|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 404
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 404 |
Hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
zainteresowal mnie ten buk; przejzalem jego oferte i warunki rejestracji i wszystko jest OK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
bardzo interesujace sa liczne promocje: przy wplacie, no combosy w zaleznosci od liczby obstawianych spotkan, tylko ...
wlasnie, czy z tymi promocjami na combosy sa zwiazne jakies minimalne stawki?
dajcie znac co myslicie o tym buku, czy sa jakies problemy, jakie wrazenia, jak z wyplatami itp.
dzieki za odpowiedzi
3mka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
ja w tym tygodniu odkryłem Fonbet i nawet poczyniłem już pierwsze kroki by móc tam zacząć grać...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
Powiem tylko tyle ze to rosyjski buk, ale nie slyszalem zeby ktos na nich narzekal. Strona ladna, oferta niezla, niezle promocje, obsluguja Moneybookers, ale ja jeszcze u nich nie gralem jakos nie moge sie do nich przekonac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Buk o solidnej reputacji (nie słyszałem aby ktoś miał z nimi kiedykolwiek problemy) i bardzo szerokiej ofercie, dla wielu zdarzeń mają też specjalne zakłady niespotykane gdzie indziej. Obsługują Moneybookers, więc przesyłanie pieniędzy pomiędzy nimi a GB jest proste i tanie. Jedyna wada to taka, że ciężko ich pokonać (przynajmniej tak było w moim przypadku). Ograli mnie dwa razy, a ja trzecią szansę mało komu daję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456 |
Dodam ze obsluguja rowniez karty kredytowe: Visa, MasterCard, DinersClub oraz system E-gold. Jednak wyplaty z depozytow zrobionych karta sa wylacznie przelewem na konto. Gram u nich ponad dwa lata - bez zastrzezen. Napewno maja jedna z najszerszych ofert wrod bookuw internetowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806 |
Oryginalnie wysłał WIKTOR_69: [qb]Dodam ze obsluguja rowniez karty kredytowe: Visa, MasterCard, DinersClub oraz system E-gold. Jednak wyplaty z depozytow zrobionych karta sa wylacznie przelewem na konto. Gram u nich ponad dwa lata - bez zastrzezen. Napewno maja jedna z najszerszych ofert wrod bookuw internetowych.[/qb] A jakie są prowizje od wypłat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
W jaki sposob moge sie z nimi skontaktowac. Na maila podanego na stronie glownej nic nie da sie wyslac.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 404
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 404 |
z tego co wyczytalem na ich stronce to:
- wyplata przelewem bankowym: minimum 100US; oplata 0,2% (minimum 20US) dla kwot ponizej 300US; powyzej za darmo
- moneybookers standardowo
- western union tez standardowo, tzn. oplaty pobiera tylko firma przekazujaca kase a nie bukmacher
- dodatkowo jeszcze moneygram i e-gold (oplata 0,5US)
oczywiscie jest (tak jest napisane) standardowa wyplata na karte kredytowa do wielkosci funduszy wplaconych w depozycie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał jotte: A jakie są prowizje od wypłat? Powyzej 300$ za przelew nic nie placisz. Jak chcesz do Moneybookers (min 50) to tyle co oplata za to. Ponizej 300 na zwykly przelew nie warto - masz 0,2% ale nie mniej niz 20$. Ogolnie wplaty sa bardzo przyjemne, od kazdej (!) bonus, w przypadku MB i karty 3%. Tyle, ze jak pisal uQ$ ciezko z nimi wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
Nie rozumiem, wszyscy pisza, ze ciezko z nimi wygrac. Prosze o blizsze szczegoly. Blokuja wyplaty??? Ograniczaja stawki???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Nie ograniczają wypłat i nie blokują kont (aczkolwiek maksymalne stawki mają na stosunkowo niskim poziomie), tylko dobrze ustawiają kursy i nie robią zbytnich "baboli". A że nie mają zbyt niskiej marży to wygrywać w takich warunkach jest dość trudno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
Po co trzeba im wyslac faksem lub mailem potwierdzenie dokonania transakcji karta w papierowej formie??? Czu ktod z was robil juz to???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456 |
Zabiezpieczają sie w ten sposob przed ewentualnymi komplikacjami z wydostaniem kwoty z karty. Majac oswiadczenie z podpisem czuja sie biezpiecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS. Przekonalem sie na wlasnym doswiadczeniu iz warto miec konta jednoczesnie u roznych bookow, stwarza to wiele ciekawych mozliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , no i kursy mozna dobierac odpowiednio
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Problem z zalogowaniem tez macie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Ta za ***a sie zalogowac nie moge... Tak na boku akceptuja ekarte mbanku a VE Inteligo ponoc akceptowali ale nie bylo mi dane nie wplacic...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Ta za ***a sie zalogowac nie moge... Tak na boku akceptuja ekarte mbanku a VE Inteligo ponoc akceptowali ale nie bylo mi dane nie wplacic...[/qb] Akceptuja ekarte mbanku .Dzis wpłacałem ją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał munia77: [qb] Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Ta za ***a sie zalogowac nie moge... Tak na boku akceptuja ekarte mbanku a VE Inteligo ponoc akceptowali ale nie bylo mi dane nie wplacic...[/qb] Akceptuja ekarte mbanku .Dzis wpłacałem ją.[/qb] A VE Inteligo chyba nie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176 |
VE Inteligo niestety nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W sumie mają niezłą oferte na tenis tylko kursy troszkę większe mogli by dać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Fonbet (podobnie jak Toto-Mix) należy do tych bukmacherów, którzy oferują atrakcyjne kursy na "niespodzianki"...
|
|
|
Link skopiowany do schowka