Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#440420 05/11/2005 14:51
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
jeśli to ma być grupowa współpraca to co sądzicie o stworzeniu tematu, na którym będzie można się wymienić informacjami na temat obstawianych przez siebie kuponów w bukach netowych i naziemnych??!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
I proszę nie mylić tego z Siedmioma wspaniałymi Prezesa_1, bo to nie będzie to samo.

czekam na komentarze i pytania

pozdro

Bonus: Unibet
#440421 06/11/2005 10:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
ok...mało chętnych to nie nalegam, ale jeszcze poczekam, bo na innym forum to się przyjęło

pozdro

leszczu

#440422 08/11/2005 10:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
leszczu czemu nie..ja jestem chetny!
Pozdro 666V! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#440423 08/11/2005 19:07
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
ok...poczekamy jeszcze do środy, może się jeszcze ktoś znajdzie

#440424 11/11/2005 11:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132

ok...nie ma już chętnych, to zaczynamy Alive sami...napewno się dołączą jak zobaczą nasze typki

pozdro
leszczu

#440425 11/11/2005 12:08
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
cos na dzisiaj, czyli na 11.11.2005:
Kuponik nr 1Liga szwedzka(superretan)
18:55/AIK - Jönköping/1/1.65/
19:25/Pixbo W. - Råsunda/1/1.30
kurs2.14
stawka20zł
EW38.52zł

Kuponik nr 2
20:25/Bastia - Gueugnon/1/1.65/Fra. Ligue 2
20:25/Valenciennes - Sete/1/1.6/Fra. Ligue 2
20:40/Drogheda - Finn Harps/1/1.7/Irl. Prem.League
kurs4.49
stawka10zł
[b]EW[/]40.41zł

Jesli chodzi o kuponik nr 1 to napewno wejdzie, gdyż poz1 AIK pierwszy zespół tabelki.Poz2 to tez pewniak
Kuponik 2
Bastia ma większe doświadczenie w lidze fran...w lidze irlandzkiej Drogheda jest 4 w tabeli zaś Finn Harps spada niżej (ostatni)
Wszystkie kursy z expekta

pozdro
dużych wygranych

#440426 11/11/2005 15:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
leszczu odrzuc Droghede! z tego co wiem graja rezerwa i jest to dla nich meczyk o nic..natomiast Finn Harps na pewno w tym meczu powalczy..postawilbym czysty X za medium stake <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A moje typki (chyba tylko 1) to:
Go Ahead Eagles-AGOVV Apeldorn
(wezcie tylko pod uwage moja ostatnio nienajlepsza forme w typowaniu, ale obiecuje poprawe i powrot do starego dobrego typowania:) )
Pozdro 666V! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#440427 11/11/2005 15:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
dzieki za rady

#440428 11/11/2005 20:07
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Ja Ci dam jeszcze jedną.Nie ucz ojca,dzieci robić,leszczu.
Jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />,to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> dla wpisów ,jasne.

#440429 11/11/2005 22:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132

Big jak masz zamiar pisać takie teksty to nie na moich tematach oki...znajdź sobie inne i nie zasmiecaj takimi tekstami moich typków
Jesli nie rozumiesz idei forum i tego ze komentarze są tu na porządku dziennym to nie pisz takich dennych tekstów

pozdro

#440430 12/11/2005 08:46
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
wyniki z 11.11.2005:
Kuponik nr 1Liga szwedzka(superretan)
AIK - Jönköping/1/1.65/ 3:5 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pixbo W. - Råsunda/1/1.30 7:4 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
kurs2.14
stawka20zł
EW38.52zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Kuponik nr 2
Bastia - Gueugnon/1/1.65/ 2:0 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Valenciennes - Sete/1/1.6/ 2:1 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Drogheda - Finn Harps/1/1.7/ 2:0 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
kurs4.49
stawka10zł
EW40.41zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

no to mam tylko jeden kuponik...w pierwszym niestety faworyt zawiódł,wiec nie ma owoców typowania.Drugi kuponik cały dobry!!!

pozdro

#440431 12/11/2005 09:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
No cóż,widzę że jesteś chyba niekumaty.Jesteś nowy na forum i nie znasz zasad panujących na niektórych działach.Radzę przeczytać regulamin.Muszę Ci wyjaśnić w czym jest rzecz.W dziale PP każdy kto prowadzi swój temat zaznacza ,przeważnie na początku np: stop wpisom,czy mam Ci wyjaśnić o co chodzi?.Ty włazisz komuś z buciorami w temat.a sam zaznaczasz by nie zaśmiecać Twojego.I też jestem za dyskusją rzeczową ale w miejscu do tego przeznaczonym.Czy wyrażam sie jasno?

Szanuj innych,inni zrobią to samo.

#440432 12/11/2005 15:23
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
akurat Prezes nie uwarza tego za jakieś włażenie komuś w temat
Chyba tylko Ty masz takie zdanie...a to że jestem nowy nie oznacza że nie mam prawa wyboru własnego temaciku

pozdro

#440433 12/11/2005 22:29
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
a na 13.11.2005r mam coś takiego:
kursy z gamebookers

12:30/Chiny - Serbia Czarnogora/2/1.85
17:00 Xerez - Lorca/1/1.70
14:00 FC Brussels - O.Heverlee/1/1.40

kurs: 4.40
stawka:20zł
ew.wyg: 79.20zł

myślę że wejdzie to bezproblemowo

pozdro
leszczu

#440434 13/11/2005 12:06
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
niestety rezygnuję z tego temaciku i przeskakuję ze swoimi typkami na temat Leszczu i Alive - wzmocnione siły bo bez sensu jest żebym ciągnął dwa tematy o tym samym

pozdro i zapraszam do Nas

#440435 13/11/2005 12:08
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
niestety rezygnuję z tego temaciku i przeskakuję ze swoimi typkami na temat Leszczu i Alive - wzmocnione siłybo bez sensu jest żebym ciągnął dwa tematy o tym samym

pozdro i zapraszam do Nas


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1