|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
Przyłączam się do apelu Korveta.... Jakiej prowizji można uniknąć przelewając kasę do znajomych? Przelewasz do znajomego ten wpłaca do buka gdzie ma darmowe wypłaty na konto zleca przelew i masz 8zł w kieszeni ;p Albo przelewasz znajomemu a on kwotę przelewu wysyła ci ze swojego konta bankowego. Jeżeli pieniądze tylko spływają na konto MB to wiadomo że się przyczepią bo nic z tego nie mają za bardzo. Mają kasę za prowizje z przelewów do znajomego. Gdy znajomy wpłaca do buka znów mają prowizję. Poza tym za takie pierdoły mieliby zamykać konto i pobierać 150 euro? Jakoś nie wydaje mi się...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
czego to ludzie nie wymyślą żeby 8 zł zaoszczędzić..  no wszyscy tu są jak wiadomo na "letkim plusie", ale jak ktoś robi takie kombinacje dla paru zł to ten plus musi być "letki" jak piórko 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
czego to ludzie nie wymyślą żeby 8 zł zaoszczędzić..  no wszyscy tu są jak wiadomo na "letkim plusie", ale jak ktoś robi takie kombinacje dla paru zł to ten plus musi być "letki" jak piórko  no tak, ty za to pewnie lubisz rozdawac kase na prawo i lewo 
|
|
|
Link skopiowany do schowka