Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
#444336 03/03/2006 16:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
co trzeba zrobic ze by przenisc kase do zakladow??

Bonus: Unibet
#444337 03/03/2006 16:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
co trzeba zrobic ze by przenisc kase do zakladow??

obrocic 20 razy...

#444338 03/03/2006 16:13
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
a ja jeszcze nie obrociłem... napewno nie choc trochę gram i mogę przenieść już na zakłady...

to co mam powyżej 5$ mogę przenieść tak pisze przynjamiej

" The maximum amount of Casino chips you can sell is ...$"

a obrot to chyba to, ile zostało...

" Warning: Remaining wagering requirement 71.00 EUR"

#444339 03/03/2006 16:17
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
a mozna gdzies sprawdzic czy sie juz obrocilo???

#444340 03/03/2006 16:23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
Quote
co trzeba zrobic ze by przenisc kase do zakladow??

obrocic 20 razy...

wiem ale zeby przenisc kase co trzebazrobic oc wcisnac i gdzie??

#444341 03/03/2006 16:26
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
Quote
a mozna gdzies sprawdzic czy sie juz obrocilo???
Kiedy bedziesz w kasynie kliknij [color:"red"] sell chips [/color] i wszystkiego sie dowiesz.

#444342 03/03/2006 16:36
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
aha obrot jest 25 razy...

"Conditions of offer:
- All gamebookers users registered before 28 Feb 2006 are eligible to the bonus;
- Bonus amount has to be wagered in the casino 25 times before selling chips;"


25 times

(obrót 20 razy jest do innej promocji)
teraz się zgadza, bo miałem do obroty w pewnym momencie ponad 100$... a 20 razy obrót to 100$ łączna stawka... - teraz już jest ok.

#444343 03/03/2006 17:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Ale jajca, nie miałem konta w GB, czyli 5 Euro przepadło, szkoda. Już nadrobiłem zaległości z rejestracją i może im nawet coś wpłacę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#444344 03/03/2006 21:30
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
chciałem przelać kasę z kasyna na konto gracza i wyskakuje mi błąd:

"A technical error has occurred. Your cash in has not been fully processed."

wie ktoś o co chodzi...

w tym miejscu gdzie pisze ile można wypłacić i ile pozostało do obrócenia nic nie pisze... poprostu chyba już obróciłem wszystko... a kasy przelać nie mogę

#444345 03/03/2006 21:51
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
kamasss a ja nie przelewałem, poprostu grałem w kasynie, musiałem wyjść do sklepu wiec sie wylogowalem, wrocilem chcialem jeszcze pograc. zalogowalem sie i mialem pieniadze na koncie gracza. Nawet nie wiedzialem ze obrocilem.

#444346 03/03/2006 21:53
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
no tak... ale jak to możliwe...

przecież trzeba wziąć SELL CHIPS...

#444347 04/03/2006 09:17
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
dobra mam już kase na koncie gracza...

teraz pytanie do osób, które tam grają...

jak radzicie wypłacić kasę...

mam opcję
na MB (mogę tam wypłacić, będzie szybko itd. ale MB skolei chce później skany przy przelewie np. na mBank i może mnie to więcej wynieść też w ten sposób)

czy przelewem... od razu na mBank...
jak wy radzicie...

#444348 04/03/2006 09:27
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Do czasu otwarcia konta w banku w Polsce radziłbym wszystko robić przez MB, szczególnie jeśli konta w MB oraz GB masz prowadzone w Zlotówkach.

#444349 04/03/2006 09:45
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Ja też radze na MB, a potem wymieniasz sie z zaufanym człowiekiem i masz prawie bez prowizji. Jest chyba nawet jeden gość co proponuje taką wymiane i pobiera za to niewielką prowizję Piotras jak sie nie myle. Polecam.

#444350 04/03/2006 09:50
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
mam już konto w polskim banku...

czemu radzicie wypłacić na MB... przecież to tylko komplikuje...

#444351 04/03/2006 12:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
mam już konto w polskim banku...

czemu radzicie wypłacić na MB... przecież to tylko komplikuje...

nie chodzi o to, czy Ty masz konto w polskim banku, ale o to, ze oni nie maja konta w polskim banku i troche kasy stracisz na przewalutowaniu, a jesli masz konto w inteligo to bedziesz musial zaplacic oplate 11,99 zeta za odebranie przelewu zagranicznego, a wyplacajac przez MB kase na koncie w banku bedziesz mial po okolo 3 dniach (z GB na MB idzie jakies pol godziny, z MB na konto okolo 3 dni), jedyny minus to oplata 1,8 euro (czyli jakies 7 zeta)

#444352 04/03/2006 12:28
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
yahoo a czy przy I wypłacie z GB na MB czeba wysyłać jakieś skany dokumentów?

#444353 04/03/2006 12:41
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
nie umiem postyawić na LIVE w GB... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

o co tam chodzi?
ma kursy ale nic sie nie dzieje

#444354 04/03/2006 12:49
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
nie umiem postyawić na LIVE w GB... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

o co tam chodzi?
ma kursy ale nic sie nie dzieje

jak kursy sa na niebiesko to mozna stawiac, a jak na szaro to sa zablokowane...

#444355 04/03/2006 12:50
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
yahoo a czy przy I wypłacie z GB na MB czeba wysyłać jakieś skany dokumentów?


ode mnie nie chcieli i pewnie teraz tez nie biora

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK, kamel, forty, latajaca_holenderka), 1,379 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1