|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
nie umiem postyawić na LIVE w GB... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
o co tam chodzi? ma kursy ale nic sie nie dzieje jak kursy sa na niebiesko to mozna stawiac, a jak na szaro to sa zablokowane... teraz widzę, bo odblokowali... ale bezsens było zablkowane kto rozpocznie mecz itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290 |
yahoo a czy przy I wypłacie z GB na MB czeba wysyłać jakieś skany dokumentów? ode mnie nie chcieli i pewnie teraz tez nie biora aha, ok dzięki za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
wie ktoś jak postawic w GB kto rozpocznie mecz,a lbo cos innego skoro jest poblokowane przed meczem wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290 |
Wypłata kasy z Gamebookers na Moneybookers szła ok. 30 minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
czy wypłata na MB musi być na konto tej samej osoby co konto w GB ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
czy wypłata na MB musi być na konto tej samej osoby co konto w GB ??? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak, musi być na tę samą osobę, i adresu email muszą się zgadzam na koncie w GB oraz MB. Na tym polega Moneybookers, że numerem konta jest właśnie Twój adres email.
Natomiast później możesz już wewnątrz MB przemieszczać środki na inne konta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
Panowie co Gamebookers zrobia z tym meczykiem Ferencvaros TE v Budapest Honvéd . Nie został dokończony i nie wiem co teraz buk ma zamiar zrobic.Dzieki za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Panowie co Gamebookers zrobia z tym meczykiem Ferencvaros TE v Budapest Honvéd . Nie został dokończony i nie wiem co teraz buk ma zamiar zrobic.Dzieki za info tak niema tego meczu w wynikach .. najlepiej jak napisze meila z zapytaniem na adres "obsługi klienta" service@gamebookers.comlub: info@gamebookers.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Mam pytanie
Nicka w GB zarejestrowanego mam na poczte inetrii , niestety teraz mam cały czas problemy z supportem , nie przychodza odpowiedzi od nich , specjalnie wyłaczyłem anty spama i nadal nic . Musze zmienić poczte zarejstrowaną na moim profilu.
Jaką domene mi doradzacie bym podał poczte z onetu , gazeta.pl , WP ??? z jakich korzystacie i nie macie probelmów ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Mam pytanie
Nicka w GB zarejestrowanego mam na poczte inetrii , niestety teraz mam cały czas problemy z supportem , nie przychodza odpowiedzi od nich , specjalnie wyłaczyłem anty spama i nadal nic . Musze zmienić poczte zarejstrowaną na moim profilu.
Jaką domene mi doradzacie bym podał poczte z onetu , gazeta.pl , WP ??? z jakich korzystacie i nie macie probelmów ? Ja korzystam z O2 i nie mam problemow z korespondencja od GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Koniecznie trzeba zmienić bo nasze portale to kompletna amatorka. Wiecie nawet, że na @wp.pl to maile z mecz.pl nie dojdą? Normalnie paranoja...
Co lepsze, maile z mecz.pl nawet nie trafiają do spam-boxu na WP, w ogóle ich nie doręczają!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Koniecznie trzeba zmienić bo nasze portale to kompletna amatorka. Wiecie nawet, że na @wp.pl to maile z mecz.pl nie dojdą? Normalnie paranoja...
Co lepsze, maile z mecz.pl nawet nie trafiają do spam-boxu na WP, w ogóle ich nie doręczają! dlatego wlasnie polecam gmail.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jeszcze sie nie spotkalem, zeby cos nie doszlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
gmail.com jest rewelacyjny z tego co słyszałem. Jeśli ktoś chce sprawdzić czy maile od supportu dochodzą to proszę wysłać wiadomość na adres service@gamebookers.com o treści Tytuł: pytanie do supportu gamebookers (Polska) No i treść: Witam, Proszę odpowiedzieć na tego maila celem sprawdzenia czy wiadomości od Państwa dochodzą do mojej skrzynki pocztowej. Pozdrawiam, Michał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
gmail.com jest rewelacyjny z tego co słyszałem. to dobrze slyszales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak chcesz zaproszenie do gmail to wyslij mi PW z Twoim mailem na jaki mam wyslac te zaproszenie, mam ich jeszcze troche...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Conrad yahoo paxdzioch dzieki wielkie , Wasze rady na bank mi sie przydadzą, tak wiec zakładam poczte na gmail bo nie dochodza do mnie odpowiedzi (mam poczte na interii) z supportu mojego ulubionego bukmachera Gamebookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86 |
Sprzedam Bon za 35pln . PILNE PRIV !!!! MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To jest oficjalne bo było już kilka takich przypadków: emaile z supportu nie dochodzą na adresy w Interii. Jeśli ktoś ma taki adres to może go zmienić w profilu swojego konta w Gamebookers (klikając obok adresu na [zmień]). Jeśli nie pamiętasz swojego hasła (czy loginu) i nie możesz go odzyskać z powodu posiadania konta w Interii to napisz na service@gamebookers.com ze swojej skrzynki w Interii i podaj tam nowy adres email. Mam pytanie do osób z adresami @o2.pl , czy dochodzą do Was maile?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Jak już pisałem wczesniej do mnie na O2 dochodza maile od GB,ostatni niedalej jak wczoraj wieczorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|