Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#4445372 11/02/2011 04:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Nie ma tu takiego tematu więc zakładam i to nie jest problem typu jak przeprosić dziewczyne czy chce mi się kupę .
Bardzo podoba mi sie na szyi pionowy napis coś w stylu Boruca .
Ogólnie Polska dzicz i średniowiecze tatuaż = kryminał .
Ktoś posiada w danym miejscu coś takiego ? Proszę o opinie. Panów z działu polityka proszę o nie wypowiadanie się. smile

Bonus: Unibet
Jakubosiu #4445384 11/02/2011 04:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3689126&Searchpage=1&Main=37864&Words=Tatua%BFe&Search=true#Post3689126

Jakubosiu #4445390 11/02/2011 04:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
oj to przepraszam nie zauważyłem ale proszę o jakieś opinie a nie wklejanie linków wink

Jakubosiu #4447162 11/02/2011 22:25
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Ja mam na szyi ale mam w takim miejscu zeby gdy zaloze koszule z kolnierzykiem to go nie widac, a gdy zwykla koszulke to widac normalnie, na szyi fajnie wyglada ale w polsce beda sie patrzyli jak na zboja i bandziorka w Niemczech pol ludzi ma tatuaze i nikt na takie cos nie zwraca uwagi.

Jakubosiu #4449376 12/02/2011 20:28
Dołączył: Apr 2005
Posty: 144
N
member
member
N Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 144
Radzę przemyśleć dwa razy. Tez miałem pomysł na tatuaż jak byłem młodszy nie mniej jednak rodzice nie byli przychyli a po drugie te skojarzenia z kryminałem. Teraz ludzie już nie patrzą na ludzi z tatuażem jak na człowieka po przejściach tylko jak na wieśniaka

Jakubosiu #4449382 12/02/2011 20:31
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Polska niestety zacofany kraj jeśli chodzi o tego typu wynalazki.

Jakubosiu #4449496 12/02/2011 21:17
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
później będziesz miał 50 lat i będziesz latał z tatuażem na szyi, i będziesz żałował że go zrobiłeś

dla mnie to głupota, ale każdy robi co chce wink

cchesz to rób, a nie patrz co inni mówią, tylko się zastanów, bo Ci to na długo zostanie wink pozdro

nitros16 #4450518 13/02/2011 03:23
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Originally Posted by nitros16
Radzę przemyśleć dwa razy. Tez miałem pomysł na tatuaż jak byłem młodszy nie mniej jednak rodzice nie byli przychyli a po drugie te skojarzenia z kryminałem. Teraz ludzie już nie patrzą na ludzi z tatuażem jak na człowieka po przejściach tylko jak na wieśniaka

no bo jak się ma jakieś tribale czy inne ch.uje muje to tak jest. Są "tatuaże" i Tatuaże.


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,459
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1