zainteresowal mnie ten buk; przejzalem jego oferte i warunki rejestracji i wszystko j..."> zainteresowal mnie ten buk; przejzalem jego oferte i warunki rejestracji i wszystko j...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#44568 09/07/2003 21:12
Dołączył: May 2003
Posty: 404
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 404
Hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

zainteresowal mnie ten buk; przejzalem jego oferte i warunki rejestracji i wszystko jest OK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

bardzo interesujace sa liczne promocje: przy wplacie, no combosy w zaleznosci od liczby obstawianych spotkan, tylko ...

wlasnie, czy z tymi promocjami na combosy sa zwiazne jakies minimalne stawki?

dajcie znac co myslicie o tym buku, czy sa jakies problemy, jakie wrazenia, jak z wyplatami itp.

dzieki za odpowiedzi

3mka

Bonus: Unibet
#44569 10/07/2003 03:59
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
ja w tym tygodniu odkryłem Fonbet i nawet poczyniłem już pierwsze kroki by móc tam zacząć grać...

#44570 10/07/2003 04:07
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Powiem tylko tyle ze to rosyjski buk, ale nie slyszalem zeby ktos na nich narzekal. Strona ladna, oferta niezla, niezle promocje, obsluguja Moneybookers, ale ja jeszcze u nich nie gralem jakos nie moge sie do nich przekonac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#44571 10/07/2003 12:42
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Buk o solidnej reputacji (nie słyszałem aby ktoś miał z nimi kiedykolwiek problemy) i bardzo szerokiej ofercie, dla wielu zdarzeń mają też specjalne zakłady niespotykane gdzie indziej. Obsługują Moneybookers, więc przesyłanie pieniędzy pomiędzy nimi a GB jest proste i tanie. Jedyna wada to taka, że ciężko ich pokonać (przynajmniej tak było w moim przypadku). Ograli mnie dwa razy, a ja trzecią szansę mało komu daję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

#44572 10/07/2003 13:14
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
Dodam ze obsluguja rowniez karty kredytowe: Visa, MasterCard, DinersClub oraz system E-gold. Jednak wyplaty z depozytow zrobionych karta sa wylacznie przelewem na konto. Gram u nich ponad dwa lata - bez zastrzezen. Napewno maja jedna z najszerszych ofert wrod bookuw internetowych.

#44573 10/07/2003 15:06
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
Quote
Oryginalnie wysłał WIKTOR_69:
[qb]Dodam ze obsluguja rowniez karty kredytowe: Visa, MasterCard, DinersClub oraz system E-gold. Jednak wyplaty z depozytow zrobionych karta sa wylacznie przelewem na konto. Gram u nich ponad dwa lata - bez zastrzezen. Napewno maja jedna z najszerszych ofert wrod bookuw internetowych.[/qb]
A jakie są prowizje od wypłat?

#44574 10/07/2003 15:15
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
W jaki sposob moge sie z nimi skontaktowac. Na maila podanego na stronie glownej nic nie da sie wyslac.

#44575 10/07/2003 15:16
Dołączył: May 2003
Posty: 404
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 404
z tego co wyczytalem na ich stronce to:

- wyplata przelewem bankowym: minimum 100US; oplata 0,2% (minimum 20US) dla kwot ponizej 300US; powyzej za darmo

- moneybookers standardowo

- western union tez standardowo, tzn. oplaty pobiera tylko firma przekazujaca kase a nie bukmacher

- dodatkowo jeszcze moneygram i e-gold (oplata 0,5US)

oczywiscie jest (tak jest napisane) standardowa wyplata na karte kredytowa do wielkosci funduszy wplaconych w depozycie

#44576 10/07/2003 15:19
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Niaktualne, juz dziala

#44577 10/07/2003 15:20
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał jotte:
A jakie są prowizje od wypłat?
Powyzej 300$ za przelew nic nie placisz. Jak chcesz do Moneybookers (min 50) to tyle co oplata za to. Ponizej 300 na zwykly przelew nie warto - masz 0,2% ale nie mniej niz 20$. Ogolnie wplaty sa bardzo przyjemne, od kazdej (!) bonus, w przypadku MB i karty 3%. Tyle, ze jak pisal uQ$ ciezko z nimi wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#44578 10/07/2003 15:24
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Nie rozumiem, wszyscy pisza, ze ciezko z nimi wygrac. Prosze o blizsze szczegoly. Blokuja wyplaty??? Ograniczaja stawki???

#44579 10/07/2003 15:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Nie ograniczają wypłat i nie blokują kont (aczkolwiek maksymalne stawki mają na stosunkowo niskim poziomie), tylko dobrze ustawiają kursy i nie robią zbytnich "baboli". A że nie mają zbyt niskiej marży to wygrywać w takich warunkach jest dość trudno.

#44580 10/07/2003 19:49
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Po co trzeba im wyslac faksem lub mailem potwierdzenie dokonania transakcji karta w papierowej formie??? Czu ktod z was robil juz to???

#44581 10/07/2003 20:34
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
Zabiezpieczają sie w ten sposob przed ewentualnymi komplikacjami z wydostaniem kwoty z karty. Majac oswiadczenie z podpisem czuja sie biezpiecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PS. Przekonalem sie na wlasnym doswiadczeniu iz warto miec konta jednoczesnie u roznych bookow, stwarza to wiele ciekawych mozliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , no i kursy mozna dobierac odpowiednio

#44582 20/07/2003 03:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Problem z zalogowaniem tez macie.

#44583 20/07/2003 03:25
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Ta za ***a sie zalogowac nie moge... Tak na boku akceptuja ekarte mbanku a VE Inteligo ponoc akceptowali ale nie bylo mi dane nie wplacic...

#44584 20/07/2003 03:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Ta za ***a sie zalogowac nie moge... Tak na boku akceptuja ekarte mbanku a VE Inteligo ponoc akceptowali ale nie bylo mi dane nie wplacic...[/qb]
Akceptuja ekarte mbanku .Dzis wpłacałem ją.

#44585 21/07/2003 23:47
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał munia77:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Ta za ***a sie zalogowac nie moge... Tak na boku akceptuja ekarte mbanku a VE Inteligo ponoc akceptowali ale nie bylo mi dane nie wplacic...[/qb]
Akceptuja ekarte mbanku .Dzis wpłacałem ją.[/qb]
A VE Inteligo chyba nie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#44586 22/07/2003 01:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
D
member
member
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
VE Inteligo niestety nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W sumie mają niezłą oferte na tenis tylko kursy troszkę większe mogli by dać.

#44587 25/07/2003 17:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Fonbet (podobnie jak Toto-Mix) należy do tych bukmacherów, którzy oferują atrakcyjne kursy na "niespodzianki"...

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1