|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
Oryginalnie wysłał Daro72: [qb]VE Inteligo niestety nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W sumie mają niezłą oferte na tenis tylko kursy troszkę większe mogli by dać.[/qb] To dziwne bo ja wplacalem wlasnie VE z Inteligo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242 |
Oryginalnie wysłał luc: [qb] Oryginalnie wysłał Daro72: [qb]VE Inteligo niestety nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W sumie mają niezłą oferte na tenis tylko kursy troszkę większe mogli by dać.[/qb] To dziwne bo ja wplacalem wlasnie VE z Inteligo...[/qb] Za niedługo VE inteligo nigdzie już się nie będzie dało zapłacić bo PKO BP wymienia te karty na "swoje" . Zapewne dostaniemy teraz piekne electrony z PKO . Chyba muszę w końcu wyrobić sobie Vise Classic i nie bedzie problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał luc: [qb] Oryginalnie wysłał Daro72: [qb]VE Inteligo niestety nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W sumie mają niezłą oferte na tenis tylko kursy troszkę większe mogli by dać.[/qb] To dziwne bo ja wplacalem wlasnie VE z Inteligo...[/qb] A dawno temu wpłacałeś? Bo ja za cholere nie mogę.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam. Co oznacza w meczu Hansa - Stuttgart stawiajac na Hansa Handicap1 0 .Ja rozomóje jak bedzie remis zwrot stawki .Dobrze rozumóje???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Fonbet ma strasznie porypane te handicapy. W tym przypadku stawiając na Hansę (handi 0) dostaniesz zwrot w razie remisu. Warto niestety wspomnąć, ten kurs (1.85) jest mało atrakcyjny. W Pinnacle/Canbet możesz to zagrać po 2.02.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Czy ktoś się orientuje jak to działa :
Total even/odd
Even Odd 1.80 1.80
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Wynik parzysty/nieparzysty
Even to np. 2-0, 1-1, 3-1 Odd to np. 1-0, 2-1, 1-4
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
thnx... ale 0-0 to parzysty czy nieparzysty?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał veride: [qb]thnx... ale 0-0 to parzysty czy nieparzysty?[/qb] to juz musisz zapytac uzytkownika Raftera :5gw: , on lubuje sie w takich lamiglowkach... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Was obu za rozjasnianie szarej rzeczywistosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czy ktoś może wie czy z Fonbet jest pobierany podatek od wygranej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał munia77: [qb]Czy ktoś może wie czy z Fonbet jest pobierany podatek od wygranej?[/qb] Tak, 20%, ale jak będziesz wygrywał to wzrośnie do 50%. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
A na powaznie to Fonbet zaplaci Ci zebys mial z czego zaplacic podatek (jesli grasz combosy) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
10 and more events 30% 7-9 events 18% 5-6 events 10% 4 events 4% 3 events 2% 2 events 1%
"Bonus" jest dodawany autmoatycznie do wygranej.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
WITAM.Moze ktos mi wytumaczy oczo hodzi w tych zakładach.germany home wins > 3.5 - yes/no 2.40 —— 1.42 germany draws > 2.5 - yes/no ,germany away wins > 2.5 - yes/no ,germany draws 0:0 - yes/no
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Ponizej/Powyzej 3.5 zwyciestw gospodarzy w tej kolejce itd...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Przepraszam że zaśmiecam wam temat ale mam do was pytanie. Czy żeby założyć konto np. w Expecie lub innej firmie bukmacherskiej muszę posiadać kartę płatniczą lub konto czy mogę wpłacić pieniądze przelewem w dowolnym banku lub na poczcie?. Ile czasu trwa założenie konta(ile trzeba minimalnie wpłacić kasy), na jakiej zasadzie odbywa się wypłacanie wygranej i czy pobierają jakąś prowizje za tą usługę, czy oni podają jakiś numer identyfikacyjny?. Jest to bezpieczne, mam gwarancję że pieniądze gdzieś nie przepadną, no chyba że przegram?. A jeszcze jedno jaki internetowy buk ma najlepszą ofertę, tak żeby była lipa polska 1 i 2 oraz inne ligi, ilość goli, handicapy, wynik do przerwy, czyli te najpopularniejsze zakłady z jak najwyższymi kursami?. Najkrócej chodzi mi o to aby ktoś mnie poprowadził i pomógł założyć konto u zagranicznego buka. Dużo tych pytań ale cóż trzeba się dowiedzieć. Za odpowiedź będę wdzięczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198 |
Jak w Fonbecie wyswietlic typowania LIVE - sa mecze zaznaczone Live ale nie sposow tego wyswietlic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Jak dasz betonline to po lewej stronie gdzie jest wyswietlona oferta masz napisane Live B ettibng zaznaczasz i logujesz sie jako guest haslo guest. Te spotkania co wymienione np. 18:30(CET) France-Italy ze sa Live betting pojawia sie w ofercie dopiero w chiwli rozpoczecia zakladow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka