Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
masz konto VIP czy zwykle i co pisz obok konto osobiste czy inaczej ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by GBocian84
Zapytali o to do czego używam konta - napisałem, że do zakładów i do transakcji między znajomymi, bo zapytali o konkretne adresy mailowe. Żadnych transakcji biznesowych tam nie było.

a miales dwa konta ?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Nie. Jedno konto. Przelewałem kasę do znajomych bo tak było mi ją łatwiej wypłacić bez prowizji za każdym razem.

"Pragniemy poinformowac, ze nasz Dzial Bezpieczenstwa zdecydowal o zakonczeniu naszej wspolpracy. Nie bedzie mogl Pan w przyszlosci korzystac z naszych uslug. Decyzja ta jest nieodwolalna i ostateczna. Pobralismy takze oplate naprawcza, w celu pokrycia poniesionych w wyniku Pana dzialan strat.

Pragniemy rowniez podkreslic, ze kazde zarejestrowane przez Pana konto zostanie zamkniete w zwiazku z podjeta decyzja, wspomniana powyzej. Może Pan wypłacić pozostałe na koncie środki a nastepnie zostanie ono automatycznie zamknięte."

Zabrali 600 i nie mają zamiaru ich oddać?!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
jednym slowem przekombinowales i starciles na zawsze bezpieczne wyplaty

Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Originally Posted by GBocian84
Nie. Jedno konto. Przelewałem kasę do znajomych bo tak było mi ją łatwiej wypłacić bez prowizji za każdym razem.
Mógłbyś rozwinąć? Co konkretnie robiłeś?

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by KUERTEN.
jednym slowem przekombinowales i starciles na zawsze bezpieczne wyplaty

no ale chyba nie jest zabronione przelewanie pieniedzy na inne konto?! przeciez tez za to pobieraja oplate!

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Originally Posted by Moonchild
Originally Posted by GBocian84
Nie. Jedno konto. Przelewałem kasę do znajomych bo tak było mi ją łatwiej wypłacić bez prowizji za każdym razem.
Mógłbyś rozwinąć? Co konkretnie robiłeś?

No dajcie spokój... Jakby za przelewanie kasy do znajomych blokowali MB to 90% z nas już dawno by pozamykali.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by huge
no ale chyba nie jest zabronione przelewanie pieniedzy na inne konto?! przeciez tez za to pobieraja oplate!

Z ich regulaminu :

Quote
Wymagania prawa brytyjskiego:
Możemy być zobowiązani do sprawdzenia Państwa tożsamości i adresu.
Jesteśmy zobowiązani do prowadzenia rejestru wszystkich transakcji wraz z dostarczonymi informacjami o tożsamości.
Jesteśmy zobowiązani do kontrolowania wszelkich niecodziennych lub podejrzanych transakcji każdej wielkości.
Jesteśmy prawnie zobowiązani do zgłaszania krajowej Serious Organised Crime Agency (SOCA) wszelkich podejrzanych transakcji.

Quote
11. Transakcje zabronione
11.1. Surowo zabrania się przesyłania lub przyjmowania opłat należnych za sprzedaż lub dostawę następujących produktów:
wyroby tytoniowe
leki na receptę
narkotyki i akcesoria związanych z narkotykami
broń palna i amunicja
broń i noże
dekodery telewizji kablowej i satelitarnej,
przekazy o treści pornograficznej i usługi pornograficzne
dowody tożsamości i zezwolenia, w tym replikaty i innowacje
nielegalne loterie lub usługi hazardowe
karty przedpłacone lub z góry opłacone karty debetowe, jeżeli nie są one związane z konkretnym sprzedawcą i nie mają określonego celu
nielegalny marketing wielopoziomowy i piramidy finansowe lub systemy argentyńskie i programy typu matrix, a także inne programy obiecujące szybkie wzbogacenie lub tzw. „wysoko-dochodowe programy inwestycyjne” (HYIP) oraz
wszelkie inne usługi naruszające prawa własności intelektualnej osób trzecich.

Quote
11.6. Jeżeli przeprowadzą Państwo transakcję lub próbę przeprowadzenia transakcji naruszającą zakaz przedstawiony punkcie 11 lub bez uzyskania koniecznej zgody opisanej w punkcie 11.5, zastrzegamy sobie prawo do:

zamknięcia lub zawieszenia Państwa konta; oraz/lub
zgłoszenia transakcji odpowiedniemu organowi ścigania; oraz/ lub
zażądania od Państwa odszkodowania; oraz
obciążenia Państwa kosztami opłaty administracyjnej do wysokości 150 EUR w przypadku zastosowania jednego z powyższych rozwiązań.

Widocznie jedną z transakcji uznali za zabronioną. Ktoś kto otrzymał od niego kasę, mógł prowadzić podejrzaną działalność.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
O ku.rwa,klient nieopatrznie zapłacił za dekoder C+ i mogą Go odjebać laugh shocked

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
GBocian84 bez powodu to nie zrobili, nie udawaj ze nie wiesz o co chodzi smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Experto
GBocian84 bez powodu to nie zrobili, nie udawaj ze nie wiesz o co chodzi smile

Dlaczego w ciemno zakładasz, że wina jest po jego stronie?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Experto
GBocian84 bez powodu to nie zrobili, nie udawaj ze nie wiesz o co chodzi smile

Dlaczego w ciemno zakładasz, że wina jest po jego stronie?

Czytaj miedzy wierszami Korver smile
Quote
Nie. Jedno konto. Przelewałem kasę do znajomych bo tak było mi ją łatwiej wypłacić bez prowizji za każdym razem.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Hm pierwszy raz słyszę o podobnym przypadku. Dziwne, oj dziwne.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
tak to jest jak Polak chce kombinować i unikać płacenia opłaty za kolejną wypłatę u tej niewielkiej części buków które mają np tylko jedną darmową w miesiącu i robi karkołomne transakcje ze znajomymi.

po co te przelewy między znajomymi ? a może "przez przypadek" jakiś bonusik się trafił na koncie znajomego ?

chciałeś być cwany w ząbek czesany.


Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by McDziarz
tak to jest jak Polak chce kombinować i unikać płacenia opłaty za kolejną wypłatę u tej niewielkiej części buków które mają np tylko jedną darmową w miesiącu i robi karkołomne transakcje ze znajomymi.

po co te przelewy między znajomymi ? a może "przez przypadek" jakiś bonusik się trafił na koncie znajomego ?

chciałeś być cwany w ząbek czesany.

Napiszcie to jasno, bo ja już się pogubiłem o co chodzi. W jaki sposób chciał unikać prowizji i być cwany, od buków przelewał na konto mb znajomych, czy jak? Jeśli tak, co do tego ma moneybookers, skoro to raczej buka oszukiwał i unikał prowizji, a nie mb...

Bo jak ze swojego konta mb przelewa na czyjeś to co za różnica, czy z niego się wypłaca, czy ze swojego?

Sorry ale jestem po ciężkiej nocce, trochę może być problem z moim rozumowaniem, ale jak tak czytam to jednak dochodzę do wniosku, że nie rozumiem problemu.

Pozdrawiam wink

Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Przyłączam się do apelu Korveta.... Jakiej prowizji można uniknąć przelewając kasę do znajomych?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Moonchild
Przyłączam się do apelu Korveta.... Jakiej prowizji można uniknąć przelewając kasę do znajomych?
Przelewasz do znajomego ten wpłaca do buka gdzie ma darmowe wypłaty na konto zleca przelew i masz 8zł w kieszeni ;p
Albo przelewasz znajomemu a on kwotę przelewu wysyła ci ze swojego konta bankowego. Jeżeli pieniądze tylko spływają na konto MB to wiadomo że się przyczepią bo nic z tego nie mają za bardzo.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
czego to ludzie nie wymyślą żeby 8 zł zaoszczędzić.. blush

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
gdzie jest napisane ze nie mozna przelewac pieniedzy do znajomego? jakos nie zauwazylem takiego punktu w regulaminie. widze ze kazdy widzi tutaj czyjac wine na sile. a od dawna wiadomo, ze wiekszosc takich firm zrobi wiele, zeby zarobic na kims. w koncu maja zawsze w regulaminie punkt, ze nie musza podawac wyjasnien w razie jakichs problemow nie?

Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1