|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
all star i nikogo tutaj nie ma ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Ja oglądam przy piwkach ale nic nie gram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940 |
Zachód 14 ofensywnych zbiórek 9 przechwytów
Wschód 5 ofensywnych zbiórek 0 przechwytów
I wszystko na temat... :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2011
Posty: 75 |
skoro Howard rzuca za 3 to w tym meczu East nie ma co liczyc na wygrana!!!!! pozbawiajac mnie tym samym sporej sumki:((
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
Melo w Nowym Jorku i nikt nic nie pisze ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
juz w denver dzis nie zagraja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
juz w denver dzis nie zagraja? dopiero w czwartek z Bostonem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
Pytania na dzisiejszą noc :
DETROIT czy zagra Hamilton ja widzę narazie Questionable MIAMI czy i ewentualnie ile zagra Wade - narazie widzę Probable
i czy rzeczywiście Memphis w obliczu zmian w Denver - wygrają ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Hamilton out Wade ? obstawiam ze pogra...
Memphis masówka a z tym różnie bywa... choć sam ich pobrałem ale zaufania do nich dużego to nie mam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Pytania na dzisiejszą noc :
DETROIT czy zagra Hamilton ja widzę narazie Questionable MIAMI czy i ewentualnie ile zagra Wade - narazie widzę Probable
i czy rzeczywiście Memphis w obliczu zmian w Denver - wygrają ? Wade will play Tuesday against the Kings despite a sore right ankle, the Associated Press reports - Wade zagra dzisiaj mimo kontuzji Hamilton dzisiaj nie zagra moim zdaniem wygrają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
w tobecie teraz obczailem długoterminowy zakład jak ktos ma ciepłe kapcie i hajsik by stawiał wg mnie bardzo dobra inwestycja tylko ciekawe za ile by przyjeli...
MVP of NBA Regular Season
Rose 3,75
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
Deron w Nets 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Deron mocno po bandzie pojechal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Ale New Jersey wykiwało Denver i NYK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
Ale New Jersey wykiwało Denver i NYK  ale niby z czym ??? NY dostał Carmelo i Billupsa to niby gorzej niż Deron ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Ale New Jersey wykiwało Denver i NYK  ale niby z czym ??? NY dostał Carmelo i Billupsa to niby gorzej niż Deron ? Popatrz co oddali w zamian a co oddało NJ. NYK straciło 3 graczy pierwszej piątki + wysoki środkowy na 10 min. Denver Melo + Billups. Za Williams NJ oddało Harrisa( ok gracz pierwszej piątki) ale do tego Favors( który może być dobry ale wcale nie musi) i chyba jakich pick. Dla mnie prosta matematyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ale New Jersey wykiwało Denver i NYK  ale niby z czym ??? NY dostał Carmelo i Billupsa to niby gorzej niż Deron ? Z tym, ze Rusek jeszcze w czasie ASW "negocjowal" z Melo, wtedy Knicks zrobili ruch ostateczny i zaproponowali wymiane, ktora ostatecznie zostala zaakceptowana przez Denver solidnie przeplacajac za Melo i Billupsa, bo Felton, Gallinari i Chandler, a nawet Mozgov robia wieksze zagrozenie niz dwojka z Denver. Patrzac na to co oddali Knicks za Melo i co oddali Netsi za Derona to przeciez oczywista oczywistosc, ze Nets zrobili bardzo dobry interes i majac w perspektywie troche pickow z draftu, miejsca w salary moga smialo budowac bardzo fajny team. A Knicks? Knicks maja Melo i sa w dupie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
no ale taki Chandler czy Felton nie osiągną takiego poziomu gry jak Carmelo czy Billups, poza tym nie jest powiedziane że Deron podpisze nową umowę z Nets... może iść do NY i wtedy to Nets zostaną z niczym
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Stary ty nie ogarniasz tematu, bo rozkladasz zawodnikow na to, ktory INDYWIDUALNIE jest lepszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
no ale taki Chandler czy Felton nie osiągną takiego poziomu gry jak Carmelo czy Billups, poza tym nie jest powiedziane że Deron podpisze nową umowę z Nets... może iść do NY i wtedy to Nets zostaną z niczym No ale co taki sam Carmelo Stat i Billups zrobią? Drużyna, która gra o mistrzostwo musi mieć pierwszą piątkę na poziomie tych trzech zawodników i rezerwowych, którzy coś wnisą do gry. A NYK ma Turiafa, dwóch Williamsów, Douglasa no bez jaj to nigdy nie wystarczy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|