Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 16 1 2 14 15 16
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by Moonchild
Przyłączam się do apelu Korveta.... Jakiej prowizji można uniknąć przelewając kasę do znajomych?
Przelewasz do znajomego ten wpłaca do buka gdzie ma darmowe wypłaty na konto zleca przelew i masz 8zł w kieszeni ;p
Albo przelewasz znajomemu a on kwotę przelewu wysyła ci ze swojego konta bankowego. Jeżeli pieniądze tylko spływają na konto MB to wiadomo że się przyczepią bo nic z tego nie mają za bardzo.
Mają kasę za prowizje z przelewów do znajomego. Gdy znajomy wpłaca do buka znów mają prowizję. Poza tym za takie pierdoły mieliby zamykać konto i pobierać 150 euro? Jakoś nie wydaje mi się...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by Jimmy
czego to ludzie nie wymyślą żeby 8 zł zaoszczędzić.. blush

no wszyscy tu są jak wiadomo na "letkim plusie", ale jak ktoś robi takie kombinacje dla paru zł to ten plus musi być "letki" jak piórko grin

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by awax76
Originally Posted by Jimmy
czego to ludzie nie wymyślą żeby 8 zł zaoszczędzić.. blush

no wszyscy tu są jak wiadomo na "letkim plusie", ale jak ktoś robi takie kombinacje dla paru zł to ten plus musi być "letki" jak piórko grin

no tak, ty za to pewnie lubisz rozdawac kase na prawo i lewo grin

Strona 16 z 16 1 2 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, forty, 11kera11), 1,616 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,803
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1