|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
masz konto VIP czy zwykle i co pisz obok konto osobiste czy inaczej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Zapytali o to do czego używam konta - napisałem, że do zakładów i do transakcji między znajomymi, bo zapytali o konkretne adresy mailowe. Żadnych transakcji biznesowych tam nie było. a miales dwa konta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
Nie. Jedno konto. Przelewałem kasę do znajomych bo tak było mi ją łatwiej wypłacić bez prowizji za każdym razem.
"Pragniemy poinformowac, ze nasz Dzial Bezpieczenstwa zdecydowal o zakonczeniu naszej wspolpracy. Nie bedzie mogl Pan w przyszlosci korzystac z naszych uslug. Decyzja ta jest nieodwolalna i ostateczna. Pobralismy takze oplate naprawcza, w celu pokrycia poniesionych w wyniku Pana dzialan strat.
Pragniemy rowniez podkreslic, ze kazde zarejestrowane przez Pana konto zostanie zamkniete w zwiazku z podjeta decyzja, wspomniana powyzej. Może Pan wypłacić pozostałe na koncie środki a nastepnie zostanie ono automatycznie zamknięte."
Zabrali 600 i nie mają zamiaru ich oddać?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
jednym slowem przekombinowales i starciles na zawsze bezpieczne wyplaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
Nie. Jedno konto. Przelewałem kasę do znajomych bo tak było mi ją łatwiej wypłacić bez prowizji za każdym razem. Mógłbyś rozwinąć? Co konkretnie robiłeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
jednym slowem przekombinowales i starciles na zawsze bezpieczne wyplaty no ale chyba nie jest zabronione przelewanie pieniedzy na inne konto?! przeciez tez za to pobieraja oplate!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Nie. Jedno konto. Przelewałem kasę do znajomych bo tak było mi ją łatwiej wypłacić bez prowizji za każdym razem. Mógłbyś rozwinąć? Co konkretnie robiłeś? No dajcie spokój... Jakby za przelewanie kasy do znajomych blokowali MB to 90% z nas już dawno by pozamykali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
no ale chyba nie jest zabronione przelewanie pieniedzy na inne konto?! przeciez tez za to pobieraja oplate! Z ich regulaminu : Wymagania prawa brytyjskiego: Możemy być zobowiązani do sprawdzenia Państwa tożsamości i adresu. Jesteśmy zobowiązani do prowadzenia rejestru wszystkich transakcji wraz z dostarczonymi informacjami o tożsamości. Jesteśmy zobowiązani do kontrolowania wszelkich niecodziennych lub podejrzanych transakcji każdej wielkości. Jesteśmy prawnie zobowiązani do zgłaszania krajowej Serious Organised Crime Agency (SOCA) wszelkich podejrzanych transakcji. 11. Transakcje zabronione 11.1. Surowo zabrania się przesyłania lub przyjmowania opłat należnych za sprzedaż lub dostawę następujących produktów: wyroby tytoniowe leki na receptę narkotyki i akcesoria związanych z narkotykami broń palna i amunicja broń i noże dekodery telewizji kablowej i satelitarnej, przekazy o treści pornograficznej i usługi pornograficzne dowody tożsamości i zezwolenia, w tym replikaty i innowacje nielegalne loterie lub usługi hazardowe karty przedpłacone lub z góry opłacone karty debetowe, jeżeli nie są one związane z konkretnym sprzedawcą i nie mają określonego celu nielegalny marketing wielopoziomowy i piramidy finansowe lub systemy argentyńskie i programy typu matrix, a także inne programy obiecujące szybkie wzbogacenie lub tzw. „wysoko-dochodowe programy inwestycyjne” (HYIP) oraz wszelkie inne usługi naruszające prawa własności intelektualnej osób trzecich. 11.6. Jeżeli przeprowadzą Państwo transakcję lub próbę przeprowadzenia transakcji naruszającą zakaz przedstawiony punkcie 11 lub bez uzyskania koniecznej zgody opisanej w punkcie 11.5, zastrzegamy sobie prawo do:
zamknięcia lub zawieszenia Państwa konta; oraz/lub zgłoszenia transakcji odpowiedniemu organowi ścigania; oraz/ lub zażądania od Państwa odszkodowania; oraz obciążenia Państwa kosztami opłaty administracyjnej do wysokości 150 EUR w przypadku zastosowania jednego z powyższych rozwiązań. Widocznie jedną z transakcji uznali za zabronioną. Ktoś kto otrzymał od niego kasę, mógł prowadzić podejrzaną działalność.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
O ku.rwa,klient nieopatrznie zapłacił za dekoder C+ i mogą Go odjebać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
GBocian84 bez powodu to nie zrobili, nie udawaj ze nie wiesz o co chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
GBocian84 bez powodu to nie zrobili, nie udawaj ze nie wiesz o co chodzi  Dlaczego w ciemno zakładasz, że wina jest po jego stronie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
GBocian84 bez powodu to nie zrobili, nie udawaj ze nie wiesz o co chodzi  Dlaczego w ciemno zakładasz, że wina jest po jego stronie? Czytaj miedzy wierszami Korver  Nie. Jedno konto. Przelewałem kasę do znajomych bo tak było mi ją łatwiej wypłacić bez prowizji za każdym razem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Hm pierwszy raz słyszę o podobnym przypadku. Dziwne, oj dziwne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
tak to jest jak Polak chce kombinować i unikać płacenia opłaty za kolejną wypłatę u tej niewielkiej części buków które mają np tylko jedną darmową w miesiącu i robi karkołomne transakcje ze znajomymi.
po co te przelewy między znajomymi ? a może "przez przypadek" jakiś bonusik się trafił na koncie znajomego ?
chciałeś być cwany w ząbek czesany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
tak to jest jak Polak chce kombinować i unikać płacenia opłaty za kolejną wypłatę u tej niewielkiej części buków które mają np tylko jedną darmową w miesiącu i robi karkołomne transakcje ze znajomymi.
po co te przelewy między znajomymi ? a może "przez przypadek" jakiś bonusik się trafił na koncie znajomego ?
chciałeś być cwany w ząbek czesany. Napiszcie to jasno, bo ja już się pogubiłem o co chodzi. W jaki sposób chciał unikać prowizji i być cwany, od buków przelewał na konto mb znajomych, czy jak? Jeśli tak, co do tego ma moneybookers, skoro to raczej buka oszukiwał i unikał prowizji, a nie mb... Bo jak ze swojego konta mb przelewa na czyjeś to co za różnica, czy z niego się wypłaca, czy ze swojego? Sorry ale jestem po ciężkiej nocce, trochę może być problem z moim rozumowaniem, ale jak tak czytam to jednak dochodzę do wniosku, że nie rozumiem problemu. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
Przyłączam się do apelu Korveta.... Jakiej prowizji można uniknąć przelewając kasę do znajomych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Przyłączam się do apelu Korveta.... Jakiej prowizji można uniknąć przelewając kasę do znajomych? Przelewasz do znajomego ten wpłaca do buka gdzie ma darmowe wypłaty na konto zleca przelew i masz 8zł w kieszeni ;p Albo przelewasz znajomemu a on kwotę przelewu wysyła ci ze swojego konta bankowego. Jeżeli pieniądze tylko spływają na konto MB to wiadomo że się przyczepią bo nic z tego nie mają za bardzo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
czego to ludzie nie wymyślą żeby 8 zł zaoszczędzić.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
gdzie jest napisane ze nie mozna przelewac pieniedzy do znajomego? jakos nie zauwazylem takiego punktu w regulaminie. widze ze kazdy widzi tutaj czyjac wine na sile. a od dawna wiadomo, ze wiekszosc takich firm zrobi wiele, zeby zarobic na kims. w koncu maja zawsze w regulaminie punkt, ze nie musza podawac wyjasnien w razie jakichs problemow nie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|