|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
co trzeba zrobic ze by przenisc kase do zakladow??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
co trzeba zrobic ze by przenisc kase do zakladow?? obrocic 20 razy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
a ja jeszcze nie obrociłem... napewno nie choc trochę gram i mogę przenieść już na zakłady...
to co mam powyżej 5$ mogę przenieść tak pisze przynjamiej
" The maximum amount of Casino chips you can sell is ...$"
a obrot to chyba to, ile zostało...
" Warning: Remaining wagering requirement 71.00 EUR"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
a mozna gdzies sprawdzic czy sie juz obrocilo???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
co trzeba zrobic ze by przenisc kase do zakladow?? obrocic 20 razy... wiem ale zeby przenisc kase co trzebazrobic oc wcisnac i gdzie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110 |
a mozna gdzies sprawdzic czy sie juz obrocilo??? Kiedy bedziesz w kasynie kliknij [color:"red"] sell chips [/color] i wszystkiego sie dowiesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
aha obrot jest 25 razy...
"Conditions of offer: - All gamebookers users registered before 28 Feb 2006 are eligible to the bonus; - Bonus amount has to be wagered in the casino 25 times before selling chips;"
25 times
(obrót 20 razy jest do innej promocji) teraz się zgadza, bo miałem do obroty w pewnym momencie ponad 100$... a 20 razy obrót to 100$ łączna stawka... - teraz już jest ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Ale jajca, nie miałem konta w GB, czyli 5 Euro przepadło, szkoda. Już nadrobiłem zaległości z rejestracją i może im nawet coś wpłacę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
chciałem przelać kasę z kasyna na konto gracza i wyskakuje mi błąd:
"A technical error has occurred. Your cash in has not been fully processed."
wie ktoś o co chodzi...
w tym miejscu gdzie pisze ile można wypłacić i ile pozostało do obrócenia nic nie pisze... poprostu chyba już obróciłem wszystko... a kasy przelać nie mogę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
kamasss a ja nie przelewałem, poprostu grałem w kasynie, musiałem wyjść do sklepu wiec sie wylogowalem, wrocilem chcialem jeszcze pograc. zalogowalem sie i mialem pieniadze na koncie gracza. Nawet nie wiedzialem ze obrocilem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
no tak... ale jak to możliwe...
przecież trzeba wziąć SELL CHIPS...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
dobra mam już kase na koncie gracza...
teraz pytanie do osób, które tam grają...
jak radzicie wypłacić kasę...
mam opcję na MB (mogę tam wypłacić, będzie szybko itd. ale MB skolei chce później skany przy przelewie np. na mBank i może mnie to więcej wynieść też w ten sposób)
czy przelewem... od razu na mBank... jak wy radzicie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Do czasu otwarcia konta w banku w Polsce radziłbym wszystko robić przez MB, szczególnie jeśli konta w MB oraz GB masz prowadzone w Zlotówkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Ja też radze na MB, a potem wymieniasz sie z zaufanym człowiekiem i masz prawie bez prowizji. Jest chyba nawet jeden gość co proponuje taką wymiane i pobiera za to niewielką prowizję Piotras jak sie nie myle. Polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
mam już konto w polskim banku...
czemu radzicie wypłacić na MB... przecież to tylko komplikuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mam już konto w polskim banku...
czemu radzicie wypłacić na MB... przecież to tylko komplikuje... nie chodzi o to, czy Ty masz konto w polskim banku, ale o to, ze oni nie maja konta w polskim banku i troche kasy stracisz na przewalutowaniu, a jesli masz konto w inteligo to bedziesz musial zaplacic oplate 11,99 zeta za odebranie przelewu zagranicznego, a wyplacajac przez MB kase na koncie w banku bedziesz mial po okolo 3 dniach (z GB na MB idzie jakies pol godziny, z MB na konto okolo 3 dni), jedyny minus to oplata 1,8 euro (czyli jakies 7 zeta)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290 |
yahoo a czy przy I wypłacie z GB na MB czeba wysyłać jakieś skany dokumentów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
nie umiem postyawić na LIVE w GB... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
o co tam chodzi? ma kursy ale nic sie nie dzieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
nie umiem postyawić na LIVE w GB... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
o co tam chodzi? ma kursy ale nic sie nie dzieje jak kursy sa na niebiesko to mozna stawiac, a jak na szaro to sa zablokowane...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
yahoo a czy przy I wypłacie z GB na MB czeba wysyłać jakieś skany dokumentów? ode mnie nie chcieli i pewnie teraz tez nie biora
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|