W sumie mają niez�..."> W sumie mają niez�...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#44588 26/07/2003 19:24
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Quote
Oryginalnie wysłał Daro72:
[qb]VE Inteligo niestety nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W sumie mają niezłą oferte na tenis tylko kursy troszkę większe mogli by dać.[/qb]
To dziwne bo ja wplacalem wlasnie VE z Inteligo...

Bonus: Unibet
#44589 26/07/2003 19:58
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
Quote
Oryginalnie wysłał luc:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Daro72:
[qb]VE Inteligo niestety nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W sumie mają niezłą oferte na tenis tylko kursy troszkę większe mogli by dać.[/qb]
To dziwne bo ja wplacalem wlasnie VE z Inteligo...[/qb]
Za niedługo VE inteligo nigdzie już się nie będzie dało zapłacić bo PKO BP wymienia te karty na "swoje" . Zapewne dostaniemy teraz piekne electrony z PKO . Chyba muszę w końcu wyrobić sobie Vise Classic i nie bedzie problemów.

#44590 27/07/2003 16:21
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał luc:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Daro72:
[qb]VE Inteligo niestety nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W sumie mają niezłą oferte na tenis tylko kursy troszkę większe mogli by dać.[/qb]
To dziwne bo ja wplacalem wlasnie VE z Inteligo...[/qb]
A dawno temu wpłacałeś? Bo ja za cholere nie mogę.

#44591 03/08/2003 15:41
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam. Co oznacza w meczu Hansa - Stuttgart stawiajac na Hansa Handicap1 0 .Ja rozomóje jak bedzie remis zwrot stawki .Dobrze rozumóje???

#44592 03/08/2003 16:10
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Fonbet ma strasznie porypane te handicapy. W tym przypadku stawiając na Hansę (handi 0) dostaniesz zwrot w razie remisu. Warto niestety wspomnąć, ten kurs (1.85) jest mało atrakcyjny. W Pinnacle/Canbet możesz to zagrać po 2.02.

#44593 06/08/2003 00:20
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
To powinno nieco rozjasnic sytuacje:

http://www.bettingadvice.com/showBReviews.php?id=32

#44594 06/08/2003 13:50
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Czy ktoś się orientuje jak to działa :

Total even/odd

Even Odd
1.80 1.80

#44595 06/08/2003 13:56
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Wynik parzysty/nieparzysty

Even to np. 2-0, 1-1, 3-1
Odd to np. 1-0, 2-1, 1-4

#44596 06/08/2003 14:01
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
thnx... ale 0-0 to parzysty czy nieparzysty?

#44597 06/08/2003 22:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał veride:
[qb]thnx... ale 0-0 to parzysty czy nieparzysty?[/qb]
to juz musisz zapytac uzytkownika Raftera :5gw: , on lubuje sie w takich lamiglowkach...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Was obu za rozjasnianie szarej rzeczywistosci

#44598 06/08/2003 22:16
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [Linked Image]

#44599 09/08/2003 15:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy ktoś może wie czy z Fonbet jest pobierany podatek od wygranej?

#44600 10/08/2003 00:47
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał munia77:
[qb]Czy ktoś może wie czy z Fonbet jest pobierany podatek od wygranej?[/qb]
Tak, 20%, ale jak będziesz wygrywał to wzrośnie do 50%. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#44601 10/08/2003 01:29
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
A na powaznie to Fonbet zaplaci Ci zebys mial z czego zaplacic podatek (jesli grasz combosy) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

10 and more events 30%
7-9 events 18%
5-6 events 10%
4 events 4%
3 events 2%
2 events 1%

"Bonus" jest dodawany autmoatycznie do wygranej.

#44602 23/08/2003 10:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM.Moze ktos mi wytumaczy oczo hodzi w tych zakładach.germany home wins > 3.5 - yes/no 2.40 &#8212;&#8212; 1.42 germany draws > 2.5 - yes/no ,germany away wins > 2.5 - yes/no ,germany draws 0:0 - yes/no

#44603 23/08/2003 18:12
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Ponizej/Powyzej 3.5 zwyciestw gospodarzy w tej kolejce itd...

#44604 24/08/2003 03:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Przepraszam że zaśmiecam wam temat ale mam do was pytanie.
Czy żeby założyć konto np. w Expecie lub innej firmie bukmacherskiej muszę posiadać kartę płatniczą lub konto czy mogę wpłacić pieniądze przelewem w dowolnym banku lub na poczcie?. Ile czasu trwa założenie konta(ile trzeba minimalnie wpłacić kasy), na jakiej zasadzie odbywa się wypłacanie wygranej i czy pobierają jakąś prowizje za tą usługę, czy oni podają jakiś numer identyfikacyjny?. Jest to bezpieczne, mam gwarancję że pieniądze gdzieś nie przepadną, no chyba że przegram?. A jeszcze jedno jaki internetowy buk ma najlepszą ofertę, tak żeby była lipa polska 1 i 2 oraz inne ligi, ilość goli, handicapy, wynik do przerwy, czyli te najpopularniejsze zakłady z jak najwyższymi kursami?. Najkrócej chodzi mi o to aby ktoś mnie poprowadził i pomógł założyć konto u zagranicznego buka. Dużo tych pytań ale cóż trzeba się dowiedzieć. Za odpowiedź będę wdzięczny.

#44605 06/09/2003 20:58
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
Jak w Fonbecie wyswietlic typowania LIVE - sa mecze zaznaczone Live ale nie sposow tego wyswietlic.

#44606 06/09/2003 21:10
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Jak dasz betonline to po lewej stronie gdzie jest wyswietlona oferta masz napisane Live B ettibng zaznaczasz i logujesz sie jako guest haslo guest. Te spotkania co wymienione np. 18:30(CET) France-Italy ze sa Live betting pojawia sie w ofercie dopiero w chiwli rozpoczecia zakladow.

#44607 07/09/2003 17:34
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
Dzieki serdeczne.

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, $-man), 1,621 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1