|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Dinamo Krasnodar  Ładnie poszły co 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
Spytałbyś jeszcze tydzień temu to bym grubo polecał. Teraz moja pewność spadła i dotarło do mnie, że źle wyceniałem potencjał Białegostoku. Ja ten mecz omijam, więc nie pomogę. Nie potrafię racjonalnie wycenić, ale kusi kolejny raz przeciwko Białemustokowi. oj kusi kusi bo nie mam do nich przekonania i zastanawiam sie jak to mozliwe ze w ostatnim czasie osiagaja takie wyniki??? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
Spytałbyś jeszcze tydzień temu to bym grubo polecał. Teraz moja pewność spadła i dotarło do mnie, że źle wyceniałem potencjał Białegostoku. Ja ten mecz omijam, więc nie pomogę. Nie potrafię racjonalnie wycenić, ale kusi kolejny raz przeciwko Białemustokowi. Darwin moze Ty pomozesz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Spytałbyś jeszcze tydzień temu to bym grubo polecał. Teraz moja pewność spadła i dotarło do mnie, że źle wyceniałem potencjał Białegostoku. Ja ten mecz omijam, więc nie pomogę. Nie potrafię racjonalnie wycenić, ale kusi kolejny raz przeciwko Białemustokowi. oj kusi kusi bo nie mam do nich przekonania i zastanawiam sie jak to mozliwe ze w ostatnim czasie osiagaja takie wyniki???  Dla mnie dzisiaj Away win
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dinamo Krasnodar  Ładnie poszły co  Pewunia  Szkoda, że tylko fonbet miał. Ale tak czekałem na ten puchar i w końcu ktoś dał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Spytałbyś jeszcze tydzień temu to bym grubo polecał. Teraz moja pewność spadła i dotarło do mnie, że źle wyceniałem potencjał Białegostoku. Ja ten mecz omijam, więc nie pomogę. Nie potrafię racjonalnie wycenić, ale kusi kolejny raz przeciwko Białemustokowi. oj kusi kusi bo nie mam do nich przekonania i zastanawiam sie jak to mozliwe ze w ostatnim czasie osiagaja takie wyniki???  Dla mnie dzisiaj Away win Zagrałem wcześniej dubel Bielsko + Dąbrowa +1,5 seta 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Dinamo Krasnodar  Ładnie poszły co  Pewunia  Szkoda, że tylko fonbet miał. Ale tak czekałem na ten puchar i w końcu ktoś dał  Przed meczem linia była już 20,5 pkt bodajże . Za bardzo nie chciało mi się wierzyć, że naprawdę oleją ten puchar. Brałem pod uwagę , że to może być jakaś zmyłka dlatego się tak oszczędziłem ze stawką no ale satysfakcja jest  Będziesz załował tej Dąbrowy jak nie postawisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ciąg się na Dąbrowę robi.
Zatem...
Ja za Podlasiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
Dinamo Krasnodar  Ładnie poszły co  Pewunia  Szkoda, że tylko fonbet miał. Ale tak czekałem na ten puchar i w końcu ktoś dał  Przed meczem linia była już 20,5 pkt bodajże . Za bardzo nie chciało mi się wierzyć, że naprawdę oleją ten puchar. Brałem pod uwagę , że to może być jakaś zmyłka dlatego się tak oszczędziłem ze stawką no ale satysfakcja jest  Będziesz załował tej Dąbrowy jak nie postawisz  dabrowa+francja wyglada dobrze???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Ciąg się na Dąbrowę robi.
Zatem...
Ja za Podlasiem. Jeszcze nie aż taki duży, nie sądzę, żeby do meczu kursy się wyrównały.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Pewnie, że nie duży.
W każdym razie na tyle widoczny, żeby to grać.
I niech grają, Ci co chcą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dinamo Krasnodar  Ładnie poszły co  Pewunia  Szkoda, że tylko fonbet miał. Ale tak czekałem na ten puchar i w końcu ktoś dał  Przed meczem linia była już 20,5 pkt bodajże . Za bardzo nie chciało mi się wierzyć, że naprawdę oleją ten puchar. Brałem pod uwagę , że to może być jakaś zmyłka dlatego się tak oszczędziłem ze stawką no ale satysfakcja jest  Będziesz załował tej Dąbrowy jak nie postawisz  Ja jak zobaczyłem tę informację to zapisałem na karteczce i przykleiłem przed kompem, żeby nie zapomnieć  U mnie by poszło w granicach 8/10 przy takiej linii, ale niestety marny limit. Chociaż dobre i to, połowa wczorajszej Latiny odrobiona będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Pewnie, że nie duży.
W każdym razie na tyle widoczny, żeby to grać.
I niech grają, Ci co chcą. No pewnie, że tak  . Każdy potrafi przecież myśleć i wyciągać wnioski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Zapewne tak.
Każdy potrafi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 273 |
Za chwilkę Kazań - Odincowo. Jakies przemyslenia Korver?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Za chwilkę Kazań - Odincowo. Jakies przemyslenia Korver? tutaj nie mam pojęcia, mecz Krasnodara grany pod info był, rywalki mocno osłabione przyjechały.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
Korver cos z francji widzisz dzis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Łódź seta nie wygra, po @2.30 set chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2011
Posty: 165 |
Dąbrowa po 2 sety w meczu. Jazda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Dąbrowa po mecz 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|