Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 23 1 2 20 21 22 23
Piostar #4417764 01/02/2011 03:22
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
P
a.k.a. "raflo87"
a.k.a. "raflo87"
P Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
Pisanie do SBR w takiej sytuacji jak radmanovica ma sens???
może by spróbować

Bonus: Unibet
dampan #4417843 01/02/2011 03:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by dampan
Sprawa Radmanovica może będzie miała jeszcze jakiś ciąg dalszy, myślę, że nie odpuści i będzie kontaktował się jeszcze w sprawie kasy którą postawił na kupony na cały sezon.
Jak dotąd z tego co wiem blokowali konta, tylko gdy wykryli, że ktoś założył np. nowe konto na inną osobę ale z tego samego kompa, nawet przy zmiennym IP.
I to jest można powiedzieć złamanie regulaminu i to kończyło się wypłatą pieniędzy i blokadą konta.
O jakimś innym łamaniu regulaminu raczej ciężko mówić.
Ostatnio zaczęli niestety się czepiać do kont nie wygodnych, czyt. nierentownych.
fakir151 ty puki co się ciesz że Ci wypłata doszła, ale nie zdziw się jak za kilka dni Ci konto zablokują, a po weryfikacji wypłacą kasę i powiedzą, że nie odblokują bo tak można zgodnie
z ich regulaminem.
Mojej dziewczynie konto zablokowali kompletnie bez powodu, ani 1 słowa o złamaniu regulaminu, po zweryfikowaniu wypłacili kasę i już nie odblokowali tłumacząc się regulaminem!!!
Kto chce niech wierzy, kto nie chce nie musi, raczej w takie rzeczy też bym sam nie uwierzył gdybym nie był tego świadkiem!!!

Spytam z ciekawosci tym co poblokowali konta, ile ich mieliscie? Na dziweczyne, ojca etc Jesli tak bylo, ze mieliscie po kilka kont to sprawa jest jasna. Na drugi raz propnuje do czterech kont zainstalowac cztery komputery a nie stawiac z jednego mimo zmiennego IP, maja wasz numer kompa i po tym was identyfikuja...

cos takiego wyswietla "Your copmuter id is: 210858554"

pamietna sprawa goscia co pozakladal konta (bet365) na cala klase z jednego kompa ze zmiennym IP

KUERTEN. #4417881 01/02/2011 03:51
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
P
a.k.a. "raflo87"
a.k.a. "raflo87"
P Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
zeby jeszcze podawali powod ze z jednego komputera kilka kont a jak nie daja powodu widocznie go nie maja,poresztą radmanovic napisał jasno a ktoś kto ma większa kase na buku i myśli to nie ryzykuje że zakłada nowe konto tylko wpierw kase wypłaca a potem sie bawi nowym kontem wpłacajać nieduza sume to jest bardzo prosta kolejność rzeczy kto walczył z bukiem ten wie.
Nikt głupi nie zakłada kilku kont bo niewiem po co.

pigmej87 #4417945 01/02/2011 04:09
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Ja już pisałem wyraźnie, że moja dziewczyna miała konto u nich założone na innym kompie, czyt. nowy laptop, inny net Multimedia więc nie widzę żadnego powodu blokady.
Konto używane wyłącznie tam gdzie założone, jedynie kilka razy zalogowała się na internecie z Playa ale na tym samym kompie.
Po za tym konto już chwile było i żadnych problemów, nagle jedna wypłata bo trochę urosło, weryfikacja i wypłacili pieniądze na konto bankowe i podziękowali za grę!!!

Przeczytajcie jeszcze raz kawałek regulaminu i zastanówcie się czy on jest uczciwy??

2.3 Unibet zastrzega sobie, w każdym czasie i według własnego uznania, prawo do:

•· Odmówienia otwarcia i/lub zamknięcia istniejącego Konta, bez jakichkolwiek wyjaśnień;

•· Odmówienia zaakceptowania depozytów bez jakichkolwiek wyjaśnień;

•· Zażądania dokumentów potwierdzających tożsamość, autoryzacji użytkowania specyficznej karty i/lub innych informacji dostarczonych przez właściciela konta, przed zrealizowaniem depozytu/wypłaty



pigmej87 #4417952 01/02/2011 04:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by raflo87
Nikt głupi nie zakłada kilku kont bo niewiem po co.

bonusy, granie w dwie strony 1 / 2, co jakis czas jakies free spiny do kasyna, wieksza szansa w roznych konkursach/promocjach etc

pigmej87 #4417969 01/02/2011 04:14
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
Raflo87, Unibt olał SBR. Nie ma co liczyć, że coś wskórają. Przynajmniej taka jest informacja na ich forum. Ale napisać warto, będzie kolejny przypadek do obniżenia ratingu.

Kuerten zapewniam Cie, ze miałem jedno konto i w żaden sposób nie złamałem regulaminu. Nikt nawet się nie logował z mojego kompa na jakiekolwiek inne konto w Unibcie itd. Chcesz wierz, nie chcesz nie wierz, Twoja sprawa. Moja rada, jak chcesz wygrywać to trzymaj się z daleka od tego buka.

KUERTEN. #4417992 01/02/2011 04:21
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
P
a.k.a. "raflo87"
a.k.a. "raflo87"
P Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
granie w obie strony na jednym buku jakoś mi to nie odpowiada a żeby sie uganiać za bonusami itd to chyba tylko niektórzy poreszta bonusy w unibecie to małe

pigmej87 #4418007 01/02/2011 04:26
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
moze i male, ale jak sie pomnozy razy xxx

KUERTEN. #4418017 01/02/2011 04:28
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Originally Posted by KUERTEN.
pamietna sprawa goscia co pozakladal konta (bet365) na cala klase z jednego kompa ze zmiennym IP

Nic nie słyszałem smile gdzie można o tym poczytać??

dampan #4418022 01/02/2011 04:29
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
P
a.k.a. "raflo87"
a.k.a. "raflo87"
P Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
kerot czyli co można jeszcze zrobić bo chyba nic,jak pisanie nawet do SBR nie pomożę to raczej nic im nie można już zrobić i odzyskać kasy

pigmej87 #4418027 01/02/2011 04:30
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Originally Posted by raflo87
kerot czyli co można jeszcze zrobić bo chyba nic,jak pisanie nawet do SBR nie pomożę to raczej nic im nie można już zrobić i odzyskać kasy

raflo87 tobie tez zablokowali konto??

dampan #4418057 01/02/2011 04:37
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
P
a.k.a. "raflo87"
a.k.a. "raflo87"
P Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
nie kerot, ja po sprawi z radmanoviem wypłaciłem kase i zrezygnowałem z Unibetu jestem zszokowany choć ja tam nie miałem akurat mega + u nich bo duzo u nich nie pogrywałem,no ale jak widze taka sytuacje jak z radmanovicem robia to krew zalewa

dampan #4418058 01/02/2011 04:37
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
wg mnie napisac zawsze warto, ale szanse sa male.
A odnosnie ich regulaminu to najciekawszy jest punkt:

Quote
Unibet zastrzega sobie, w każdym czasie i według własnego uznania, prawo do:
Zatrzymania i/lub skonfiskowania środków dostępnych na Koncie w Unbet i/lub odrzucenia żądania wypłaty w przypadku bezpośredniego albo pośredniego naruszenia Regulaminu Unibetu i/lub innego nieuprawnionego działania dokonanego w związku z typowanym wydarzeniem i/lub transakcjami na Koncie w Unibet. Powyższe znajduje zastosowanie w przypadku, gdy dane wydarzenie pozostaje w związku z Kontem w Unibet i/lub kwestionowanym żądaniem wypłaty.

kerot #4418074 01/02/2011 04:42
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
P
a.k.a. "raflo87"
a.k.a. "raflo87"
P Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
jest jeszcze LGA i jakies tam inne...
a co do ich regulaminu to nie ma słów choć można wywnioskować żę nie moga żadnej kasy zabrać bez podawania przyczyny,niewiem jak to oni se wyobrażaja,powinnien byc ktoś zeby te regulaminy poprawił

kerot #4418078 01/02/2011 04:43
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Jedyne przykłady łamania regulaminu widzę w tym punkcie:

2.5

Właściciel Konta gwarantuje, że w każdym czasie, nie jest:

•· Mieszkańcem France, Hong Kongu albo Stanów Zjednoczonych

•· Osobą profesjonalnie uprawiającą jakikolwiek sport, biorącą udział w konkurencjach lub ligach, w których można obstawiać za pośrednictwem Unibet;

•· Pozbawiony albo ograniczony w zdolności do czynności prawnych;

•· Reprezentantem osób trzecich;

•· Uznany za nałogowego hazardzistę;

•· Dokonującym depozytu pieniędzmi, pochodzącymi z przestępstwa i/lub innej nieuprawnionej działalności;

•· Dokonującym depozytu Kartą Kredytową, do której używania nie jest uprawniony;

•· Popełniającym przestępstw kryminalnych z pośrednim albo bezpośrednim użyciem Konta w Unibet; i/lub

Posiadaczem aktywnego konta z innym podmiotem prawa, który jest częścią tej samej grupy co Unibet, tzn. innym podmiotem będącym pośrednio albo bezpośrednio kontrolowanym przez Unibet Group Plc.

Z tego wynika, że jak kogoś wezmą za nałogowego hazardzistę to mogą podciągnąć to pod łamanie regulaminu!

dampan #4418095 01/02/2011 04:48
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
P
a.k.a. "raflo87"
a.k.a. "raflo87"
P Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
no tak racja mogą taki luki se wykorzystać i do tego przypisać,choć udowodnić nie udowodnią bo jak.
żygać tym regulaminem można.

pigmej87 #4418684 01/02/2011 16:21
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1
Zaglądam tu czasem na forum i niestety również mnie spotkała przykra niespodzianka ze strony Unibetu.
Konto założyłem tam chyba w marcu 2010r. grałem kilka miesięcy, było już ono z tego co pamiętam weryfikowane przy zleceniu jakiejś wypłaty.
Ostatnio nic tam nie grałem ale mam zakład na cały rok w trakcie i ok 1000zł na koncie, których nie wypłaciłem gdybym coś chciał zagrać.
Nagle widzę konto zablokowane, napisałem maila o co chodzi, czy znowu chcą 2 raz weryfikować czy co, i oto odopowiedz:

Witam serdecznie Panie Piotrze!

Dziękuje za kontakt z Unibet w sprawie konta. 
Uprzejmie informuję , że po sprawdzeniu konta wynika, że Pana konto zostało zablokowane ze względu na całkowitą weryfikację konta. W związku z tym konieczne jest przesłanie dodatkowych dokumentów tj:
- dodatkowy dokument potwierdzający adres zamieszkania może być to : - rachunek za telefon stacjonarny, za gaz lub  światło, rachunek nie może być starszy niz 3 miesiące na którym są widoczne dane klienta(imie i nazwisko, adres zamieszkania);  -rachunek bankowy, gdzie będą widoczne Pana dane osobowe, oraz adres zamieszkania lub dokument wystawiony przez Urząd Miasta.
 
- oraz kserokopię lub skan ostatniego wyciągu z konta bankowego pokazujacego właścicielstwo konta bankowego, numer IBAn oraz BIC(swift) ( w przypadku konta w banku internetowym wystarczy zrzut strony banku pokazującej numer konta i dane właściciela).
  
Dokumenty należy przesłać w załączniku do maila w formacie JPG lub PDF wraz ze swoimi danymi w Unibecie (imię i nazwisko oraz numer użytkownika) na nasz adres mailowy [email protected].

Z tego co czytałem na forum pewnie i w moim przypadku zakończy się to wypłatą pieniędzy skoro żądają danych konta bankowego, bo nie robiłem wcześniej wypłat na bank, tylko korzystałem z Moneybookers.
Konto było już zlimitowane jeśli chodzi o zakłady live dosyć bardzo, ale normalne kupony mogłem grać grubo.
Czyżbym był kolejnym nierentownym klientem???

dampan #4418718 01/02/2011 16:55
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Originally Posted by dampan
Z tego wynika, że jak kogoś wezmą za nałogowego hazardzistę to mogą podciągnąć to pod łamanie regulaminu!

Taki zapis znajdziesz w każdym kasynie, u każdego bukmachera, w każdym pokerroomie w związku z wymogami licencyjnymi smile nie siejmy niepotrzebnego fermentu; dotyczy on tylko graczy z rozpoznaną chorobą i umieszczonych na liście nieobsługiwanych w punktach hazardowych na terenie kraju (na której póki co można znaleźć się tylko dobrowolnie).

Vira #4419119 01/02/2011 19:29
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
P
a.k.a. "raflo87"
a.k.a. "raflo87"
P Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
raczej jestes nierentownym klientem,bo z tego co widze i czytam tylko takim robia problemy i każa słać homo niewiadomo ile dokomentów!!! tak jak pisali wczesniej możesz grac na chomika spokojnie byle bys ich wspomagał kasa i przegrywał

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Y
old hand
old hand
Y Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Originally Posted by Yuri Orlov
No zobaczymy... wypłaciłem w niedzielę 30.01.2011 około godziny 14:00. Mam nadzieję, że pieniądze maksymalnie w środę na ING moim będą.

Kasa na koncie dzisiaj około 13:40, więc jak najbardziej ok buk jak dla mnie

Strona 22 z 23 1 2 20 21 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, forty, aker, rafal08, Lukasz111, ANZELMO, Sensei, alfa, kamel, burbon, 11kera11), 2,785 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,529
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1