|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132 |
jeśli to ma być grupowa współpraca to co sądzicie o stworzeniu tematu, na którym będzie można się wymienić informacjami na temat obstawianych przez siebie kuponów w bukach netowych i naziemnych??!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> I proszę nie mylić tego z Siedmioma wspaniałymi Prezesa_1, bo to nie będzie to samo.
czekam na komentarze i pytania
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132 |
ok...mało chętnych to nie nalegam, ale jeszcze poczekam, bo na innym forum to się przyjęło
pozdro
leszczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127 |
leszczu czemu nie..ja jestem chetny! Pozdro 666V! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132 |
ok...poczekamy jeszcze do środy, może się jeszcze ktoś znajdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132 |
ok...nie ma już chętnych, to zaczynamy Alive sami...napewno się dołączą jak zobaczą nasze typki
pozdro leszczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132 |
cos na dzisiaj, czyli na 11.11.2005: Kuponik nr 1Liga szwedzka(superretan) 18:55/AIK - Jönköping/1/1.65/ 19:25/Pixbo W. - Råsunda/1/1.30 kurs2.14 stawka20zł EW38.52zł
Kuponik nr 2 20:25/Bastia - Gueugnon/1/1.65/Fra. Ligue 2 20:25/Valenciennes - Sete/1/1.6/Fra. Ligue 2 20:40/Drogheda - Finn Harps/1/1.7/Irl. Prem.League kurs4.49 stawka10zł [b]EW[/]40.41zł
Jesli chodzi o kuponik nr 1 to napewno wejdzie, gdyż poz1 AIK pierwszy zespół tabelki.Poz2 to tez pewniak Kuponik 2 Bastia ma większe doświadczenie w lidze fran...w lidze irlandzkiej Drogheda jest 4 w tabeli zaś Finn Harps spada niżej (ostatni) Wszystkie kursy z expekta
pozdro dużych wygranych
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127 |
leszczu odrzuc Droghede! z tego co wiem graja rezerwa i jest to dla nich meczyk o nic..natomiast Finn Harps na pewno w tym meczu powalczy..postawilbym czysty X za medium stake <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A moje typki (chyba tylko 1) to: Go Ahead Eagles-AGOVV Apeldorn (wezcie tylko pod uwage moja ostatnio nienajlepsza forme w typowaniu, ale obiecuje poprawe i powrot do starego dobrego typowania:) ) Pozdro 666V! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
Ja Ci dam jeszcze jedną.Nie ucz ojca,dzieci robić,leszczu. Jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />,to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> dla wpisów ,jasne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132 |
Big jak masz zamiar pisać takie teksty to nie na moich tematach oki...znajdź sobie inne i nie zasmiecaj takimi tekstami moich typków Jesli nie rozumiesz idei forum i tego ze komentarze są tu na porządku dziennym to nie pisz takich dennych tekstów
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132 |
wyniki z 11.11.2005: Kuponik nr 1Liga szwedzka(superretan) AIK - Jönköping/1/1.65/ 3:5 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pixbo W. - Råsunda/1/1.30 7:4 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> kurs2.14 stawka20zł EW38.52zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Kuponik nr 2 Bastia - Gueugnon/1/1.65/ 2:0 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Valenciennes - Sete/1/1.6/ 2:1 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Drogheda - Finn Harps/1/1.7/ 2:0 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> kurs4.49 stawka10zł EW40.41zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
no to mam tylko jeden kuponik...w pierwszym niestety faworyt zawiódł,wiec nie ma owoców typowania.Drugi kuponik cały dobry!!!
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
No cóż,widzę że jesteś chyba niekumaty.Jesteś nowy na forum i nie znasz zasad panujących na niektórych działach.Radzę przeczytać regulamin.Muszę Ci wyjaśnić w czym jest rzecz.W dziale PP każdy kto prowadzi swój temat zaznacza ,przeważnie na początku np: stop wpisom,czy mam Ci wyjaśnić o co chodzi?.Ty włazisz komuś z buciorami w temat.a sam zaznaczasz by nie zaśmiecać Twojego.I też jestem za dyskusją rzeczową ale w miejscu do tego przeznaczonym.Czy wyrażam sie jasno?
Szanuj innych,inni zrobią to samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132 |
akurat Prezes nie uwarza tego za jakieś włażenie komuś w temat Chyba tylko Ty masz takie zdanie...a to że jestem nowy nie oznacza że nie mam prawa wyboru własnego temaciku
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132 |
a na 13.11.2005r mam coś takiego: kursy z gamebookers
12:30/Chiny - Serbia Czarnogora/2/1.85 17:00 Xerez - Lorca/1/1.70 14:00 FC Brussels - O.Heverlee/1/1.40
kurs: 4.40 stawka:20zł ew.wyg: 79.20zł
myślę że wejdzie to bezproblemowo
pozdro leszczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132 |
niestety rezygnuję z tego temaciku i przeskakuję ze swoimi typkami na temat Leszczu i Alive - wzmocnione siły bo bez sensu jest żebym ciągnął dwa tematy o tym samym
pozdro i zapraszam do Nas
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132 |
niestety rezygnuję z tego temaciku i przeskakuję ze swoimi typkami na temat Leszczu i Alive - wzmocnione siłybo bez sensu jest żebym ciągnął dwa tematy o tym samym
pozdro i zapraszam do Nas
|
|
|
Link skopiowany do schowka