenie dot. postępowania z bezcelową wpłatą do systemu betgun.com. b. w przypadku wpłaty z MB: wypłata może nastąpić po 5 dniach od dokonania wpłaty c. w przypadku przelewu: wypłata może nastąpić po 1 dniu od dokonania wpłaty Notoryczne próby wypłaty po wcześniejszej wpłacie środków, za które nie dokonano zakładów za pełną kwotę będą odciążane zgodnie z pkt. 2.8.2 niezależnie od częściowego obrotu sumy wpłaty. 2.8.2 Od każdej transakcji wypłaty wycofania środków określonej w pkt. 2.8.1 z konta w betgun.com będzie pobierana opłata manipulacyjna w wysokości 10% wypłacanej kwoty nie mniej niż: 16 PLN/4 EUR/6 USD
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
Ludzie Nie grajcie tam  na przyszłość
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Jakie ciekawostke podam, ze ponad 50% ich klientow to Polacy. Wiec i zasady dopasowane jak dla nas (lacznie z regulaminem i bonusami). 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534 |
Witam, panowie mam problem z wypłatą u tych oszustów, zleciłem kilka dni temu 1000zł do wypłaty na moneybookers. Po kilku dniach, gdy pieniądze nie pojawiały się na koncie wszedłem na ich czat i gosciu stwierdził, że wykryli na moim koncie wielokrotne przelogowania i wstrzymali wypłate. Mam u nich tylko jedno konto, nigdy nic nie kombinowałem, być może któryś z moich kumpli którzy też tam gra zalogował sie z mojego lapka i zrobił jakiś kupon. Czy macie jakiś pomysł co z tym zrobić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534 |
Nie odpisują na maile, na czacie operator mnie rozłączył, typowi oszuści
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
mam dokladnie to samo....jak koles mi napisal ze bylo logowanie z tego same ip na 2 rozne kata to mu napisalem ze nie ma w regulaminie ze nie moga dwie osoby grac tego samego,poza tym oba konta zweryfikowane ,dowody wyslane.Na ten moment kasa na koncie zablokowana,nie moge ani wyplacic ani nic zagrac.OSZUSCI!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534 |
mankiet długo to już trwa? odpisali Ci na maila wogóle coś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
mankiet długo to już trwa? odpisali Ci na maila wogóle coś? okolo 1,5 miesiaca,zero odzewu od pewnego czasu.Nic, zostaje mi opisanie tego na wszystkich forach plus wyslanie do SBR,moze pomoga...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
nie sadze.. zapomnijcie o sianie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534 |
W takim razie pozostaje przestrzec wszystkich innych graczy, mnie okradli na 1350zł
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Ja tam gralem wiele razy od paru lat, nie jakies gigantyczne sumy, bo szybko limity robia, ale nigdy problemu nie bylo u nich z wyplata. I te wyplaty zlecone z rana i jak dochodzily tego samego dnia, bajka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2001
Posty: 43 |
Widzę nie jestem sam, którego ten buk okradl z kasy. Mialem podobną sytuację, kumpel z roboty zalogował sie z mojego kompa na swoje konto, potem ja na swoje i wyplaty nie zrealizowali. Na czacie gość zawsze tłumaczył , że przekazuje moje wyjaśnienia do właściwej osoby ale oczywiście wyjaśnienie nie zostało przyjete. Kasa na koncie zablokowana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Ja tam gralem wiele razy od paru lat, nie jakies gigantyczne sumy, bo szybko limity robia, ale nigdy problemu nie bylo u nich z wyplata. I te wyplaty zlecone z rana i jak dochodzily tego samego dnia, bajka  ja mam do nich sentyment nigdy zadnych problemow nie robili ale fakt zawsze z jednego kompa gralem i ta wyplata zawsze o 9 i 21 kazdego dnia na mb i do 15,30 na koncie jak byla zlecona rano najlepsze mojhe czasy w tym buku byly
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
no to widac jak betgun OKRADA klientow!!okazuje sie ze to nie pojedynczy przypadek!!!Dla mnie to najgorsze zlodziejstwo!!Dowody wyslane,konta zweryfikowane a pienadze nie wyplacone!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
Witam, ja tez napisze o swoich doswiadczeniach z tym bukiem. Zaczynalem tam pogrywac jakies 4 lata temu, juz na poczatku nie chcieli przyjmowac zakladow za wiecej niz 200-300zl. Singla za 500zl to chyba nigdy nie udalo mi sie tam zagrac. Szybko sie okazalo, ze bedzie to buk do gry za mniejsze stawki, ale z wiekszymi kursami. Nawet mi to odpowiadalo, do ubieglego roku, gdy zlimitowali mi kuponu do 30-50zl. Wtedy im podziekowalem i chcialem wyplacic jakies 700-800zl ktore akurat jeszcze zostaly mi na koncie. Wczesniej wyplacalem tam wiele razy, kasa dochodzila w max 2 dni na mbank, ale ostatnia wyplate jaka robilem wplacili mi po 3 tygodniach od daty zlecenia, nie wiem czy to jednorazowy wybryk, ale troche mnie tym zrazili, nie wspominajac o tych smiesznych limitach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Nie wiem, może nadinterpretuję, ale pewne wydarzenia z ostatniego miesiąca dają przesłanki, by sądzić, iż ten buk jest na tzw. równi pochyłej i warto się zastanowić wpłacając tam jakąś większą kwotę. Te problemy z wypłatami, o których pisali Koledzy, nagłe wprowadzenie możliwości grania wyłącznie singli na niektóre dyscypliny, jakaś "mega karnawałowa" promocja w ostatnich dniach... Trochę to daje do myślenia. Obym się mylił, bo swego czasu to był sympatyczny zbuk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
generalnie jesli chodzi o wchodzenie z tego samego ip na rozne konta jest zapis jak czarno na bialym w regulaminie wiec powinniscie miec pretensje tylko do siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Jeśli taki zapis faktycznie jest, to granie u nich to czyste szaleństwo, chyba że ktoś ma zewnętrzne IP, co raczej jest rzadkością.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|