Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#4451422 13/02/2011 17:33
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Y
old hand
old hand
Y Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Witam, mam parę pytanie do telewizji N...

Czy konieczny jest montaż fachowca? Czy jak kupie wszystko to mogę sobie sam powiesić na balkonie i czy musi koniecznie przyjść gość z N i zamontować i ustawić... Bo nie wiem czy jest sens płacić im tyle pieniędzy jak to jest "może" proste?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Witam,

wszystko możesz zrobić sam. Jak brat kupił N-kę w zeszłym roku to uporaliśmy się z tym sami wink

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Radziłbym się tylko pomęczyć by idealnie ustawić antenę, a nie tylko się zadowolić że jest sygnał. Bo jak przyjdzie śnieg, deszcz, burza, itd. to tym lepiej ustawiona antena, tym dłużej będzie wszystko działać zanim zacznie tracić sygnał.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
A jeśli chodzi o samą N-kę to polecam, jest to super dekoder, bardzo szybko działa, nawet jak coś nagrasz to możesz zmieniać ścieżkę językową podczas odtwarzania. Ciekawe natomiast kto w przyszłym tygodniu wygra prawa do pokazywania Ekstraklasy... chyba że liga zrobi swój własny kanał.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Takie pytanie - ten bialy dekoder bez hdd, w jakim formacie nagrywa pliki ? Chodzi o to, ze mozna podlaczyc dysk zewnetrzny i nagrywac na niego, tylko w jakim formacie zostanie zapisany obraz/dzwiek ?

lelu #4452554 13/02/2011 23:29
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by lelu
Takie pytanie - ten bialy dekoder bez hdd, w jakim formacie nagrywa pliki ? Chodzi o to, ze mozna podlaczyc dysk zewnetrzny i nagrywac na niego, tylko w jakim formacie zostanie zapisany obraz/dzwiek ?

Od kiedy biały dekoder ma możłiwość nagrywania ?
Bo pierwszę słysze .
Do nagrywania masz tylko Czarne dekodery z cyfrową nagrywarką .Białe tylko do odbioru sygnałów HD bez możliwości nagrywania .

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
na nce przy najtanszym abo daja bialy i wyczytalem (n.pl) ze ma mozliwosc nagrywania na zew. dysk wink

lelu #4453013 14/02/2011 01:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by lelu
na nce przy najtanszym abo daja bialy i wyczytalem (n.pl) ze ma mozliwosc nagrywania na zew. dysk wink

Mam Nkę od kilku lat , 3 miesiące temmu wymieniałem dekoder biały na nowy i nie ma takiej opcji o jakiej mówisz w białych dekoderach .
CHyba ze wypuścili nową rewizję .ALe przeglądając ofertę nki nie znalazłem nic na temat nagrywania programów na białym dekoderze .

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Czy jest mozliwosc na polskich platformach ogladac ESPN albo ESPN america w jezyku angielskim, tj. nie chce sluchac psedo szmaciarzy ktorzy niszcza komentarzem caly mecz. To samo dotyczy meczow pilki noznej, jest taka opcje czy wszedzie zmuszaja do sluchania komentarzy polakow...?

connor #4453213 14/02/2011 02:35
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Experto
Czy jest mozliwosc na polskich platformach ogladac ESPN albo ESPN america w jezyku angielskim, tj. nie chce sluchac psedo szmaciarzy ktorzy niszcza komentarzem caly mecz. To samo dotyczy meczow pilki noznej, jest taka opcje czy wszedzie zmuszaja do sluchania komentarzy polakow...?

Na Nce masz ESPN AMERICA w 100% po angielsku

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
raiders_ byc moze masz racje. Ale jak wejdziesz teraz na oferte nki na stronie( na najtanszy abo) po czym najedziesz na dekoder zeby wyskoczylo o nim info to bedzie pierwszy podpunkt wlasnie o tym nagrywaniu.
Sam jestem ciekaw tego czy nie ma jakiegos haczyka...

Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
Faktycznie teraz dają jakiegoś nowego białasa
http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=21479


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, latajaca_holenderka, forty, Sensei, burbon, rymoholik, alfa, Lukasz111, $-man, betowiec, bukma, 11kera11), 2,573 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,941
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1