o co tam chodzi? ma kursy ale nic sie nie d..."> o co tam chodzi? ma kursy ale nic sie nie d...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
#444356 04/03/2006 12:54
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
Quote
nie umiem postyawić na LIVE w GB... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

o co tam chodzi?
ma kursy ale nic sie nie dzieje

jak kursy sa na niebiesko to mozna stawiac, a jak na szaro to sa zablokowane...

teraz widzę, bo odblokowali...

ale bezsens było zablkowane kto rozpocznie mecz itd.

Bonus: Unibet
#444357 04/03/2006 12:54
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
Quote
Quote
yahoo a czy przy I wypłacie z GB na MB czeba wysyłać jakieś skany dokumentów?


ode mnie nie chcieli i pewnie teraz tez nie biora

aha, ok
dzięki za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#444358 04/03/2006 13:26
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
wie ktoś jak postawic w GB kto rozpocznie mecz,a lbo cos innego skoro jest poblokowane przed meczem wszystko

#444359 04/03/2006 18:47
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
Wypłata kasy z Gamebookers na Moneybookers szła ok. 30 minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#444360 04/03/2006 22:04
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
czy wypłata na MB musi być na konto tej samej osoby co konto w GB ???

#444361 05/03/2006 00:13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
czy wypłata na MB musi być na konto tej samej osoby co konto w GB ???

tak

#444362 05/03/2006 07:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak, musi być na tę samą osobę, i adresu email muszą się zgadzam na koncie w GB oraz MB. Na tym polega Moneybookers, że numerem konta jest właśnie Twój adres email.

Natomiast później możesz już wewnątrz MB przemieszczać środki na inne konta.

#444363 06/03/2006 18:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Panowie co Gamebookers zrobia z tym meczykiem Ferencvaros TE v Budapest Honvéd . Nie został dokończony i nie wiem co teraz buk ma zamiar zrobic.Dzieki za info

#444364 06/03/2006 23:06
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
Panowie co Gamebookers zrobia z tym meczykiem Ferencvaros TE v Budapest Honvéd . Nie został dokończony i nie wiem co teraz buk ma zamiar zrobic.Dzieki za info

tak niema tego meczu w wynikach .. najlepiej jak napisze meila z zapytaniem na adres "obsługi klienta"

service@gamebookers.com

lub: info@gamebookers.com

#444365 07/03/2006 18:36
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Mam pytanie

Nicka w GB zarejestrowanego mam na poczte inetrii , niestety teraz mam cały czas problemy z supportem , nie przychodza odpowiedzi od nich , specjalnie wyłaczyłem anty spama i nadal nic . Musze zmienić poczte zarejstrowaną na moim profilu.

Jaką domene mi doradzacie bym podał poczte z onetu , gazeta.pl , WP ??? z jakich korzystacie i nie macie probelmów ?

#444366 07/03/2006 18:47
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Quote
Mam pytanie

Nicka w GB zarejestrowanego mam na poczte inetrii , niestety teraz mam cały czas problemy z supportem , nie przychodza odpowiedzi od nich , specjalnie wyłaczyłem anty spama i nadal nic . Musze zmienić poczte zarejstrowaną na moim profilu.

Jaką domene mi doradzacie bym podał poczte z onetu , gazeta.pl , WP ??? z jakich korzystacie i nie macie probelmów ?
Ja korzystam z O2 i nie mam problemow z korespondencja od GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#444367 07/03/2006 18:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
dzieki paździoch

#444368 08/03/2006 23:25
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Koniecznie trzeba zmienić bo nasze portale to kompletna amatorka. Wiecie nawet, że na @wp.pl to maile z mecz.pl nie dojdą? Normalnie paranoja...

Co lepsze, maile z mecz.pl nawet nie trafiają do spam-boxu na WP, w ogóle ich nie doręczają!

#444369 08/03/2006 23:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Koniecznie trzeba zmienić bo nasze portale to kompletna amatorka. Wiecie nawet, że na @wp.pl to maile z mecz.pl nie dojdą? Normalnie paranoja...

Co lepsze, maile z mecz.pl nawet nie trafiają do spam-boxu na WP, w ogóle ich nie doręczają!

dlatego wlasnie polecam gmail.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jeszcze sie nie spotkalem, zeby cos nie doszlo

#444370 08/03/2006 23:49
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
gmail.com jest rewelacyjny z tego co słyszałem.

Jeśli ktoś chce sprawdzić czy maile od supportu dochodzą to proszę wysłać wiadomość na adres service@gamebookers.com o treści

Tytuł: pytanie do supportu gamebookers (Polska)

No i treść:

Witam,

Proszę odpowiedzieć na tego maila celem sprawdzenia czy wiadomości od Państwa dochodzą do mojej skrzynki pocztowej.

Pozdrawiam,

Michał.

#444371 08/03/2006 23:52
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
gmail.com jest rewelacyjny z tego co słyszałem.

to dobrze slyszales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak chcesz zaproszenie do gmail to wyslij mi PW z Twoim mailem na jaki mam wyslac te zaproszenie, mam ich jeszcze troche...

#444372 09/03/2006 15:09
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Conrad yahoo paxdzioch dzieki wielkie , Wasze rady na bank mi sie przydadzą, tak wiec zakładam poczte na gmail bo nie dochodza do mnie odpowiedzi (mam poczte na interii) z supportu mojego ulubionego bukmachera Gamebookers.

#444373 09/03/2006 15:46
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86
Sprzedam Bon za 35pln . PILNE PRIV !!!! MB

#444374 09/03/2006 19:47
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To jest oficjalne bo było już kilka takich przypadków: emaile z supportu nie dochodzą na adresy w Interii.

Jeśli ktoś ma taki adres to może go zmienić w profilu swojego konta w Gamebookers (klikając obok adresu na [zmień]).

Jeśli nie pamiętasz swojego hasła (czy loginu) i nie możesz go odzyskać z powodu posiadania konta w Interii to napisz na service@gamebookers.com ze swojej skrzynki w Interii i podaj tam nowy adres email.

Mam pytanie do osób z adresami @o2.pl , czy dochodzą do Was maile?

#444375 09/03/2006 21:29
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Jak już pisałem wczesniej do mnie na O2 dochodza maile od GB,ostatni niedalej jak wczoraj wieczorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, betowiec), 583 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,588
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1