Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15
Dołączył: May 2007
Posty: 572
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 572
panowie a Cracovia jest pograna przez Was smile bo myslę grubo pograc tylko nie znam sie tak bardzo na hokeju . I dlatego pytam Was. Dzięki

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
witam piwo nooooooooo i to jest informacja Cayman - 17 juz w miare pasuje smile

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Originally Posted by craax
witam piwo nooooooooo i to jest informacja Cayman - 17 juz w miare pasuje smile

Zawsze to jest czas żeby przejechać na Kałuży

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Cayman
Originally Posted by craax
witam piwo nooooooooo i to jest informacja Cayman - 17 juz w miare pasuje smile

Zawsze to jest czas żeby przejechać na Kałuży
ja lubie byc z godzine przed meczem, ale dogrywki nie przewiduje wiec dobre i to smile

czas sie zabierac za oferte bo godzina juz "pozna" wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Originally Posted by craax
witam piwo nooooooooo i to jest informacja Cayman - 17 juz w miare pasuje smile

Siemasz Craxxx piwo

Co słychawać ? Dwa dni byłem nieobecny na forum bo mi się weekend przeciągnął od soboty laugh
Jak po PLH ???
Ja dziś oglądałem rano powtórkę Unii i Tyszan smile Taki sobie meczyk

Dołączył: May 2007
Posty: 572
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 572
Czesc Craax smile craax, polecasz Cracovie dzisiaj, bo chcę zagrac smile ale troche, gdzies tam jest wahanie :)bo jak dla mnie chcę grubo przywalic, pomóż trochę smile dzieki

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
witam witam Franco piwo

taki sobie i niesamowicie dziwny - raz widac szybkosc i swiezosc a w kolejnej tercji nie widac nic tylko koszmarne bledy i powolny hokej - mistrzem bedzie ktos z pary Cracovia JKH jak nic !

dzisiaj na ta chwile jestem zielony ale zaraz zaczniemy werbowac EUROPE a glownie Finlandie bo tam chyba beda perelki dzisiaj smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Innes
Czesc Craax smile craax, polecasz Cracovie dzisiaj, bo chcę zagrac smile ale troche, gdzies tam jest wahanie :)bo jak dla mnie chcę grubo przywalic, pomóż trochę smile dzieki

wezcie tez pod uwage sprawe co sie dzieje, jak JKH ma do zagrania dwa mecze z rzedu w PO : 6-0 z Sanokiem i na drugi dzien juz bardzo kiepski mecz i wymeczone zwyciestwo, ta druzyna ma za krotki sklad i brakuje im sil ( a to bedzie narastalo ) - nie wytrzymaja trudow PO i jutro sie o tym przekonamy, mecz w Krakowie, od razu w pon mecz u siebie i we wt kolejne spotkanie -jutro beda wolniejsi i braknie im pary a to bedzie woda na mlyn na rowne piatki Cracovii


to pisalem wczoraj i podtrzymuje smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ja bym dzisiaj Craxę,
grał tylko w przypadku, gdybym bardzo musiał.

A naprawdę, nie muszę.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by akagi
Ja bym dzisiaj Craxę,
grał tylko w przypadku, gdybym bardzo musiał.

A naprawdę, nie muszę.

zaluj akagi, ze nie musisz bo bedzie dobra kasa grin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Originally Posted by craax
witam witam Franco piwo

taki sobie i niesamowicie dziwny - raz widac szybkosc i swiezosc a w kolejnej tercji nie widac nic tylko koszmarne bledy i powolny hokej - mistrzem bedzie ktos z pary Cracovia JKH jak nic !

dzisiaj na ta chwile jestem zielony ale zaraz zaczniemy werbowac EUROPE a glownie Finlandie bo tam chyba beda perelki dzisiaj smile

Ja coś dziś czuje że w szwecji mogą pojawić się "perełki na niebie" laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Każdy w Swoim życiu czegoś żałuje.

Nie będę jedyny. grin

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Originally Posted by akagi
Każdy w Swoim życiu czegoś żałuje.

Nie będę jedyny. grin

Trzeba żyć tak żeby nie żałować grin

Dołączył: May 2007
Posty: 572
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 572
Cayman, a moze masz moze cos "pewniejszego" niz Cracovia smile bo potrzebuję podobny kurs 1.7 - 1.8 Dziekuje smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Originally Posted by craax
Originally Posted by akagi
Ja bym dzisiaj Craxę,
grał tylko w przypadku, gdybym bardzo musiał.

A naprawdę, nie muszę.

zaluj akagi, ze nie musisz bo bedzie dobra kasa grin

Oby nie! smile

U nas pełna mobilizacja... co do kondycji zespołu zgodzę się, najlepsza co do fizycznej nie jest...

Jednak psychika odwrotnie i tutaj wietrzę szansę. Jednak jak będzie opowiem po meczu, zresztą większość obejrzy te spotkanie live w tv więc nie będzie co opowiadać. Oby tylko znowu sędziowie mnie nei wkur.... ale mecz w TV to może się trochę postarają...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
hunters u kazdego jest pelna mobilizacja - ale to nie wszystko, kondycyjnie bedziecie dzisiaj cieniutcy

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Originally Posted by Innes
Cayman, a moze masz moze cos "pewniejszego" niz Cracovia smile bo potrzebuję podobny kurs 1.7 - 1.8 Dziekuje smile

Underek 6.5 w meczu Cracovii

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Originally Posted by craax
hunters u kazdego jest pelna mobilizacja - ale to nie wszystko, kondycyjnie bedziecie dzisiaj cieniutcy

Zobaczymy w TV smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Cayman
Originally Posted by craax
hunters u kazdego jest pelna mobilizacja - ale to nie wszystko, kondycyjnie bedziecie dzisiaj cieniutcy

Zobaczymy w TV smile

no no potwierdzi sie to w TV grin

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Originally Posted by craax
Originally Posted by Cayman
Originally Posted by craax
hunters u kazdego jest pelna mobilizacja - ale to nie wszystko, kondycyjnie bedziecie dzisiaj cieniutcy

Zobaczymy w TV smile

no no potwierdzi sie to w TV grin

laugh dobre.

Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1