|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940 |
Skończyłem jakiś czas temu Dextera, Breaking Bad teraz przerwa, Przyjaciele też już za mną.. więc czas na Californication 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
a idzcie wy kurwa z tymi polskimi komediami, w latach 90tych pare nam wyszło ale od wielu lat to niezbyt smieszne gowno w ktorym grają celebryci zamiast aktorów Czasami zagra i jakis aktor, bo trudno o Adamczyku rzec, ze to celebryta  Niemniej jednak poziom tych produkcji jest zenujacy. Mitul zapewne ulegl swojej pannie, podobnie jak ja, gdy wybralem sie na "Nie klam kochanie". Myslalem, ze nie wysiedze do konca, co za chlam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
oglądałem wczoraj Fightera ,dobry solidny film ,świetna rola Bale'a ..co gość potrafi zagrac to jest masakra. Film o wiele bardziej przypadł mi do gustu ,niż kolejne części Rocky'iego. Dla mnie 7/10. z podobnego gatunku polecam Za wszelka cenę 8/10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Ja miałem gorzej - poszedłem na Maraton Filmowy ;P Testosteron, Trick i wlasnie Karol  aczkolwiek Testosteron wiadomo, całkiem daje radę, nawet oglądany drugi raz, Trick dało się zdzierżyć - ale Karol to już porażka, i to do 4-ej rano :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
wczoraj na kanale 13th Street ogladalem film 'Dwa oblicza smierci'
calkiem fajny, mozna zobaczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432 |
Polecam: Remember Me - mie czytajcie zadnych opisow recenzji, poprsotu wlaczcie i oglądajcie  Black Swan - rola N. Portman zrobila na mnie wielkie wrazenie. Film zagadkowy. Nie spotkalem sie dotad z takim kinem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432 |
male foto  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
skąd teraz ściąga się napisy? bo Napi chyba zawodzi  już któryś tam film do którego nie znalazł napisów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
z googla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
z googla  zajebiście a google nie powiedziało Ci jak zmniejszyć liczbe Twoich postów? ja Ci powiem. Nie pisz takich pustych postów to nie będziesz miał takiej "....." liczby postów ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
problem w tym że to jest prawda od czasu glosnej sprawy z zamknieciem napisy.info nie ma jakiegoś jednego dużego serwisu z bazą danych z napisami (procz napiego)
napisy są teraz porozrzucane po różnych mniejszych serwisach, "napisy [nazwa serialu] sXXeXX" i tak sie znajduje , raz tu, raz tam, raz nawet na pebie ktoś wrzuci na jakis megaupload napisy itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
dziękuje misiu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Zdecydowanie polecam film "Repo Men". Obraz z bardzo fajną fabułą i umiejętnie budowanym napięciem. warto obejrzeć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
[quote=Bartez_Gambler]Zdecydowanie polecam film "Repo Men". Obraz z bardzo fajną fabułą i umiejętnie budowanym napięciem. warto obejrzeć. [/quote
Żartujesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
obejrzalem van vildera 3.... film jak film, nie tak smieszny jak sie spodziewalem, nadrabia natomiast golymi laskami ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
a swoja droga Turyste juz ktos widzial? ja widziałem. romantyczna wersja Incepcji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Kiepski ten "Turysta". Nie rozumiem czemu Depp zagrał w tym filmie - to na pewno nie było wyzwanie... Tradycyjnie narzeczona przewidziała fabułę po 20 minutach...
Nie polecam! Ani w kinie ani w domu...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Obejrzałem The King's Speech.
To film aktorski. Właściwie wszystko nastawione na grę aktorów, a ta jest znakomita. Chociaż tym, który w moim odczuciu bardziej "władał ekranem" był Geoffrey Rush, a nie Colin Firth. Co nie zmienia faktu, że obaj są w tym filmie znakomici.
Kwestie techniczne: montaż, scenografia, kostiumy... perełka. Zwłaszcza za scenografię spodziewam się zasłużonego oskara.
Sama historia może wydawać się nieco monotonna. Nie zabrakło również odrobiny patosu. Zaś to, co mi się najmniej podobało w tym filmie to wybiórcze i niepełne przedstawienie postaci brata głównego bohatera (Davida). Ewidentnie zadziałała tu poprawność polityczna z gatunku "nie sraj we własne gniazdo".
Generalnie naprawdę dobry film, trochę w teatralnym stylu. Na pewno warto obejrzeć.
7/10
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|