Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 28 1 2 15 16 17 18 19 27 28
AGASSI #4419032 01/02/2011 18:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
jest monitoring ..wytoczylbym cFaniakowi proces cywilny za zniewazenie i niech placi

tfu ..wira lecha zrzuci sie na szefa, no bo przeciez jest meczennikiem ktory bronil honoru klubu ...ale czy to jest honor klubu czyzby?

Bonus: Unibet
kazow #4419067 01/02/2011 19:08
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
koleś co minute gebe wycierał, wyglada jakby nie tylko był napity ale i naćpany. gw sobie zmontowała 2 minutowy filmik a wy wszystko pięknie łykacie. smile

a4t4 #4419075 01/02/2011 19:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
tia ..media klamia ... a koles byl taki grzeczny i nic nie zrobil ...

oj bardzo ze przepraszam ze osmielilem sie obrazic majestat

kazow #4419082 01/02/2011 19:12
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
ojej ojoj jaki majestat nie mam nic wspólnego ani z tym ćpunem ani z wl ale troche obiektywizmu a ze ty wierzysz we wszystko co przeczytasz to juz twoj problem. smile

a4t4 #4419089 01/02/2011 19:15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Cały materiał miał mieć 15 minut, pokazano 2 minuty, najlepiej jakby pokazano całość.

Fro_Lech #4419093 01/02/2011 19:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
czyli ogolnie spluniecie w twarz zostalo zmontowane Twoim zdaniem?

kazow #4419103 01/02/2011 19:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
sorry ze post pod postem, ale dobralem sie dot ego tematu dzisiaj, wielcy mi kur.wa kibice co pluja w twarz czlowiekowi ktory bral barwy narodowe

Cfaniak, ktory pluje w twarz kobiecie

wy nei zrozumiecie nigdy tego, ze przez was ten sport umiera ..nie wymagajciehonoru od pilkarzy, PZPN skoro sami go nie macie

kazow #4419108 01/02/2011 19:23
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
ten caly filmik i oswiadczenie jest beznadziejne, kiepski zabieg PR (m.in. okulary i studentka)

Linc #4419128 01/02/2011 19:35
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
nie oplułem i przepraszam.

?

Llama #4419131 01/02/2011 19:36
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
czekamy na wytoczenie sprawy gazecie wyborczej przez wiarę lecha piwo

Llama #4419135 01/02/2011 19:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
tylko chlopaki nie plujcie sedziemu w twarz bo moze wam nie przyznac racji ...no chyab ze bedzie z wiary lecha to powie ze to deszcz na 100%

Linc #4419136 01/02/2011 19:38
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Linc
ten caly filmik i oswiadczenie jest beznadziejne, kiepski zabieg PR (m.in. okulary i studentka)

okluary to chyba akurat zaden PR.


kazow #4419153 01/02/2011 19:45
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
Originally Posted by kazow
wy nei zrozumiecie nigdy tego, ze przez was ten sport umiera ..nie wymagajciehonoru od pilkarzy, PZPN skoro sami go nie macie

co za typek smile wy i wy... wy i wy... chyba daleko się posuwasz ze swoim wrzucaniem do jednego worka nie?

to że ty wolisz klimat małyszowy gdzie najebane pikniki tarzają się po śniegu i robia obore to ok inni jednak tego nie tolerują.

Quote
Litar:
Proszę obejrzeć CAŁY zapis z monitoringu i potem proszę o komentarz ludzi, którzy "kamieniowali" mnie za "oplucie kobiety" i "wyrzucenie rodziny z trybuny".
Proszę obejrzeć dokładnie.
Dziwnym trafem wyborcza wrzuca to przed jutrzejszą konferencją prasową, na której mieliśmy wyjaśnić pewne kwestie.
Dlaczego od razu nie pokazano całego zapisu?
Dlaczego różnym ludziom, od których chciano uzyskać komentarz pokazywano "cały materiał", który miał 7 czy 8 minut?

http://www.dailymotion.pl/video/xgtyfw_monitoring_sport - 15 minut nagrania.

a4t4 #4419157 01/02/2011 19:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
zrozum ze bez tych pogardzanych piknikow nie istniejecie ...bez piknikow nie reklam ...nie ma kasy ...nie am stadionu ...nie ma transferow

bez piknikow druzyna moze sobie kopac w 6 lidze podowrkowej bio nie ma kasy an nic

bo prazwdziwi kibice z kotla raczej jej nie pomagaja, bo przeciez za nich musi tylko plaici za wyrwane krzeselka

kazow #4419168 01/02/2011 19:54
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
a ja nie mówie że ma ich nie być... umiesz czytać? chyba pisze o "najebanych" piknikach którzy robia wszedzie obore. Jakby się do Ciebie taki później nawalony cholera wie czym przyjebał to byś pewno szukał pomocy u tych złych i wrednych kiboli.

kazow #4419170 01/02/2011 19:54
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Po obejrzeniu całości Litar wypada coraz bladziej.

kazow #4419173 01/02/2011 19:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by kazow
sorry ze post pod postem, ale dobralem sie dot ego tematu dzisiaj, wielcy mi kur.wa kibice co pluja w twarz czlowiekowi ktory bral barwy narodowe

Cfaniak, ktory pluje w twarz kobiecie

wy nei zrozumiecie nigdy tego, ze przez was ten sport umiera ..nie wymagajciehonoru od pilkarzy, PZPN skoro sami go nie macie

NIe oplul kobiety ignorancie.






kazow #4419180 01/02/2011 19:56
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
Originally Posted by kazow
bo prazwdziwi kibice z kotla raczej jej nie pomagaja, bo przeciez za nich musi tylko plaici za wyrwane krzeselka

a tym wpisem elegancko pokazujesz że stadiony to tylko znasz z internetu... skoro mowa tutaj o lechu to może podaj przyklad kiedy tam ktos kiedys krzeselko wyrwal smile no ale ty przeciez czytasz gw to juz masz pelny obraz kibicow w polsce.


a4t4 #4419192 01/02/2011 20:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
no i objrzalem calosc... w sumie musze przeprosic wire lecha ...jednak ich szef to ludzki pan ...dziecku nie naplul w twarz, ograniczyl sie do faceta i kobiety tylko

przepraszam bardzo, chlopaki z filmu maja fajne kurtki i fajne czapeczki, nisko sie klaniam, sikam po nogach i prosze o wybaczenie


a4t4 #4419204 01/02/2011 20:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Skończcie pierdolić zrobił co zrobił ciekaw jestem jak by w tej waszej Warszaffce takie coś się stało jakbyście podchodzili do tej sprawy . Każdy popełnia w życiu jakieś błędy wielka nagonka bo zrobił to ktoś ważniejszy. Podejrzewam , że takich przypadków jest masa tylko nie ukazują światła dziennego .

Strona 17 z 28 1 2 15 16 17 18 19 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, betowiec, Akhu, burbon, rymoholik, Sensei, $-man, 11kera11, aker), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1