Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 72 z 78 1 2 70 71 72 73 74 77 78
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Boubson
Originally Posted by ArtekPotito
Originally Posted by Ciągutka
różnica klas.
powtórzę jeszcze raz, nie wierzę, że Mello tak grał w poprzednich rundach, no bez jaj, Montanes to z palcem w dupie by go ograł, nie ważne czy w formie czy nie

powtarzam jeszcze raz - nikomu sie nie chcialo, a Alberto jest porownywalnym grajkiem (w obecnej formie) grin
jak Montanes jest porównywalnym grajkiem... aaa idę spać, i tak dzień na spory plus, a Mello gra jak przeciętny challengerowiec, więc nic dziwnego że Dolgo się po nim przejechał

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
chociaz ja sie nie bede wypowiadal jednak na temat avatarow bo tezx mam sprzedajnego skurw.ysyna grin

choc ze tak powiem - u Nikosia jest to juz nawet sympatyczne i z usmiechem to przyjmuje laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
idz Artek idz.. wink

swoja droga - wczoraj Finanz, dzis Artek - chlopaki z kosza probuja zdobyc nasz teren wink piwo

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Amir_Khan
I uwazasz ze to jest czlowiek na top 30 na swiecie ? zobaczymy

Top 30 to znowu nie taka elita. Kubocina nawet nie był tak daleko pierwszej 30-tki laugh

Skoro Troicki dał radę wskoczyć do Top 20, to tym bardziej ukraińska panienka jest w stanie.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Cześć.

Nie wiecie jak gra Dolgopolov?
Mam, że wygra, a nie mam internetu i nie mam jak sprawdzić.
A zagrałem grubo!

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
wygral juz tongue

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by Master.com back
Cześć.

Nie wiecie jak gra Dolgopolov?
Mam, że wygra, a nie mam internetu i nie mam jak sprawdzić.
A zagrałem grubo!


laugh

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Master.com back
Cześć.

Nie wiecie jak gra Dolgopolov?
Mam, że wygra, a nie mam internetu i nie mam jak sprawdzić.
A zagrałem grubo!
laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by Master.com back
Cześć.

Nie wiecie jak gra Dolgopolov?
Mam, że wygra, a nie mam internetu i nie mam jak sprawdzić.
A zagrałem grubo!

czesc... Dolgo wygral! swietnie ze zagrales grubo, forum gratuluje ... jezeli nie tylko na niego zagrales grubo informujemy ze Polska takze pokonala Norwegow 1-0!

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Amir_Khan
I uwazasz ze to jest czlowiek na top 30 na swiecie ? zobaczymy

Top 30 to znowu nie taka elita. Kubocina nawet nie był tak daleko pierwszej 30-tki laugh

Skoro Troicki dał radę wskoczyć do Top 20, to tym bardziej ukraińska panienka jest w stanie.


Ja sie z toba zgadzam ale powiedz mi co on potrafi ? zwykly

przecietny czelendzerowy grajek ktory zlapal forme. Poziom

tenisa na swiecie coraz bardziej pikuje w dol. Sampras by

wrocil i gralby w okolicy top 50 laugh

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Originally Posted by Amir_Khan
Dziwisz sie kroopa ? Dziewczyny nie ma bo jak z takim ryjem ? buki non stop go napierdalaja. Sasiad krzyczy ze pojdzie na psy za to
ze zabil mu chomika. Ty mialbys dobry humor wobec takiego stanu rzeczy ?

nie wiem czemu Mod nie reaguje na takie obraźliwe teksty.
Amir kulturę wynosi się z domu, przykro mi że Matka i Ojciec cię jej nie nauczyli.


Frustracie do Mello z pretensjami laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
59 minut 25 sekund - zdążył laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Boubson
Originally Posted by Master.com back
Cześć.

Nie wiecie jak gra Dolgopolov?
Mam, że wygra, a nie mam internetu i nie mam jak sprawdzić.
A zagrałem grubo!

czesc... Dolgo wygral! swietnie ze zagrales grubo, forum gratuluje ... jezeli nie tylko na niego zagrales grubo informujemy ze Polska takze pokonala Norwegow 1-0!

Polski nie grałem, zagrałem za to DW 1-0 i czekam na wynik. Skontrowałbym ale już zdjęli z oferty, pewnie po tym jak zagrałem grubo, wiedzą, że może być 1-0 i zdjęli, bo jak by nie zdjęli to przecież by nie wiedzieli. Ale co do DW 1-0 Polska-Norwegia nie jestem przekonany.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Nie jestem sfrustrowany.Wrecz przeciwnie mialem dobry tydzien piwo

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Vinci ma h2h 2-0 z Errani, dziś wyygrała z Anka ale to raczej nie jest wykładnik formy, hmm kurs ciekawy

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Amir - jak lud mowi ze poziom tenisa leci w dol i z Wozniacki jest dupa a nie numer 1 to sie nie zgadzasz

a tu tlumaczysz zupelnie nie w swoim stylu...

prawda jest taka ze Dolgo prezentuje sie ciekawie... wniosl cos nowego do tenisa... teraz zobaczymy czy sie utrzyma w czolowce na dluzszy czas, czy tez wroci w dol (kiedys, z 5-6 lat temu u kobiet pojawila wydawalo sie nowa gwiazda... blysnela przez 2 miesiace i wrocila na swoj czelendzerowy poziom... podpowiedz - europejka... kto zgadnie o kogo mi chodzi? grin )

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Z enbiej SAS tak przypatruję się.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Boubson
Originally Posted by Master.com back
Cześć.

Nie wiecie jak gra Dolgopolov?
Mam, że wygra, a nie mam internetu i nie mam jak sprawdzić.
A zagrałem grubo!

czesc... Dolgo wygral! swietnie ze zagrales grubo, forum gratuluje ... jezeli nie tylko na niego zagrales grubo informujemy ze Polska takze pokonala Norwegow 1-0!

Polski nie grałem, zagrałem za to DW 1-0 i czekam na wynik. Skontrowałbym ale już zdjęli z oferty, pewnie po tym jak zagrałem grubo, wiedzą, że może być 1-0 i zdjęli, bo jak by nie zdjęli to przecież by nie wiedzieli. Ale co do DW 1-0 Polska-Norwegia nie jestem przekonany.

przypominam ze nie masz internetu smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Boubson
Amir - jak lud mowi ze poziom tenisa leci w dol i z Wozniacki jest dupa a nie numer 1 to sie nie zgadzasz

a tu tlumaczysz zupelnie nie w swoim stylu...

prawda jest taka ze Dolgo prezentuje sie ciekawie... wniosl cos nowego do tenisa... teraz zobaczymy czy sie utrzyma w czolowce na dluzszy czas, czy tez wroci w dol (kiedys, z 5-6 lat temu u kobiet pojawila wydawalo sie nowa gwiazda... blysnela przez 2 miesiace i wrocila na swoj czelendzerowy poziom... podpowiedz - europejka... kto zgadnie o kogo mi chodzi? grin )

Marta! Z domu Grzybowska!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Boubson
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Boubson
Originally Posted by Master.com back
Cześć.

Nie wiecie jak gra Dolgopolov?
Mam, że wygra, a nie mam internetu i nie mam jak sprawdzić.
A zagrałem grubo!

czesc... Dolgo wygral! swietnie ze zagrales g

rubo, forum gratuluje ... jezeli nie tylko na niego zagrales grubo informujemy ze Polska takze pokonala Norwegow 1-0!

Polski nie grałem, zagrałem za to DW 1-0 i czekam na wynik. Skontrowałbym ale już zdjęli z oferty, pewnie po tym jak zagrałem grubo, wiedzą, że może być 1-0 i zdjęli, bo jak by nie zdjęli to przecież by nie wiedzieli. Ale co do DW 1-0 Polska-Norwegia nie jestem przekonany.

przypominam ze nie masz internetu smile

Przeczytałem całe forum! 2 razy! I jakoś nigdzie nie ma zakazu pisania bez internetu!

Strona 72 z 78 1 2 70 71 72 73 74 77 78

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rymoholik, rafal08, Sensei, forty, Akhu, $-man, aker, betowiec), 801 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,043
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1