|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Jeśli zajmujesz się tradingiem, wystarczy nie ryzykować więcej niż 10, góra 20% budżetu w pojedynczym ruchu. Awarie nie są aż tak częste, żeby Cię zniszczyć budżetowo. Jeśli jesteś dobrym trader'em odrabiasz pechową/techniczną stratę w jeden dzień. Jeśli jesteś kiepski, brak awarii Ci nie pomoże. Popatrz jaki jest pieniadz na rynku pre a jaki po gwizdku.No ale dla Ciebie rarytasem sa nawet awarie,nie mozna sie zalogowac,rynki suspended a kolega wtedy zarabia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Ostatnio gram tak, że bardziej pasują mi awarie na live  możesz powiedziec cos więcej w jaki sposób wykorzystujesz chaos ? W jaki? W taki jak zawsze. Wszyscy panikują, Ty spróbuj odnaleźć harmonię w tym burdelu. Na chaos najskuteczniejszą odpowiedzią są tick offset'y + szybki hedge. Nie chcę się powtarzać. Wasze czarnowidztwo jest już męczące. Gdyby nie awarie Betfair, nie przetestowałbym kilku nowych strategii. Nie zmusiłbym się z lenistwa. Gdyby nie Premium Charge, szkoda byłoby mi czasu na granie kilkunastu Value Betów dziennie, które pozwalają mi PC ominąć. Nie wiem dlaczego nie widzicie, że ta szklanka wciąż jest do połowy pełna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Jeśli zajmujesz się tradingiem, wystarczy nie ryzykować więcej niż 10, góra 20% budżetu w pojedynczym ruchu. Awarie nie są aż tak częste, żeby Cię zniszczyć budżetowo. Jeśli jesteś dobrym trader'em odrabiasz pechową/techniczną stratę w jeden dzień. Jeśli jesteś kiepski, brak awarii Ci nie pomoże. Popatrz jaki jest pieniadz na rynku pre a jaki po gwizdku.No ale dla Ciebie rarytasem sa nawet awarie,nie mozna sie zalogowac,rynki suspended a kolega wtedy zarabia  Awarie są do dupy, ale nie zamierzam z tego powodu płakać i siać dramatu. Popatrz na siebie i swój trading, zamiast na to jaki jest pieniądz pre, a jaki live.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Ok,masz troche racji z ta szklanka do polowy pelna ,ale mogli by sie wreszcie zmobilizowac do rozwiazania problemow ,a nie "bajerowaniu"ludu nowa szata graficzna i smiesznym "live nowosc".
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Rysiek. Ja tu nie jestem ofensywny, ale szlag mnie trafia, kiedy ktoś nie rozumie, że ponad 500 000 odświeżeń strony na sekundę, to nie jest łatwe do ogarnięcia. Zatrudniają 2000 pracowników i co z tego? Nie takie strony jak Betfair miewały zawiechy. Poza tym rekord Betfair jeśli chodzi o obroty z jednego rynku to 52 000 000 Funciaków (Federer - Nadal). Z tego prowizji zarobili 18 000. Na ogół jest dużo marniej. Przy tych kosztach prowadzenia biznesu i problemach z zakazami hazardu w niektórych krajach, trzeba się cieszyć, że jeszcze istnieją, nie zbankrutowali i korzystać z możliwości, które zapodają, bo kasa u nich mimo wszystko jest na kliknięcie myszką, łatwa lekka i przyjemna....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Oj,Pawcias w końcu ZoRro nie wytrzyma nerwowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
AGASS - ZoRro to mój Ziom teraz Bardzo lubie gościa i pozdrawiam przy okazji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
Oj,Pawcias w końcu ZoRro nie wytrzyma nerwowo  Ty Agassi masz największe doswiadczenie w tym temacie. Rysiek. Ja tu nie jestem ofensywny, ale szlag mnie trafia, kiedy ktoś nie rozumie, że ponad 500 000 odświeżeń strony na sekundę, to nie jest łatwe do ogarnięcia. Zatrudniają 2000 pracowników i co z tego? Nie takie strony jak Betfair miewały zawiechy. Poza tym rekord Betfair jeśli chodzi o obroty z jednego rynku to 52 000 000 Funciaków (Federer - Nadal). Z tego prowizji zarobili 18 000. Na ogół jest dużo marniej. Przy tych kosztach prowadzenia biznesu i problemach z zakazami hazardu w niektórych krajach, trzeba się cieszyć, że jeszcze istnieją, nie zbankrutowali i korzystać z możliwości, które zapodają, bo kasa u nich mimo wszystko jest na kliknięcie myszką, łatwa lekka i przyjemna.... I bedzie coraz gorzej technicznie . Podoba mi się to ,że zanim jest to konkretne pierdolnięcie, to najpierw jakieś tylko drobne zakłócenia. Jest zatem czas żeby się przygotować na żer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
I bedzie coraz gorzej technicznie . Skąd wiesz, że będzie jeszcze gorzej? Pracujesz w BF , że wydajesz takie opinie, czy z nudów wypada wpisać się w kolejnym temacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Jest zatem czas żeby się przygotować na żer Taaa.Co mozesz to tylko kupic wyzej w panice,ale nie masz juz pewnosci ze bedziesz w stanie zamknac pozycje.wiec skoncz opowiadac bajeczki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
Jest zatem czas żeby się przygotować na żer Taaa.Co mozesz to tylko kupic wyzej w panice,ale nie masz juz pewnosci ze bedziesz w stanie zamknac pozycje.wiec skoncz opowiadac bajeczki  Ta bajka była hipotezą a nie tezą..Przecież zadałam wczesniej pytanie w jaki sposób wykorzystuje chaos , bo ja tego nie wiem. A on ma tę wiedzę , bo go Z o R r o nauczył. I bedzie coraz gorzej technicznie . Skąd wiesz, że będzie jeszcze gorzej? Pracujesz w BF , że wydajesz takie opinie, czy z nudów wypada wpisać się w kolejnym temacie? Tak mi się wydaje ,że bedzie coraz gorzej bo internet się rozwija . No i oczywiście pisze z nudów ,żeby kogoś wciągnąć w logiczną gierkę on line 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Czyzby znowu "to co zwykle"? u mnie nie podaje stanu konta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
U Mnie niby okey.......ale nie mam zamiaru sie wylogować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Na innym koputerze i innym netem ,to samo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
O ile na bota moge sie zalogowac,to nie moge go zamknac inaczej niz alt=ctrl+del 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
mi sie otwiera polowa glownej strony i nic wiecej nie da sie zrobic, k.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
lite i fairbot(ale tu tylko czesciowo)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|