Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Skończyłem jakiś czas temu Dextera, Breaking Bad teraz przerwa, Przyjaciele też już za mną.. więc czas na Californication smile


Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by tyson
a idzcie wy kurwa z tymi polskimi komediami, w latach 90tych pare nam wyszło ale od wielu lat to niezbyt smieszne gowno w ktorym grają celebryci zamiast aktorów

Czasami zagra i jakis aktor, bo trudno o Adamczyku rzec, ze to celebryta smile
Niemniej jednak poziom tych produkcji jest zenujacy.

Mitul zapewne ulegl swojej pannie, podobnie jak ja, gdy wybralem sie na "Nie klam kochanie".
Myslalem, ze nie wysiedze do konca, co za chlam laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
oglądałem wczoraj Fightera ,dobry solidny film ,świetna rola Bale'a ..co gość potrafi zagrac to jest masakra.
Film o wiele bardziej przypadł mi do gustu ,niż kolejne części Rocky'iego. Dla mnie 7/10.
z podobnego gatunku polecam Za wszelka cenę 8/10.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Ja miałem gorzej - poszedłem na Maraton Filmowy ;P

Testosteron, Trick i wlasnie Karol smile

aczkolwiek Testosteron wiadomo, całkiem daje radę, nawet oglądany drugi raz, Trick dało się zdzierżyć - ale Karol to już porażka, i to do 4-ej rano :/

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
wczoraj na kanale 13th Street ogladalem film 'Dwa oblicza smierci'

calkiem fajny, mozna zobaczyc

Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
Polecam:
Remember Me - mie czytajcie zadnych opisow recenzji, poprsotu wlaczcie i oglądajcie smile

Black Swan - rola N. Portman zrobila na mnie wielkie wrazenie. Film zagadkowy. Nie spotkalem sie dotad z takim kinem.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
male foto tongue
[Linked Image]

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
skąd teraz ściąga się napisy? bo Napi chyba zawodzi smile już któryś tam film do którego nie znalazł napisów.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
z googla smile

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Originally Posted by tyson
z googla smile

zajebiście a google nie powiedziało Ci jak zmniejszyć liczbe Twoich postów? ja Ci powiem. Nie pisz takich pustych postów to nie będziesz miał takiej "....." liczby postów ;]

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
problem w tym że to jest prawda
od czasu glosnej sprawy z zamknieciem napisy.info nie ma jakiegoś jednego dużego serwisu z bazą danych z napisami (procz napiego)

napisy są teraz porozrzucane po różnych mniejszych serwisach,
"napisy [nazwa serialu] sXXeXX" i tak sie znajduje , raz tu, raz tam, raz nawet na pebie ktoś wrzuci na jakis megaupload napisy itd.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by lucart
Originally Posted by tyson
z googla smile

zajebiście a google nie powiedziało Ci jak zmniejszyć liczbe Twoich postów? ja Ci powiem. Nie pisz takich pustych postów to nie będziesz miał takiej "....." liczby postów ;]
\

uwazaj z tymi ripostami bo ktos sie pokaleczy ;p

http://napisy24.pl/
http://napisy.info/
http://napisy-do-filmow.pl/
http://www.napisy.com.pl/
http://www.opensubtitles.org/pl

jak tu nie znajduje, to uznaje ze nie ma

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by lucart
Originally Posted by tyson
z googla smile

zajebiście a google nie powiedziało Ci jak zmniejszyć liczbe Twoich postów? ja Ci powiem. Nie pisz takich pustych postów to nie będziesz miał takiej "....." liczby postów ;]
\

uwazaj z tymi ripostami bo ktos sie pokaleczy ;p

http://napisy24.pl/
http://napisy.info/
http://napisy-do-filmow.pl/
http://www.napisy.com.pl/
http://www.opensubtitles.org/pl

jak tu nie znajduje, to uznaje ze nie ma

dziękuje misiu

laugh laugh

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Zdecydowanie polecam film "Repo Men".
Obraz z bardzo fajną fabułą i umiejętnie budowanym napięciem.
warto obejrzeć.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
[quote=Bartez_Gambler]Zdecydowanie polecam film "Repo Men".
Obraz z bardzo fajną fabułą i umiejętnie budowanym napięciem.
warto obejrzeć.
[/quote

Żartujesz?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
obejrzalem van vildera 3.... film jak film, nie tak smieszny jak sie spodziewalem, nadrabia natomiast golymi laskami ;]

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Krystian
a swoja droga Turyste juz ktos widzial?
ja widziałem. romantyczna wersja Incepcji grin

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Kiepski ten "Turysta". Nie rozumiem czemu Depp zagrał w tym filmie - to na pewno nie było wyzwanie...
Tradycyjnie narzeczona przewidziała fabułę po 20 minutach...

Nie polecam! Ani w kinie ani w domu...

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Obejrzałem The King's Speech.

To film aktorski. Właściwie wszystko nastawione na grę aktorów, a ta jest znakomita. Chociaż tym, który w moim odczuciu bardziej "władał ekranem" był Geoffrey Rush, a nie Colin Firth. Co nie zmienia faktu, że obaj są w tym filmie znakomici.

Kwestie techniczne: montaż, scenografia, kostiumy... perełka. Zwłaszcza za scenografię spodziewam się zasłużonego oskara.

Sama historia może wydawać się nieco monotonna. Nie zabrakło również odrobiny patosu. Zaś to, co mi się najmniej podobało w tym filmie to wybiórcze i niepełne przedstawienie postaci brata głównego bohatera (Davida). Ewidentnie zadziałała tu poprawność polityczna z gatunku "nie sraj we własne gniazdo".

Generalnie naprawdę dobry film, trochę w teatralnym stylu. Na pewno warto obejrzeć.

7/10

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,412 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1