Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 31 z 54 1 2 29 30 31 32 33 53 54
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by _Korver_
Dinamo Krasnodar boks

Ładnie poszły co smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by _Korver_
Spytałbyś jeszcze tydzień temu to bym grubo polecał. Teraz moja pewność spadła i dotarło do mnie, że źle wyceniałem potencjał Białegostoku. Ja ten mecz omijam, więc nie pomogę. Nie potrafię racjonalnie wycenić, ale kusi kolejny raz przeciwko Białemustokowi.

oj kusi kusi bo nie mam do nich przekonania i zastanawiam sie jak to mozliwe ze w ostatnim czasie osiagaja takie wyniki??? shocked

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by _Korver_
Spytałbyś jeszcze tydzień temu to bym grubo polecał. Teraz moja pewność spadła i dotarło do mnie, że źle wyceniałem potencjał Białegostoku. Ja ten mecz omijam, więc nie pomogę. Nie potrafię racjonalnie wycenić, ale kusi kolejny raz przeciwko Białemustokowi.

Darwin moze Ty pomozesz? wink

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by umex
Originally Posted by _Korver_
Spytałbyś jeszcze tydzień temu to bym grubo polecał. Teraz moja pewność spadła i dotarło do mnie, że źle wyceniałem potencjał Białegostoku. Ja ten mecz omijam, więc nie pomogę. Nie potrafię racjonalnie wycenić, ale kusi kolejny raz przeciwko Białemustokowi.

oj kusi kusi bo nie mam do nich przekonania i zastanawiam sie jak to mozliwe ze w ostatnim czasie osiagaja takie wyniki??? shocked

Dla mnie dzisiaj Away win

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by _Korver_
Dinamo Krasnodar boks

Ładnie poszły co smile

Pewunia tongue

Szkoda, że tylko fonbet miał. Ale tak czekałem na ten puchar i w końcu ktoś dał wink

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by umex
Originally Posted by _Korver_
Spytałbyś jeszcze tydzień temu to bym grubo polecał. Teraz moja pewność spadła i dotarło do mnie, że źle wyceniałem potencjał Białegostoku. Ja ten mecz omijam, więc nie pomogę. Nie potrafię racjonalnie wycenić, ale kusi kolejny raz przeciwko Białemustokowi.

oj kusi kusi bo nie mam do nich przekonania i zastanawiam sie jak to mozliwe ze w ostatnim czasie osiagaja takie wyniki??? shocked

Dla mnie dzisiaj Away win

Zagrałem wcześniej dubel Bielsko + Dąbrowa +1,5 seta 5/10

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by _Korver_
Dinamo Krasnodar boks

Ładnie poszły co smile

Pewunia tongue

Szkoda, że tylko fonbet miał. Ale tak czekałem na ten puchar i w końcu ktoś dał wink

Przed meczem linia była już 20,5 pkt bodajże . Za bardzo nie chciało mi się wierzyć, że naprawdę oleją ten puchar. Brałem pod uwagę , że to może być jakaś zmyłka dlatego się tak oszczędziłem ze stawką no ale satysfakcja jest smile Będziesz załował tej Dąbrowy jak nie postawisz smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ciąg się na Dąbrowę robi.

Zatem...

Ja za Podlasiem.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by _Korver_
Dinamo Krasnodar boks

Ładnie poszły co smile

Pewunia tongue

Szkoda, że tylko fonbet miał. Ale tak czekałem na ten puchar i w końcu ktoś dał wink

Przed meczem linia była już 20,5 pkt bodajże . Za bardzo nie chciało mi się wierzyć, że naprawdę oleją ten puchar. Brałem pod uwagę , że to może być jakaś zmyłka dlatego się tak oszczędziłem ze stawką no ale satysfakcja jest smile Będziesz załował tej Dąbrowy jak nie postawisz smile

dabrowa+francja wyglada dobrze???

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by akagi
Ciąg się na Dąbrowę robi.

Zatem...

Ja za Podlasiem.

Jeszcze nie aż taki duży, nie sądzę, żeby do meczu kursy się wyrównały.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Pewnie, że nie duży.

W każdym razie na tyle widoczny,
żeby to grać.

I niech grają, Ci co chcą.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by _Korver_
Dinamo Krasnodar boks

Ładnie poszły co smile

Pewunia tongue

Szkoda, że tylko fonbet miał. Ale tak czekałem na ten puchar i w końcu ktoś dał wink

Przed meczem linia była już 20,5 pkt bodajże . Za bardzo nie chciało mi się wierzyć, że naprawdę oleją ten puchar. Brałem pod uwagę , że to może być jakaś zmyłka dlatego się tak oszczędziłem ze stawką no ale satysfakcja jest smile Będziesz załował tej Dąbrowy jak nie postawisz smile

Ja jak zobaczyłem tę informację to zapisałem na karteczce i przykleiłem przed kompem, żeby nie zapomnieć wink

U mnie by poszło w granicach 8/10 przy takiej linii, ale niestety marny limit. Chociaż dobre i to, połowa wczorajszej Latiny odrobiona będzie.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by akagi
Pewnie, że nie duży.

W każdym razie na tyle widoczny,
żeby to grać.

I niech grają, Ci co chcą.

No pewnie, że tak smile . Każdy potrafi przecież myśleć i wyciągać wnioski.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Zapewne tak.

Każdy potrafi.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 273
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 273
Za chwilkę Kazań - Odincowo. Jakies przemyslenia Korver?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Stringon
Za chwilkę Kazań - Odincowo. Jakies przemyslenia Korver?

tutaj nie mam pojęcia, mecz Krasnodara grany pod info był, rywalki mocno osłabione przyjechały.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Korver cos z francji widzisz dzis?

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Łódź seta nie wygra, po @2.30 set chodzi blush

Dołączył: Jan 2011
Posty: 165
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 165
Dąbrowa po 2 sety w meczu. Jazda

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Dąbrowa po mecz boks

Strona 31 z 54 1 2 29 30 31 32 33 53 54

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, bukma, rafal08, ElNinho[mmdea], JelineK), 1,215 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,746
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1