|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
i ja zrobie SZYBKI sprint:
w betway:
zaitseva-slepa '1' @ 1,55 dla mnie peffka 8/10 Brunet, Marie Laure - Teja Gregorin '1' @ 1,5 6/10 Bescond, Anais - Dorin, Marie '2' @ 1,55 6/10
nie wiem dlaczego naziemne faworyzuja Slepa, a netowe Brunet. WG mnie netowe maja racje i to zdecydowanie.
mozna sprobowac doga:
Makarainen TOP 6 ? NIEEE @ 2,3 betway... maka cos slabo w sprintach
betsafe: Marie Lauret Brunet - Tina Bachmann '1' @ 1,5 9/10, Tina musialaby dobrze strzelac, ona to jak Berger wsrod panow. Ale watpie aby obudzila sie tak jak on to zrobil
Anastasyia Kuzmina - Agnieszka Cyl '1' @ 1,4 9/10... tylko 9/10 bo nie wiadomo jak tam ze zdrowiem, moze byc juz calkowicie zdrowa, ale watpie zeby to nie mialo odbicia w biegu. Kuza TOP10 dzisiaj, tak mysle
Kaisa Mäkäräinen - Anastasyia Kuzmina '2' @ 2,6 mozna sprobowac doga, bo Finka slabo ostatnio w Sprintach sobie radzi. Stawka 3/10
Agnieszka Cyl - Iana Romanova '2' @ 2,25... j/w Iana ostatnio slabo strzelala a to bylo jej najwiekszym atutem. Cyl po chorobie... 4/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
ojro to wcale nie jest taka pefka, brunet ostatnio gorzej na strzelnicy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
Henkel-Makarainen na Henkel 1,6 - henkel w super formie, biegowo a ostatnio nawet strzelecko bardzo ładnie. Tak jak Ojro pisał wyżej, Makarainen słabo ostatnio w sprintach
Zaitseva-Sleptsova na Zaitseve 1.50 jak wyżej 9/10
Ekholm top 10 1,4 - ostatnio zawsze była w 10. Wiadomo na strzelnicy rewelka, trochę bieg lipa ale powinno wejść
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Riva sorry ze ingeruje ale tu nie mamy poscigow ! 22.01 13:00 - Women 4 x 6 km Relay22.01 15:30 - Poscig [M] 23.01 12:45 - Mass [K] 23.01 14:45 - Men 4 x 7.5 km Relay
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
moj blad, w pospiechu przeklejalem z ktoregos z szablonow i nie poprawilem : ) a szkoda, bo przymierzalem sie do gry na V Greisa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
moj blad, w pospiechu przeklejalem z ktoregos z szablonow i nie poprawilem : ) a szkoda, bo przymierzalem sie do gry na V Greisa  to fakt, jedyny ktory moim zdaniem moglby mu zagrozic to 9 Tcherezov  oczywiscie przy 20/20 ale to do wykonania dla Ivana
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Simon Eder vs Carl Johan Bergman... Simon Eder @ 1,53 LB 6/10
Ani Eder ani Bergman to nie fachowcy od biegania, a MAss start tego wymaga. Oczekuje dobrego strzelania u Edera i bycia w TOP10. Podczas gdy Bergman moze miec ciezkie chwile. Najlepiej dla niego to 20/20, bo im wiecej karnych rund tym gorzej w biegu. Kursy nie powalaja na kolana, ale mysle ze Simon bedzie na pewno wyzej niz Szwed.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Szwedki top5 1.35 tipsport. Po pierwsze nie wiem jak podejść do dzisiejszego biegu sztafetowego, te składy faworytek... hmmm mogą być niespodzianki, Szwedki widzę dzisiaj nawet na podium, na to kurs w tipsporcie 2.20, przy ok. 1.60 przeciętnie, a że będą w top5 to spokojnie powinno wejść. Wysoko widzę też Ukrainki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Skład dobry, pewnie na pierwszej zmianie nie będzie tak dobrze jak w sprincie, ale nawet jeśli Jonsson trochę straci to i tak nie powinno być źle, Nillson potrafi w sztafecie się sprężyć, Zidek regularna w tym sezonie a Helena biegowo dobrze się spisywała, strzelecko wiadomo, wierzę dziś w te Szwedki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Marie Dorin vs Svetlana Sleptsova... Svetlana Sleptsova @ 2,0 Ladbrokes 7/10 Svetlana Sleptsova - Michela Ponza... Svetlana Sleptsova @ 1,55 expekt 10/10 Nie bede ukrywal, ze dzisiaj faworyzuje Sleptsova... Jesli przesledzimy wyniki w wyscigach gdzie trzeba lokci i widzisz swoje przeciwniczki to Rosjanka jest bardzo wysoko (chocby ostatni Mass start w Oberhofie, gdzie byla na podium). Martwi mnie jedynie jej forma strzelecka, cos ostatnio sie zacina i dosyc duzo pudel, a przy nie najszybszym biegu, moze byc roznie. Dorin - bdb strzela, slaby bieg, tak krotko mozna ja scharakteryzowac. Nie widze jej w top 10 wyscigu. 12,5 km to dla niej troche za duzo. Wg mnie swietnie sprawdza sie w 6km druzynowce, gdzie sa doladowania i krotki bieg. Ponza - kiedys swwetnie strzelala i slabo biegla, dzis kiepsko strzela i slabiutko biega. I co tu sie dziwic ze dalem 10/10 dla Svety, bo ja Ponzy nie widze nawet w top 15. I nie wierze ze obecnosc rodziny itp cos w tym pomoze. Jak dla mnie to zmarnowala sezon. W ostatnim biegu masowym nie brala udzialu. Nie sprawdzalem dlaczego, ale watpie aby byla to choroba, poprostu byla slaba i nie uzbierala wystarczajaco punktow. p.s. Dorin-slepa w betssonie i tipsporcie kursy na odwrot. Dorin 2,35/2,0 tip/betsson, a slepa 1,5/1,72 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
El Siete
|
|
El Siete
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219 |
Bogali - Zidek (2) 1.95
Jak dla mnie Zidek pewniejsza na strzelnicy, a biegowo powinno być podobnie. W pościgach i biegach ze startu wspólnego Szwedka spisywała się bardzo dobrze w tym sezonie
Ekholm - Flatland (1) 1.5
Flatland jest szybka, ale groźna może być tylko jak będzie dobrze strzelać - tyle że Norweżka strzela słabiutko (szczególnie w stójce) i te kilka rund zapewne zaliczy. Ekholm świetnie strzela i ja ją dziś widze w top5
Zaitseva - Kuzmina (1) 1.6
Zaitseva po dość kiepskim początku sezonu, rozkręciła się i teraz cały czas notuje miejsca w czołówce. Kuzmina bardzo dobra forma biegowa, ze strzelaniem bywa u niej różnie, dlatego też pograłem przeciwko niej.
unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
Szwecja-Francja 2 1,60 kumaki górskie od dłuższego czasu mają dobrą wyrównaną drużynę,którą stać o walkę na podium i jeśli szwedzi nie bedą mieli "dnia konia" to według mnie przegrają;
Italy-Ukraina 1 1,40 gospodarze niesieni dopingiem powinni odjechać ukraińcom,w sprincie włosi byli bardzo wysoko co przekonuje mnie,żeby na nich zagrać;
Norwedzy chyba w najmocniejszym składzie,chociaż Lars w wyśmienitejformie,ale chyba trenerzy wystraszyli się jego poczynań na strzelnicy i wczorajszym wystepem zapewne przekreslił swój wystep w drużynie na korzyść przeciętnego Osa,główni faworyci do zwycięstwa,myślę,że jak ten BÖHM nie zawali to dzisiaj niemiaszki mogą pokrzyżować plany Norwegom,ostatnio na tarczy Niemcy lepsi od skandynawów i tutaj upatruję ich szansę nawet na WIN w dzisiejszych zawodach(oczywiscie STEPHAN też musi się spiąć,bo o PEIFFERA i GREISA jestem spokojny,tylko czy nie będzie za dużo straty po 2 zmianach?) Rosjanie bez Tcherezova chyba ciężko dzisiaj będzie im stanąć na pudle,myślę,że powalczą z Austriakami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Svendsen w sztafecie
Wszystko wskazuje na to, że wiadomo już kto pobiegnie na trzeciej zmianie norweskiej sztafety na mistrzostwach świata w Oslo. Spośród biathlonistów, którzy kandydowali do tego miejsca, wybrany został Emil Hegle Svendsen, który wyraził już wstępną zgodę. Oznacza to, że straci on możliwość występu we wszystkich konkurencjach biathlonowych mistrzostw świata, które w tym samym czasie będą rozgrywane w Chanty-Mansijsku, jednak w zamian wystąpi przed własną publicznością w biegach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
szok  przed rozpoczeciem sezonu Olek mial biec, poziej byly glosy ze Lars ma najwieszy szanse, a wzieli Emila  - dla mnie spore zaskoczenie, bo jakiejs mega formy biegowej nie ma. a gralem dlugoterminowca Emil - Olek 1 1.75 myslalac ze Olek pobiega u siebie, heh.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
troche bez sensu jak dla mnie... najlepszym rozwiazaniem bylby Berger - wolniej niz Svendsen raczej by nie pomogl, a wiadomo ze Svendsen ma zdecydowanie wieksze szanse w biathlonie niz Lars... ale to nie nasz klopot... nastepuje spodziewana zmiana wart w biathlonie - lecz wyglada na to ze nastepcą Ole zostaje namieszczony nie Svendsen lecz Boe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
no tak.. zeby Polska miala takie problemy : ) Sikora trenerem naszych biathlonistow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Zdaje sie ze Sikora z Enevoldsen`em sie nie mieli 'ku sobie'... Cyl chce juz konczyc kariere  a Norweg cos gadal ze Szczurek zrobil postepy LOOOL. Sikora juz jakis czas sam trenowal, bo uznal ze treningi Norwega nie poprawia jego wynikow. Ogolnie jestem za tym aby Sikora, Cyl, Hojnisz i moze Nowakowska-Ziemniak brali udzial w PS, reszta wynocha  bo ilez mozna czekac az Bobak, Kobus, Szczurek, bracia Witek czy Plywaczyk zrobia znaczny postep...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Kania gostyń
|
|
Kania gostyń
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841 |
Ja na postępy wyżej wymienionych zawodników już nie liczę. Pamiętam jeszcze igrzyska w Salt Lake City, wówczas też nie mieliśmy mega zawodników, ale taki Kozub, czy Topór chociaż przyzwoicie biegali i szkoda, że po tych igrzyskach zakończyli kariery. Pewnie nie osiągaliby takich sukcesów jak Tomek, ale mogli zajmować miejsca spokojnie w 30stce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|