|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488 |
Dzis AZS! 1 po 1,40, do sprobowania -1,5 po 1,68... Delecta juz raczej o nic nie gra, swoj plan wykonali a dzis jeszcze maja wyjsc w okrojonym skladzie - Wrona, Konarski, Pieczonka i Serafin narzekaja na rozne urazy i ich miejsce maja zajac zawodnicy z mlodej ligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
kurde mialem nie grac siatki  nigdy nie mow nigdy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
Dzis AZS! 1 po 1,40, do sprobowania -1,5 po 1,68... Delecta juz raczej o nic nie gra, swoj plan wykonali a dzis jeszcze maja wyjsc w okrojonym skladzie - Wrona, Konarski, Pieczonka i Serafin narzekaja na rozne urazy i ich miejsce maja zajac zawodnicy z mlodej ligi no cóż chyba trzeba brać, jak ja nienawidzę tej plusligi, co postawię to nie wchodzi - jak teraz nie wejdzie to bojkotuję całą tą imprezę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488 |
to moze nie graj bo nam nie wejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
Odnosnie tego calego szpitala w Bydgoszczy, a czy ktos wie moze , czy ci zastepcy to faktycznie odstaja od reszty? grali gdzies juz takim odmiennym skladem i gladko ulegli komus? Bo czesto jest tak, ze to sytuacje, na ktora niektorzy w roznych klubach czekaja aby wgryzsc sie poprzez dobry mecz do pierwszego skladu. Na Polskiej Lidze znam sie piate przez dziasiete dlatego pytam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Dajcie spokoj,Konarski,Pieczonka i Serafin to nie sa gracze grajacy od poczatku w szostce,jedynie co to Wrona jest oslabieniem ale zamiast niego moze grac Cerven wiec ja nie widze sensu brania Czewy po 1,4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Na dobrą sprawę pierwszy skład się nie zmienił, jedynie rozgrywający jest inny, bo przy kontuzjach innych graczy obcokrajowcy muszą grać w szóstce i w takim wypadku Masny musi siedzieć na ławce ewentualnie jak za środkowego, albo któregoś z przyjmujących wejdzie młody Polak to Masny wejdzie na boisko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2011
Posty: 165 |
polecam over 160,5 w meczu delecta - azs
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Na dobrą sprawę pierwszy skład się nie zmienił, jedynie rozgrywający jest inny, bo przy kontuzjach innych graczy obcokrajowcy muszą grać w szóstce i w takim wypadku Masny musi siedzieć na ławce ewentualnie jak za środkowego, albo któregoś z przyjmujących wejdzie młody Polak to Masny wejdzie na boisko. Takie samo mam zdanie, @1,30 (bo już nawet tyle jest) to zupełnie bezwartościowy kurs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
ja jednak zaufałem Czewie, ale po 1.5. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
ja jednak zaufałem Czewie, ale po 1.5.  gdzie po 1,5 masz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
ja jednak zaufałem Czewie, ale po 1.5.  gdzie po 1,5 masz ? pograne w ziemniakach z rana. Tip sport.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
ja jednak zaufałem Czewie, ale po 1.5.  gdzie po 1,5 masz ? pograne w ziemniakach z rana. Tip sport. to masz 1,32 z podatkiem na jedno wychodzi, ja uwazam ze nawet po 1,3 warto Czewe grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
ja jednak zaufałem Czewie, ale po 1.5.  gdzie po 1,5 masz ? pograne w ziemniakach z rana. Tip sport. to masz 1,32 z podatkiem na jedno wychodzi, ja uwazam ze nawet po 1,3 warto Czewe grac ja tak nie uważam. mam na kuponie 1.5 a nie 1.32 hahahaha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
mam ktos stream do czewy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2010
Posty: 369 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
i czewa wjebala moje 3-0 po 3.5 ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2010
Posty: 369 |
AZS za dużo błędów przez cały mecz, ale im dłużej trwa tym gorzej dla Bydgoszczy, bo zmęczenie będzie dawało znać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
1 Bundesliga (U21) - mężczyźni, Austria ma moze ktos jakąs tabele do tych rozgrywek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|